Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
FC Anyang

FC Anyang Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€8.60m Ø 28.4 K League 1
107
Ennustetut ottelut
59.8%
Ennustettavuusaste
WWDLLD
Viimeaikainen vire
1.40
Maalit / Ottelu
FC Anyang ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 21 ottelussa
Seuraava ottelu K League 1 · su 18. lokak. · 8.30
Pohang
VS08:30
Anyang
Avaa ennuste
Tilaa nähdäksesi

Viimeisimmät ottelut

Gimcheon Sangmu FC vs FC Anyang, K League 1, alkaa klo 08:30. Kertoimet: 2.45 koti, 3.35 tasapeli, 2.88 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 5.9/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Gimcheon Sangmu FCGimcheon Sangmu0
FC AnyangAnyang1
▴2.45
▾3.35
▾2.88
1
▴2.45
O1.5
▴1.26
Kyllä
▾1.67
1X
▴1.45
5.9
1X
▴1.455.9
FC Anyang vs Ulsan Hyundai FC, K League 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.95 koti, 3.85 tasapeli, 1.83 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 8.5/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
FC AnyangAnyang2
Ulsan Hyundai FCUlsan HD1
▴3.95
▴3.85
▾1.83
2
▾1.83
O2.5
▾1.63
Kyllä
▾1.57
X2
▾1.27
8.5
X2
▾1.278.5
Gwangju FC vs FC Anyang, K League 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.25 koti, 3.35 tasapeli, 2.30 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.32, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Gwangju FC1
FC AnyangAnyang1
▾3.25
▴3.35
▴2.30
1X
1.65
O1.5
▾1.32
Kyllä
▾1.75
O1.5
▾1.32
4.2
✓ O1.5
▾1.324.2
Daejeon Citizen vs FC Anyang, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.53 koti, 4.45 tasapeli, 5.70 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.21, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Daejeon CitizenDaejeon3
FC AnyangAnyang2
▾1.53
▴4.45
▴5.70
2
▴5.70
O1.5
▾1.21
Ei
▴2.07
O1.5
▾1.21
8.0
✓ O1.5
▾1.218.0
FC Anyang vs Gangwon FC, K League 1, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.15 koti, 3.20 tasapeli, 2.32 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.37, luottamus 5.1/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
FC AnyangAnyang0
Gangwon FCGangwon3
▾3.15
▾3.20
▴2.32
1X
▾1.62
O1.5
▴1.37
Kyllä
▴1.88
O1.5
▴1.37
5.1
✓ O1.5
▴1.375.1
Bucheon FC 1995 vs FC Anyang, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.60 koti, 3.35 tasapeli, 2.85 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.45, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Bucheon FC 1995Bucheon1
FC AnyangAnyang1
▾2.60
▴3.35
▴2.85
1
▾2.60
O1.5
▾1.31
Kyllä
▾1.73
1X
▾1.45
4.7
✓ 1X
▾1.454.7
FC Anyang vs Incheon United, K League 1, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 3.95 koti, 3.30 tasapeli, 2.00 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
FC AnyangAnyang2
Incheon UnitedIncheon 1
▴3.95
▴3.30
▾2.00
2
▾2.00
O1.5
▾1.37
Kyllä
1.88
X2
▾1.27
7.5
X2
▾1.277.5

Anyang Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
3.8
Pallonhallinta
47%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
2.5
KurinalaisuusKortit / ottelu
1.6
Voittoprosentti
40%

