Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
North Geelong Warriors

North Geelong Warriors Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

21
Ennustetut ottelut
57.1%
Ennustettavuusaste
DLLLLL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / Ottelu
North Geelong Warriors hävisi viimeiset 6 ottelua
North Geelong Warriors ei tehnyt maalia viimeisissä 5 ottelussa
North Geelong Warriors päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 9 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella North Geelong Warriors ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Langwarrin vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.15 koti, 4.30 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.38, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Langwarrin1
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾2.15
▴4.30
▴3.10
1
▾2.15
O2.5
▾1.25
Ei
▾3.20
1X
1.38
8.0
✓ 1X
1.388.0
Brunswick City vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 08:15. Kertoimet: 2.06 koti, 4.40 tasapeli, 3.45 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Brunswick City4
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾2.06
▴4.40
3.45
1
▾2.06
O2.5
1.30
Ei
▾2.87
1X
1.33
8.0
✓ 1X
1.338.0
Melbourne Srbija vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.90 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Melbourne SrbijaMelbourne S1
North Geelong WarriorsNorth Geelong 0
▴2.05
▾3.90
▾3.15
1
▴2.05
U3.5
1.81
Kyllä
▾1.39
1X
▴1.33
8.0
✓ 1X
▴1.338.0
North Geelong Warriors vs Bulleen Lions, Victoria NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 3.35 koti, 4.25 tasapeli, 1.80 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.28, luottamus 6.5/10. Lopputulos 0–4, vihje osui.
Loppu
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Bulleen LionsBulleen4
3.35
4.25
1.80
2
1.80
O2.5
1.33
Kyllä
1.37
X2
1.28
6.5
✓ X2
1.286.5
Brunswick Juventus FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 1.61 koti, 4.65 tasapeli, 4.30 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.29, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Brunswick Juventus FCBrunswick J3
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
▾1.61
▴4.65
▴4.30
1
▾1.61
O2.5
▾1.29
Kyllä
▴1.39
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
North Geelong Warriors vs Melbourne Victory II, Victoria NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 3.05 koti, 3.90 tasapeli, 1.90 vieras. Paras vihje: vähintään 4 maalia tehty, kerroin 1.57, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–2, vihje ei osunut.
Loppu
North Geelong WarriorsNorth Geelong0
Melbourne Victory IIMelbourne II2
3.05
3.90
1.90
2
1.90
O3.5
1.57
Kyllä
1.25
O3.5
1.57
8.0
O3.5
1.578.0
Eltham Redbacks FC vs North Geelong Warriors, Victoria NPL 2, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 1.85 koti, 4.25 tasapeli, 3.20 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Eltham Redbacks FCEltham Redbacks3
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
▾1.85
▴4.25
▴3.20
1
▾1.85
O2.5
▾1.33
Kyllä
▾1.36
O2.5
▾1.33
8.0
✓ O2.5
▾1.338.0
North Geelong Warriors vs Port Melbourne, Victoria NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.35 koti, 5.40 tasapeli, 6.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.35, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
North Geelong WarriorsNorth Geelong1
Port MelbournePort M 1
1.35
5.40
6.60
1
1.35
O2.5
1.25
Ei
2.37
1
1.35
8.0
1
1.358.0

Kauden tilastot

Victoria NPL 2 Australia · Kausi 2026
25Ottelut Voittoprosentti 36%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut121325
Voitot639
Tasapelit112
Tappiot5914
Tehdyt maalit191534
Päästetyt maalit223052
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.21.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.82.32.1
Nollapelit314
Ottelut ilman maalia257
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-0
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti0-4
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot6
Rangaistuspotkut
2/ 2
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–6
0-15
7–11
16-30
5–12
31-45
6–6
46-60
6–7
61-75
7–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
61-751
1Keltaiset
4Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.572%
18 Ottelut
Yli 1.540%
10 Ottelut
Yli 2.520%
5 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - Victoria NPL 2
# Joukkue O M P
1 Brunswick Juventus FC 26 50-32 53
2 Melbourne Knights 26 49-24 52
3 Northcote City 26 44-29 49
4 Bulleen Lions 26 50-32 48
5 Melbourne Victory II 26 59-36 46
6 Eltham Redbacks FC 26 58-41 39
7 Melbourne Srbija 26 30-26 39
8 Brunswick City 26 49-51 33
9 North Geelong Warriors 26 37-52 32
10 Langwarrin 26 46-54 30
11 Manningham United Blues 26 38-58 30
12 North Sunshine Eagles 26 35-40 26
13 Western United II 26 46-72 25
14 Port Melbourne 26 14-58 17

North Geelong Warriors – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle North Geelong Warriors? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen North Geelong Warriors otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 21 ottelua, joissa North Geelong Warriors on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 57.1%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Victoria NPL 2-kaudella North Geelong Warriors on saavuttanut 9 voittoa, 2 tasapeliä ja 14 tappiota 25 ottelussa, tehden 34 maalia (1.4 per ottelu) ja päästäen 52, pitäen 4 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet North Geelong Warriors ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

North Geelong Warriors on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.