Liigu sisu juurde
NT Apex AI jõul
Mławianka Mława

Mlawa Ennustused, statistika ja vorm

AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.

28
Ennustatud mängud
67.9%
Ennustatavuse määr
LLDWLL
Hiljutine vorm
2.40
Väravad / mäng
Mławianka Mława lõi viimases 8 mängus värava
Mławianka Mława lasi viimases 10 mängus sisse vähemalt 1 värava
Mławianka Mława: mõlemad lõid värava viimases 8 mängus
Ennustusi veel pole

Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.

Viimased mängud

Mazovia Minsk Mazowiecki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.70 koduvõit, 4.40 viik, 4.65 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.43, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mazovia3
Mlawa1
▾1.70
▴4.40
▴4.65
1
▾1.70
O2.5
▾1.40
Jah
▴1.43
BTTS
▴1.43
8.0
✓ BTTS
▴1.438.0
Mlawianka Mlawa vs Widzew II, III Liga - Group 1, algus kell 12:00. Koefitsiendid: 1.92 koduvõit, 3.65 viik, 3.25 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.26, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–4, vihje oli möödalask.
Lõpp
Mlawa1
Widzew II4
1.92
3.65
3.25
1
1.92
O2.5
1.38
Jah
1.37
1X
1.26
8.0
1X
1.268.0
Olimpia Zambrow vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.35 koduvõit, 3.65 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.36, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zambrow1
Mlawa1
▾2.35
▾3.65
▴3.05
1
▾2.35
O2.5
1.38
Jah
1.36
BTTS
1.36
8.0
✓ BTTS
1.368.0
Mlawianka Mlawa vs Polonia Lidzbark Warm., III Liga - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.17 koduvõit, 3.80 viik, 2.87 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.38, usaldus 6.6/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mlawa3
Polonia Lidzbark2
2.17
3.80
▾2.87
2
▾2.87
O2.5
1.38
Jah
1.39
O2.5
1.38
6.6
✓ O2.5
1.386.6
Olimpia Elblag vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.85 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.42, usaldus 7.5/10. Lõppseis 2–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Olimpia Elblag2
Mlawa1
▾2.40
▴3.85
▴3.05
1
▾2.40
O2.5
1.42
Jah
▴1.42
O2.5
1.42
7.5
✓ O2.5
1.427.5
Mlawianka Mlawa vs Swit, III Liga - Group 1, algus kell 13:30. Koefitsiendid: 2.90 koduvõit, 3.55 viik, 2.20 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.44, usaldus 8.0/10. Lõppseis 2–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mlawa2
Swit Nowy Dwor4
2.90
3.55
2.20
2
2.20
O2.5
1.44
Jah
1.40
O2.5
1.44
8.0
✓ O2.5
1.448.0
Zabkovia Zabki vs Mlawianka Mlawa, III Liga - Group 1, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.78 koduvõit, 4.15 viik, 3.90 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.46, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–4, vihje oli tabamus.
Lõpp
Zabki3
Mlawa4
1.78
4.15
3.90
1
1.78
O2.5
1.46
Jah
1.45
O2.5
1.46
8.0
✓ O2.5
1.468.0
Mlawianka Mlawa vs Troszyn, III Liga - Group 1, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 2.40 koduvõit, 3.60 viik, 2.60 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 3 väravat, koefitsient 1.41, usaldus 6.4/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mlawa4
Troszyn1
2.40
3.60
2.60
2
2.60
O2.5
▾1.41
Jah
▾1.37
O2.5
▾1.41
6.4
✓ O2.5
▾1.416.4
Mlawianka Mlawa vs Bron Radom, III Liga - Group 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.80 koduvõit, 4.10 viik, 4.05 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.25, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mlawa3
Bron Radom2
▾1.80
▴4.10
▴4.05
1
▾1.80
O2.5
▾1.57
Ei
▾2.30
1X
▾1.25
8.0
✓ 1X
▾1.258.0
Mlawianka Mlawa vs Znicz Biala Piska, III Liga - Group 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.23 koduvõit, 8.00 viik, 13.00 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab vähemalt 2 väravaga, koefitsient 1.55, usaldus 5.0/10. Lõppseis 4–0, vihje oli tabamus.
Lõpp
Mlawa4
Biala Piska0
▾1.23
▴8.00
▴13.00
1
▾1.23
O3.5
1.65
Ei
2.25
H1
1.55
5.0
✓ H1
1.555.0

Hooaja statistika

III Liga - Group 1 Poola · Hooaeg 2026
15Mängud Võidumäär 27%
Näitajate jaotus
Näitaja Kodu Võõrsil Kokku
Mängud7815
Võidud224
Viigid022
Kaotused549
Löödud väravad121628
Sisse lastud väravad172441
Keskm. löödud väravad1.72.01.9
Keskm. sisse lastud väravad2.43.02.7
Nullimängud011
Mängud väravata213
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu4-1
Võõrsil3-4
Suurim kaotus
Kodu1-4
Võõrsil5-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu4
Võõrsil4
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil7
Seeriad
Võit2
Kaotus3
Penaltid
0/ 3
0% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
7–2
0-15
2–4
16-30
3–7
31-45
6–10
46-60
5–5
61-75
4–9
76-90
Löödud Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
1Punased
Löödud väravad
Üle 0.580%
12 mängu
Üle 1.553%
8 mängu
Üle 2.533%
5 mängu
Üle 3.520%
3 mängu
Üle 4.50%
0 mängu

Mängijad

Mängijate andmed puuduvad

Tabel

Poola - III Liga - Group 1
# Meeskond M V P
1 Weszlo 15 30-17 32
2 Wigry Suwałki 15 30-15 31
3 Warta Sieradz 16 28-22 28
4 Mazovia Minsk Mazowiecki 15 36-28 27
5 Swit 15 28-22 26
6 Ząbkovia Ząbki 15 29-23 25
7 Wisła Płock II 15 29-24 25
8 Pelikan Łowicz 15 25-22 24
9 Olimpia Zambrów 15 31-31 21
10 Jagiellonia II 15 27-27 20
11 Widzew II 15 28-25 19
12 ŁKS Łódź II 15 27-30 18
13 Olimpia Elbląg 15 19-24 18
14 Lechia T. Mazowiecki 16 25-33 17
15 Polonia Lidzbark Warm. 15 25-29 15
16 Mławianka Mława 15 28-41 14
17 Troszyn 15 17-30 14
18 Łomża 15 16-35 4

Mławianka Mława ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Mławianka Mława ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Mławianka Mława meie AI-mudeli NT Apex abil. Tänaseks oleme analüüsinud 28 mängu, milles on osalenud Mławianka Mława, parima vihje täpsusega 67.9%. Ennustused hõlmavad lõpptulemust, alla/üle, mõlemad meeskonnad löövad värava, täpset tulemust, xG-d, nurgalööke ja pallivaldamist.

Praegusel III Liga - Group 1 hooajal on Mławianka Mława saavutanud 4 võitu, 2 viiki ja 9 kaotust 15 mängus, lüües 28 väravat (1.9 mängu kohta) ja lastes sisse 41, sealhulgas 1 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Mławianka Mława ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Mławianka Mława on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.