1. Jalgpalli ennustused
  2. Liigad
  3. 3. Division - Girone 6
  4. Stabæk II
Stabæk II

Stabæk II Ennustused, statistika ja vorm

KEY INSIGHT Stabæk II mängudes löödi üle 2.5 värava kõigis viimases 12 mängus
TREND Stabæk II lasi viimases 12 mängus endale vähemalt 1 värava
TREND Mõlemad meeskonnad lõid värava Stabæk II viimases 6 mängus

Hiljutine vorm

LWLWD
13 Ennustatud mängud
53.85% Ennustatavuse määr

AI Ennustusi

Toob teieni NerdyTips

10:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
1 : 1
Viking II
Viking II
2.48
4.4
2.15

2

2.15

O3.5

1.4

YES

1.18

GG

1.18
8.5/10

10:00

Lõppenud
Vindbjart
Vindbjart
2 : 3
Stabaek II
Stabaek II
1.3
6.4
10.75

1

1.3

O3.5

1.41

YES

1.41

1

1.3
5/10

12:00

Lõppenud
Vag
Vag
3 : 2
Stabaek II
Stabaek II
2.43
4.25
2.24

2

2.24

O3.5

1.6

YES

1.21

GG

1.21
5/10

08:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
8 : 4
Mandalskameratene
Mandalska
2.8
4.1
2.3

2

2.3

O3.5

1.55

YES

1.23

GG

1.23
5/10

12:00

Lõppenud
Flekkeroy
Flekkeroy
6 : 0
Stabaek II
Stabaek II
1.48
5
5.3

2

5.3

O2.5

1.25

YES

1.32

AS

1.35
5.2/10

08:00

Lõppenud
red card Stabaek II
Stabaek II
3 : 2
Sarpsborg 08 II
Sarpsborg
2.02
3.84
2.8

X2

1.65

O2.5

1.32

YES

1.33

O2.5

1.32
2.7/10

13:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
1 : 3
Lokomotiv Oslo
Lokomotiv
1.8
3.88
3.6

1

1.8

U3.5

1.72

YES

1.4

1

1.8
2.6/10

08:00

Lõppenud
Oppsal
Oppsal
0 : 3
Stabaek II
Stabaek II
1.72
4.4
3.55

1X

1.26

O2.5

1.36

YES

1.4

AS

1.25
5.2/10

08:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
2 : 1
Fredrikstad II
Fredrikst
1.53
4.33
4.5

1

1.53

O3.5

1.75

YES

1.4

1

1.53
4.8/10

12:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
4 : 3
Odd II
Odd II
2.68
4.25
2

1

2.7

O2.5

1.27

YES

1.26

GG

1.26
5/10

13:00

Lõppenud
Stabaek II
Stabaek II
0 : 5
Fram
Fram
2.2
3.75
2.55

2

2.55

O2.5

1.4

YES

1.37

X2

1.55
3.3/10

Stabæk II ennustused ja panustamisvihjed

Otsid Stabæk II ennustusi? NerdyTips pakub tehisintellektil põhinevaid jalgpallivihjeid meeskonnale Stabæk II, kasutades meie algoritmi NT Apex. Tänaseks oleme analüüsinud 13 mängu, milles on osalenud Stabæk II, parima vihje täpsusega 53.85%. Ennustused hõlmavad Lõpptulemust, Alla/Üle, Mõlemad meeskonnad löövad värava, Täpset skoori, xG, Nurgalööke ja Pallivaldamist.

Praegusel 3. Division - Girone 4 hooajal on Stabæk II saavutanud 5 võitu, 0 viiki ja 7 kaotust 12 mängus, lüües 30 väravat (2.5 mängu kohta) ja lubades lüüa 35, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.

NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Stabæk II ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.

Stabæk II on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 160 liigas.

3. Division - Girone 4Norway • Hooaeg 2026
Esituse jaotus
StatistikaKoduVõõrsilKokku
Mängud6612
Võidud325
Viigid000
Kaotused347
Löödud väravad181230
Sisse lastud väravad152035
Keskm. löödud väravad3.02.02.5
Keskm. sisse lastud väravad2.53.32.9
Nullimängud000
Mängud väravata011
Rekordid & seeriad
Suurim võit
Kodu 8-4
Võõrsil 2-3
Suurim kaotus
Kodu 1-4
Võõrsil 6-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu 8
Võõrsil 3
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu 4
Võõrsil 6
Seeriad
Võit 2
Kaotus 2
Penaltid
1 / 1
100.00% Löödud
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
Taktika & distsipliin
Kaartide ajastus
0 Kollased
1 Punased
Löödud väravad
Üle 0.5 92%
11 Mängud
Üle 1.5 75%
9 Mängud
Üle 2.5 33%
4 Mängud
Üle 3.5 17%
2 Mängud
Üle 4.5 8%
1 Mängud
Mängija Vanus Pos Hin