Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Canterbury Bankstown

Canterbury Bankstown Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

21
Ennustetut ottelut
76.2%
Ennustettavuusaste
WWWLDL
Viimeaikainen vire
2.67
Maalit / Ottelu
Canterbury Bankstown:n otteluissa oli yli 2,5 maalia 92%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
Canterbury Bankstown:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 18 ottelussa
Canterbury Bankstown:n otteluissa oli yli 2,5 maalia viimeisissä 11 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Canterbury Bankstown ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Canterbury Bankstown vs Macarthur Rams, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.17 koti, 3.70 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.65, luottamus 7.8/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B3
Macarthur Rams2
2.17
▴3.70
▾3.05
1
2.17
O2.5
1.65
Kyllä
▾1.57
O2.5
1.65
7.8
✓ O2.5
1.657.8
Bulls Academy vs Canterbury Bankstown, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.43 koti, 3.80 tasapeli, 2.47 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–3, vihje osui.
Loppu
Bulls Academy0
Canterbury BankstownCanterbury B 3
▾2.43
▴3.80
▴2.47
2
▴2.47
O2.5
1.42
Kyllä
1.40
O2.5
1.42
8.0
✓ O2.5
1.428.0
Canterbury Bankstown vs Hakoah Sydney City, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.27 koti, 3.85 tasapeli, 2.55 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.41, luottamus 6.8/10. Lopputulos 4–3, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B4
Hakoah Sydney CityHakoah Sydney3
▾2.27
▴3.85
▴2.55
X
▴3.85
O2.5
1.41
Kyllä
▴1.42
O2.5
1.41
6.8
✓ O2.5
1.416.8
Hills Brumbies vs Canterbury Bankstown, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.23 koti, 3.75 tasapeli, 2.75 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.48, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Hills BrumbiesHills United4
Canterbury BankstownCanterbury B0
▾2.23
▴3.75
▴2.75
2
▴2.75
O2.5
1.48
Kyllä
1.44
O2.5
1.48
8.0
✓ O2.5
1.488.0
Canterbury Bankstown vs Dulwich Hill, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.78 koti, 3.95 tasapeli, 3.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.50, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B3
Dulwich Hill3
▴1.78
3.95
▾3.95
1
▴1.78
O2.5
1.50
Kyllä
▾1.52
O2.5
1.50
8.0
✓ O2.5
1.508.0
Bankstown City Lions vs Canterbury Bankstown, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.83 koti, 3.85 tasapeli, 3.55 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.49, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Bankstown City LionsBankstown C2
Canterbury BankstownCanterbury B 1
▾1.83
▴3.85
▴3.55
2
▴3.55
O2.5
1.49
Kyllä
1.50
O2.5
1.49
8.0
✓ O2.5
1.498.0
Canterbury Bankstown vs Blacktown Spartans, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.87 koti, 3.85 tasapeli, 2.17 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.47, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B1
Blacktown SpartansBlacktown S2
▴2.87
▴3.85
▾2.17
1X
▴1.65
O2.5
1.47
Kyllä
1.40
O2.5
1.47
8.0
✓ O2.5
1.478.0
Canterbury Bankstown vs Prospect United, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.69 koti, 4.10 tasapeli, 4.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.69, luottamus 6.1/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B2
Prospect United1
▴1.69
▾4.10
▾4.80
1
▴1.69
O2.5
1.43
Kyllä
▾1.52
1
▴1.69
6.1
✓ 1
▴1.696.1
Hurstville FC vs Canterbury Bankstown, New South Wales NPL 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.75 tasapeli, 2.35 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Hurstville FCHurstville1
Canterbury BankstownCanterbury B 2
▴2.55
▴3.75
▾2.35
2
▾2.35
O2.5
▾1.47
Kyllä
▾1.46
X2
▾1.42
8.0
✓ X2
▾1.428.0
Canterbury Bankstown vs Central Coast II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.06 koti, 3.75 tasapeli, 2.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.34, luottamus 8.0/10. Lopputulos 6–0, vihje osui.
Loppu
Canterbury BankstownCanterbury B6
Central Coast IICentral II0
2.06
▴3.75
2.90
1
▴2.06
O2.5
1.41
Kyllä
1.41
1X
▴1.34
8.0
✓ 1X
▴1.348.0

Kauden tilastot

New South Wales NPL 2 Australia · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 48%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut141529
Voitot7714
Tasapelit246
Tappiot549
Tehdyt maalit353368
Päästetyt maalit302151
Tehtyjen maalien keskiarvo2.52.22.3
Päästettyjen maalien keskiarvo2.11.41.8
Nollapelit235
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-0
Vieras1-5
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Putket
Voitot5
Tappiot2
Rangaistuspotkut
4/ 4
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
10–6
0-15
10–6
16-30
12–8
31-45
11–9
46-60
9–6
61-75
18–14
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
5Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.590%
26 Ottelut
Yli 1.559%
17 Ottelut
Yli 2.534%
10 Ottelut
Yli 3.528%
8 Ottelut
Yli 4.517%
5 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - New South Wales NPL 2
# Joukkue O M P
1 Blacktown Spartans 30 79-36 69
2 Northern Tigers 30 55-30 59
3 Bankstown City Lions 30 65-45 56
4 Canterbury Bankstown 30 71-53 51
5 Hills Brumbies 30 62-45 49
6 Macarthur Rams 30 40-36 48
7 Hakoah Sydney City 30 62-50 43
8 Rydalmere Lions 30 43-46 41
9 Bulls Academy 30 52-50 38
10 Inter Lions 30 39-54 35
11 Hurstville FC 30 42-55 33
12 Central Coast II 30 46-67 31
13 Dulwich Hill 30 40-58 30
14 Newcastle Jets II 30 55-73 29
15 Prospect United 30 33-52 26
16 Mt Druitt Town 30 35-69 23

Canterbury Bankstown – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Canterbury Bankstown? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Canterbury Bankstown otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 21 ottelua, joissa Canterbury Bankstown on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 76.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä New South Wales NPL 2-kaudella Canterbury Bankstown on saavuttanut 14 voittoa, 6 tasapeliä ja 9 tappiota 29 ottelussa, tehden 68 maalia (2.3 per ottelu) ja päästäen 51, pitäen 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Canterbury Bankstown ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Canterbury Bankstown on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.