Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Northcote City

Northcote City Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

36
Ennustetut ottelut
52.8%
Ennustettavuusaste
DWLLWW
Viimeaikainen vire
1.53
Maalit / Ottelu
Northcote City teki maalin viimeisissä 7 ottelussa
Northcote City ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Northcote City ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Melbourne Victory II vs Northcote City, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.50 koti, 3.70 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.53, luottamus 4.2/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Melbourne Victory IIMelbourne II1
Northcote City1
▴2.50
▾3.70
▾2.75
1
▴2.50
U3.5
▾1.53
Ei
▾2.47
U3.5
▾1.53
4.2
✓ U3.5
▾1.534.2
Northcote City vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, alkaa klo 10:30. Kertoimet: 2.35 koti, 3.55 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.67, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Northcote City3
Bulleen LionsBulleen2
▴2.35
▾3.55
▾3.15
2
▾3.15
O2.5
▾1.52
Kyllä
▾1.46
X2
▾1.67
8.0
X2
▾1.678.0
Bulleen Lions vs Northcote City, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.42 koti, 3.70 tasapeli, 2.47 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.52, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Bulleen LionsBulleen3
Northcote City1
▾2.42
▾3.70
▴2.47
1
▾2.42
O2.5
▴1.56
Kyllä
▾1.50
1X
▾1.52
8.0
✓ 1X
▾1.528.0
Northcote City vs Brunswick Juventus FC, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.42 koti, 3.75 tasapeli, 2.80 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.54, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Northcote City1
Brunswick Juventus FCBrunswick J2
▴2.42
3.75
▾2.80
X
3.75
U3.5
1.52
Ei
2.46
X2
▾1.54
2.0
✓ X2
▾1.542.0
Melbourne Victory II vs Northcote City, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:15. Kertoimet: 2.45 koti, 3.80 tasapeli, 2.47 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.52, luottamus 6.2/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Melbourne Victory IIMelbourne II0
Northcote City1
▾2.45
▾3.80
▴2.47
1
▾2.45
O2.5
▴1.47
Ei
▾2.60
1X
▾1.52
6.2
1X
▾1.526.2
Northcote City vs Eltham Redbacks FC, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.68 koti, 4.40 tasapeli, 3.85 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Northcote City1
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks0
▾1.68
▴4.40
▴3.85
1
▾1.68
O2.5
▾1.38
Kyllä
1.40
O2.5
▾1.38
8.0
O2.5
▾1.388.0
Port Melbourne vs Northcote City, Victoria NPL 2, alkaa klo 05:00. Kertoimet: 10.75 koti, 6.20 tasapeli, 1.25 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.25, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Port MelbournePort M1
Northcote City3
▴10.75
▴6.20
▾1.25
2
▾1.25
U3.5
▾1.75
Ei
▾1.80
2
▾1.25
8.0
✓ 2
▾1.258.0
Northcote City vs Manningham United Blues, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 1.60 koti, 4.40 tasapeli, 5.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.60, luottamus 5.3/10. Lopputulos 3–3, vihje ei osunut.
Loppu
Northcote City3
Manningham United BluesManningham U3
▾1.60
▴4.40
▴5.00
1
▾1.60
O2.5
▾1.44
Kyllä
▾1.47
1
▾1.60
5.3
1
▾1.605.3
Northcote City vs Melbourne Knights, Victoria NPL 2, alkaa klo 11:30. Kertoimet: 2.30 koti, 3.70 tasapeli, 2.62 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.47, luottamus 2.0/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Northcote City0
Melbourne KnightsMelbourne1
▾2.30
▾3.70
▴2.62
1X
1.47
O2.5
▴1.65
Kyllä
▴1.57
1X
1.47
2.0
1X
1.472.0

Kauden tilastot

Victoria NPL 2 Australia · Kausi 2026
27Ottelut Voittoprosentti 59%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141327
Voitot8816
Tasapelit314
Tappiot347
Tehdyt maalit252247
Päästetyt maalit151631
Tehtyjen maalien keskiarvo1.81.71.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.11.21.1
Nollapelit538
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras2-4
Suurin tappio
Koti2-3
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Putket
Voitot6
Tappiot2
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
6–7
0-15
6–2
16-30
9–4
31-45
8–4
46-60
6–5
61-75
12–9
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.585%
23 Ottelut
Yli 1.552%
14 Ottelut
Yli 2.530%
8 Ottelut
Yli 3.57%
2 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv

Sarjataulukko

Australia - Victoria NPL 2
# Joukkue O M P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

Northcote City – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Northcote City? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Northcote City otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 36 ottelua, joissa Northcote City on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 52.8%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria NPL 2-kaudella Northcote City on saavuttanut 16 voittoa, 4 tasapeliä ja 7 tappiota 27 ottelussa, tehden 47 maalia (1.7 per ottelu) ja päästäen 31, pitäen 8 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Northcote City ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Northcote City on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.