Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Brunswick Juventus FC

Brunswick Juventus FC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

16
Ennustetut ottelut
43.8%
Ennustettavuusaste
WWDLDW
Viimeaikainen vire
2.20
Maalit / Ottelu
Brunswick Juventus FC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 25 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Brunswick Juventus FC ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

North Sunshine Eagles vs Brunswick Juventus FC, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 3.50 koti, 4.10 tasapeli, 2.00 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.30, luottamus 7.1/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
North Sunshine EaglesNorth S0
Brunswick Juventus FCBrunswick J0
▴3.50
▾4.10
▾2.00
2
▾2.00
O2.5
▴1.44
Kyllä
▴1.45
X2
▾1.30
7.1
✓ X2
▾1.307.1
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 1.61 koti, 4.65 tasapeli, 4.30 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
Kyllä
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Langwarrin vs Brunswick Juventus FC, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 3.40 koti, 4.25 tasapeli, 1.82 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.30, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Langwarrin0
Brunswick Juventus FCBrunswick J1
▾3.40
▾4.25
▴1.82
1X
▾1.93
O2.5
▴1.30
Kyllä
▴1.34
O2.5
▴1.30
8.0
O2.5
▴1.308.0
Brunswick Juventus FC vs Western United II, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.44 koti, 5.20 tasapeli, 6.20 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.27, luottamus 8.0/10. Lopputulos 5–4, vihje osui.
Loppu
Brunswick Juventus FCBrunswick J5
Western United IIWestern II4
▾1.44
▴5.20
▴6.20
1
▾1.44
O2.5
▾1.27
Kyllä
▴1.51
O2.5
▾1.27
8.0
✓ O2.5
▾1.278.0
Brunswick Juventus FC vs Brunswick City, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.60 koti, 4.30 tasapeli, 4.35 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 3.8/10. Lopputulos 7–2, vihje osui.
Loppu
Brunswick Juventus FCBrunswick J7
Brunswick City2
▾1.60
▴4.30
▴4.35
1
▾1.60
O2.5
1.47
Kyllä
▴1.53
O2.5
1.47
3.8
✓ O2.5
1.473.8

Kauden tilastot

Victoria NPL 2 Australia · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 64%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut121325
Voitot8816
Tasapelit112
Tappiot347
Tehdyt maalit291847
Päästetyt maalit171532
Tehtyjen maalien keskiarvo2.41.41.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.41.21.3
Nollapelit459
Ottelut ilman maalia156
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-2
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti1-5
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Putket
Voitot5
Tappiot2
Rangaistuspotkut
0/ 1
0% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–3
0-15
8–6
16-30
7–2
31-45
7–10
46-60
4–3
61-75
16–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
46-601
61-751
2Keltaiset
1Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.576%
19 Ottelut
Yli 1.552%
13 Ottelut
Yli 2.532%
8 Ottelut
Yli 3.512%
3 Ottelut
Yli 4.58%
2 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - Victoria NPL 2
# Joukkue O M P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Brunswick Juventus FC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Brunswick Juventus FC? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Brunswick Juventus FC otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 16 ottelua, joissa Brunswick Juventus FC on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 43.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria NPL 2-kaudella Brunswick Juventus FC on saavuttanut 16 voittoa, 2 tasapeliä ja 7 tappiota 25 ottelussa, tehden 47 maalia (1.9 per ottelu) ja päästäen 32, pitäen 9 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Brunswick Juventus FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Brunswick Juventus FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.