Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Hurstville FC

Hurstville FC Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

18
Ennustetut ottelut
66.7%
Ennustettavuusaste
LLLLWW
Viimeaikainen vire
1.13
Maalit / Ottelu
Hurstville FC hävisi viimeiset 4 ottelua
Hurstville FC päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 12 ottelussa
Hurstville FC ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 15 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Hurstville FC ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Prospect United vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.15 koti, 3.80 tasapeli, 2.95 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.53, luottamus 4.9/10. Lopputulos 3–0, vihje osui.
Loppu
Prospect United3
Hurstville FCHurstville0
▾2.15
▴3.80
▴2.95
1
▾2.15
O2.5
▴1.53
Kyllä
▴1.45
O2.5
▴1.53
4.9
✓ O2.5
▴1.534.9
Blacktown Spartans vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, alkaa klo 11:15. Kertoimet: 1.52 koti, 5.10 tasapeli, 6.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.52, luottamus 8.0/10. Lopputulos 6–2, vihje osui.
Loppu
Blacktown SpartansBlacktown S6
Hurstville FCHurstville2
▾1.52
▴5.10
▴6.80
1
▾1.52
O2.5
▾1.34
Kyllä
▴1.60
1
▾1.52
8.0
✓ 1
▾1.528.0
Bankstown City Lions vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.62 koti, 4.35 tasapeli, 4.90 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.43, luottamus 7.7/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Bankstown City LionsBankstown C2
Hurstville FCHurstville0
▾1.62
▴4.35
▴4.90
1
▾1.62
O2.5
▾1.43
Kyllä
▴1.57
O2.5
▾1.43
7.7
O2.5
▾1.437.7
Hurstville FC vs Northern Tigers, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 3.05 koti, 3.70 tasapeli, 2.00 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.60, luottamus 4.6/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Hurstville FCHurstville1
Northern Tigers3
▴3.05
▴3.70
▾2.00
X
▴3.70
O2.5
▴1.60
Kyllä
▴1.55
O2.5
▴1.60
4.6
✓ O2.5
▴1.604.6
Macarthur Rams vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, alkaa klo 07:30. Kertoimet: 2.30 koti, 3.60 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.36, luottamus 5.7/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Macarthur Rams 1
Hurstville FCHurstville2
▾2.30
▴3.60
▴3.25
1
▾2.30
O2.5
▾1.69
Kyllä
▾1.61
1X
▾1.36
5.7
1X
▾1.365.7
Hurstville FC vs Dulwich Hill, New South Wales NPL 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.89 koti, 3.75 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.55, luottamus 6.1/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Hurstville FCHurstville3
Dulwich Hill 1
▾1.89
▴3.75
▴3.40
1
▾1.89
O2.5
▴1.55
Kyllä
▴1.52
O2.5
▴1.55
6.1
✓ O2.5
▴1.556.1
Hakoah Sydney City vs Hurstville FC, New South Wales NPL 2, alkaa klo 07:30. Kertoimet: 2.00 koti, 3.65 tasapeli, 3.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 7.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Hakoah Sydney CityHakoah Sydney1
Hurstville FCHurstville1
▴2.00
▾3.65
▾3.10
1
▴2.00
O2.5
▴1.48
Kyllä
▴1.46
1X
▴1.31
7.0
✓ 1X
▴1.317.0
Hurstville FC vs Canterbury Bankstown, New South Wales NPL 2, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 2.55 koti, 3.75 tasapeli, 2.35 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Hurstville FCHurstville1
Canterbury BankstownCanterbury B 2
▴2.55
▴3.75
▾2.35
2
▾2.35
O2.5
▾1.47
Kyllä
▾1.46
X2
▾1.42
8.0
✓ X2
▾1.428.0

Kauden tilastot

New South Wales NPL 2 Australia · Kausi 2026
29Ottelut Voittoprosentti 31%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151429
Voitot639
Tasapelit426
Tappiot5914
Tehdyt maalit222042
Päästetyt maalit213152
Tehtyjen maalien keskiarvo1.51.41.4
Päästettyjen maalien keskiarvo1.42.21.8
Nollapelit415
Ottelut ilman maalia134
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-1
Vieras2-4
Suurin tappio
Koti2-4
Vieras6-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras6
Putket
Voitot3
Tappiot3
Rangaistuspotkut
5/ 5
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
4–6
0-15
5–4
16-30
7–11
31-45
9–9
46-60
8–11
61-75
8–12
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.586%
25 Ottelut
Yli 1.545%
13 Ottelut
Yli 2.510%
3 Ottelut
Yli 3.53%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - New South Wales NPL 2
# Joukkue O M P
1 Blacktown Spartans 30 79-36 69
2 Northern Tigers 30 55-30 59
3 Bankstown City Lions 30 65-45 56
4 Canterbury Bankstown 30 71-53 51
5 Hills Brumbies 30 62-45 49
6 Macarthur Rams 30 40-36 48
7 Hakoah Sydney City 30 62-50 43
8 Rydalmere Lions 30 43-46 41
9 Bulls Academy 30 52-50 38
10 Inter Lions 30 39-54 35
11 Hurstville FC 30 42-55 33
12 Central Coast II 30 46-67 31
13 Dulwich Hill 30 40-58 30
14 Newcastle Jets II 30 55-73 29
15 Prospect United 30 33-52 26
16 Mt Druitt Town 30 35-69 23

Hurstville FC – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Hurstville FC? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Hurstville FC otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 18 ottelua, joissa Hurstville FC on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 66.7%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä New South Wales NPL 2-kaudella Hurstville FC on saavuttanut 9 voittoa, 6 tasapeliä ja 14 tappiota 29 ottelussa, tehden 42 maalia (1.4 per ottelu) ja päästäen 52, pitäen 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Hurstville FC ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Hurstville FC on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.