Kauden tilastot

K League 1 Etelä-Korea · Kausi 2026
30Ottelut Voittoprosentti 30%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151530
Voitot459
Tasapelit5611
Tappiot6410
Tehdyt maalit172138
Päästetyt maalit272047
Tehtyjen maalien keskiarvo1.11.41.3
Päästettyjen maalien keskiarvo1.81.31.6
Nollapelit033
Ottelut ilman maalia426
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-1
Vieras2-5
Suurin tappio
Koti0-7
Vieras3-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti7
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
5/ 7
71.43% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–5
0-15
6–2
16-30
6–8
31-45
7–11
46-60
6–11
61-75
8–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
4-3-318 G
3-4-35 G
4-2-3-14 G
3-4-1-21 G
58Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.580%
24 Ottelut
Yli 1.533%
10 Ottelut
Yli 2.57%
2 Ottelut
Yli 3.53%
1 Ottelut
Yli 4.53%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Y. Rafael Y. Rafael 26 MID 6.90
T. Oude Kotte T. Oude Kotte 29 DEF 6.83
Lee Tae-Hee Lee Tae-Hee 33 MID 6.80
Gang Kim Gang Kim 18 FWD 6.80
Park Jeong-Hun Park Jeong-Hun 21 FWD 6.65
Breno Herculano Breno Herculano 26 FWD 6.62
I. Jukić I. Jukić 29 FWD 6.60
Kim Ji-Hoon Kim Ji-Hoon 21 DEF 6.60
Hong Jae-seok Hong Jae-seok 22 DEF 6.60
Choe Gyu-Hyeon Choe Gyu-Hyeon 25 MID 6.37
Lee Jin-Yong Lee Jin-Yong 24 MID 6.32
Woon Kim Woon Kim 31 FWD 6.17
Kwon Kyung-Won Kwon Kyung-Won 33 DEF 6.13
Airton Airton 26 FWD 6.02
Choi Geon-Joo Choi Geon-Joo 26 FWD 5.94
Matheus Oliveira Matheus Oliveira 28 FWD 5.83
B. Knežević B. Knežević 23 MID 5.73
Kim Jung-Hyun Kim Jung-Hyun 32 MID 5.53
Kang Ji-Hoon Kang Ji-Hoon 28 DEF 5.52
Chae Hyun-Woo Chae Hyun-Woo 21 FWD 5.46
Lee Chang-Yong Lee Chang-Yong 35 DEF 5.33
B. Tsague B. Tsague 25 FWD 5.27
Kim Jeong-Hoon Kim Jeong-Hoon 24 GK 5.06
Kim Dong-Jin Kim Dong-Jin 33 MID 4.73
Kim Young-Chan Kim Young-Chan 32 DEF 4.47
Han Ka-ram Han Ka-ram 27 MID 4.36
D. Bakker D. Bakker 30 MID 4.23
Kim Bo-Kyung Kim Bo-Kyung 36 MID 3.46
Moon Seong-Woo Moon Seong-Woo 22 MID 3.40
J. h. Kim J. h. Kim 21 DEF 3.35
Jae-hyeon Kim Jae-hyeon Kim 21 DEF 2.54
Kim Da-Sol Kim Da-Sol 36 GK 1.86
Ju Hyun-Woo Ju Hyun-Woo 35 DEF 1.55

Sarjataulukko

Etelä-Korea - K League 1
# Joukkue O M P
1 FC Seoul 31 58-26 65
2 Ulsan Hyundai FC 31 48-44 47
3 Gangwon FC 31 38-28 46
4 Jeju United FC 31 36-31 46
5 Jeonbuk Motors 31 39-30 44
6 Daejeon Citizen 31 48-38 43
7 Incheon United 31 39-33 42
8 FC Anyang 31 39-47 41
9 Pohang Steelers 31 28-37 40
10 Gimcheon Sangmu FC 31 30-37 33
11 Bucheon FC 1995 31 31-42 32
12 Gwangju FC 31 25-66 18
Promotion - K League 1 (Championship Group) K League 1 (Relegation Group)

FC Anyang – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle FC Anyang? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen FC Anyang otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 107 ottelua, joissa FC Anyang on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 59.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä K League 1-kaudella FC Anyang on saavuttanut 9 voittoa, 11 tasapeliä ja 10 tappiota 30 ottelussa, tehden 38 maalia (1.3 per ottelu) ja päästäen 47, pitäen 3 nollapeliä.

Joukkueen FC Anyang arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €8.60m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet FC Anyang ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

FC Anyang on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.