Weszlo Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
5
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLWWL
Hiljutine vorm
2
Väravad / mäng
Weszlo ei saanud viimases 15 mängus punast kaarti
Järgmine mäng
III Liga - Group 1 · L, 7. nov · 13:00
Pelikan
VS
Weszlo
Best Tip
Koefitsient
Usaldus
3.8/10
Ava ennustus
Viimased mängud
Weszlo vs Warta Sieradz, III Liga - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.12 koduvõit, 3.55 viik, 2.90 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.33, usaldus 6.9/10. Lõppseis 0–1, vihje oli möödalask.
Weszlo0
Warta Sieradz1Wigry Suwalki vs Weszlo, III Liga - Group 1, algus kell 16:00. Koefitsiendid: 1.65 koduvõit, 3.90 viik, 4.40 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.19, usaldus 8.0/10. Lõppseis 4–1, vihje oli tabamus.
Suwalki4
Weszlo1Weszlo vs Mazovia Minsk Mazowiecki, III Liga - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 2.22 koduvõit, 3.75 viik, 3.05 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.37, usaldus 8.0/10. Lõppseis 3–2, vihje oli tabamus.
Weszlo3
Mazovia2Widzew II vs Weszlo, III Liga - Group 1, algus kell 10:30. Koefitsiendid: 2.80 koduvõit, 3.60 viik, 2.80 võõrsilvõit. Best Tip: võõrsilmeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.53, usaldus 7.9/10. Lõppseis 0–2, vihje oli tabamus.
Widzew II0
Weszlo2Weszlo vs Olimpia Zambrow, III Liga - Group 1, algus kell 14:00. Koefitsiendid: 1.62 koduvõit, 4.65 viik, 5.10 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab, koefitsient 1.62, usaldus 8.0/10. Lõppseis 1–3, vihje oli möödalask.
Weszlo1
Zambrow3
Lõpp
2.12
3.55
2.90
1
O2.5
Jah
1X
6.9
1X
Lõpp
▾1.65
▴3.90
▴4.40
1
O2.5
Ei
1X
8.0
✓ 1X
Lõpp
▴2.22
▾3.75
▾3.05
1
O2.5
Jah
1X
8.0
✓ 1X
Lõpp
▾2.80
▾3.60
▴2.80
2
O2.5
Jah
X2
7.9
✓ X2
Lõpp
▴1.62
▾4.65
▾5.10
1
O2.5
Jah
1
8.0
1
Hooaja statistika
III Liga - Group 1
15Mängud
Võidumäär 67%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 8 | 7 | 15 |
| Võidud | 6 | 4 | 10 |
| Viigid | 0 | 2 | 2 |
| Kaotused | 2 | 1 | 3 |
| Löödud väravad | 19 | 11 | 30 |
| Sisse lastud väravad | 9 | 8 | 17 |
| Keskm. löödud väravad | 2.4 | 1.6 | 2.0 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 1.1 | 1.1 | 1.1 |
| Nullimängud | 2 | 4 | 6 |
| Mängud väravata | 1 | 0 | 1 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu5-1
Võõrsil0-2
Suurim kaotus
Kodu1-3
Võõrsil4-1
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu5
Võõrsil3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu3
Võõrsil4
Seeriad
Võit5
Kaotus1
Penaltid
3/ 4
75.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.593%
14 mängu
Üle 1.560%
9 mängu
Üle 2.527%
4 mängu
Üle 3.513%
2 mängu
Üle 4.57%
1 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
15 | 30-17 | 32 |
| 2 |
|
15 | 30-15 | 31 |
| 3 |
|
15 | 36-28 | 27 |
| 4 |
|
15 | 28-22 | 26 |
| 5 |
|
15 | 29-23 | 25 |
| 6 |
|
15 | 29-24 | 25 |
| 7 |
|
15 | 25-22 | 25 |
| 8 |
|
15 | 25-22 | 24 |
| 9 |
|
15 | 31-31 | 21 |
| 10 |
|
15 | 27-27 | 20 |
| 11 |
|
15 | 28-25 | 19 |
| 12 |
|
15 | 27-30 | 18 |
| 13 |
|
15 | 19-24 | 18 |
| 14 |
|
15 | 25-30 | 17 |
| 15 |
|
15 | 25-29 | 15 |
| 16 |
|
15 | 28-41 | 14 |
| 17 |
|
15 | 17-30 | 14 |
| 18 |
|
15 | 16-35 | 4 |
Praegusel III Liga - Group 1 hooajal on Weszlo saavutanud 10 võitu, 2 viiki ja 3 kaotust 15 mängus, lüües 30 väravat (2.0 mängu kohta) ja lastes sisse 17, sealhulgas 6 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Weszlo ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Weszlo on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.