Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Newcastle Jets II

Newcastle Jets II Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

43
Ennustetut ottelut
67.4%
Ennustettavuusaste
LDLDWL
Viimeaikainen vire
1.33
Maalit / Ottelu
Molemmat joukkueet tekivät maalin 92%:ssa Newcastle Jets II:n viimeisistä 12 ottelusta
Newcastle Jets II on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 8 ottelua
Newcastle Jets II teki maalin viimeisissä 9 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Newcastle Jets II ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Newcastle Jets II vs Bankstown City Lions, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 5.40 koti, 4.15 tasapeli, 1.47 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.34, luottamus 6.5/10. Lopputulos 2–9, vihje osui.
Loppu
Newcastle Jets IINewcastle II2
Bankstown City LionsBankstown C9
▴5.40
▴4.15
▾1.47
2
▾1.47
O2.5
▴1.34
Kyllä
▴1.46
O2.5
▴1.34
6.5
✓ O2.5
▴1.346.5
Hakoah Sydney City vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 07:30. Kertoimet: 1.85 koti, 4.00 tasapeli, 3.40 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.27, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Hakoah Sydney CityHakoah Sydney3
Newcastle Jets IINewcastle II3
▴1.85
▾4.00
▾3.40
1
▴1.85
O2.5
▾1.28
Kyllä
1.34
1X
▴1.27
8.0
✓ 1X
▴1.278.0
Newcastle Jets II vs Dulwich Hill, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 1.75 koti, 3.75 tasapeli, 3.69 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.44, luottamus 8.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Newcastle Jets IINewcastle II1
Dulwich Hill3
1.75
3.75
3.69
2
3.69
O2.5
1.44
Kyllä
1.44
BTTS
1.44
8.0
✓ BTTS
1.448.0
Rydalmere Lions vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 09:30. Kertoimet: 2.08 koti, 3.95 tasapeli, 3.05 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 7.6/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Rydalmere Lions1
Newcastle Jets IINewcastle II1
2.08
▴3.95
3.05
1
2.08
O2.5
▴1.39
Kyllä
1.44
1X
1.35
7.6
✓ 1X
1.357.6
Newcastle Jets II vs Hills Brumbies, New South Wales NPL 2, alkaa klo 08:00. Kertoimet: 2.87 koti, 3.70 tasapeli, 2.10 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 8.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Newcastle Jets IINewcastle II2
Hills BrumbiesHills United1
▴2.87
▴3.70
▾2.10
2
▾2.10
O2.5
▾1.38
Kyllä
▾1.37
O2.5
▾1.38
8.0
✓ O2.5
▾1.388.0
Mt Druitt Town vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 2.95 koti, 3.95 tasapeli, 2.14 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.37, luottamus 4.4/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Mt Druitt TownDruitt T3
Newcastle Jets IINewcastle II2
▴2.95
▴3.95
▾2.14
1
▴2.95
O2.5
1.37
Kyllä
▴1.38
O2.5
1.37
4.4
✓ O2.5
1.374.4
Northern Tigers vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 07:30. Kertoimet: 1.53 koti, 4.45 tasapeli, 4.90 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.53, luottamus 7.4/10. Lopputulos 2–2, vihje ei osunut.
Loppu
Northern Tigers2
Newcastle Jets IINewcastle II2
▾1.53
▴4.45
▴4.90
1
▾1.53
O2.5
1.39
Kyllä
▴1.52
1
▾1.53
7.4
1
▾1.537.4
Blacktown Spartans vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 06:30. Kertoimet: 1.71 koti, 4.95 tasapeli, 4.70 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.33, luottamus 8.0/10. Lopputulos 7–2, vihje osui.
Loppu
Blacktown SpartansBlacktown S7
Newcastle Jets IINewcastle II2
1.71
▴4.95
4.70
1
1.71
O2.5
1.33
Kyllä
▴1.42
O2.5
1.33
8.0
✓ O2.5
1.338.0
Newcastle Jets II vs Bonnyrigg White Eagles, New South Wales NPL 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.35 koti, 5.20 tasapeli, 5.60 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.35, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Newcastle Jets IINewcastle II4
Bonnyrigg White EaglesBonnyrigg W1
1.35
5.20
5.60
1
1.35
O2.5
1.32
Ei
2.40
1
1.35
8.0
✓ 1
1.358.0
Mounties Wanderers vs Newcastle Jets II, New South Wales NPL 2, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 3.65 koti, 4.00 tasapeli, 1.71 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.46, luottamus 7.5/10. Lopputulos 1–4, vihje osui.
Loppu
Mounties WanderersMounties W1
Newcastle Jets IINewcastle II4
3.65
4.00
1.71
2
1.71
O2.5
1.46
Kyllä
1.53
O2.5
1.46
7.5
✓ O2.5
1.467.5

Kauden tilastot

New South Wales NPL 2 Australia · Kausi 2026
30Ottelut Voittoprosentti 20%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut151530
Voitot336
Tasapelit4711
Tappiot8513
Tehdyt maalit282755
Päästetyt maalit413273
Tehtyjen maalien keskiarvo1.91.81.8
Päästettyjen maalien keskiarvo2.72.12.4
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti2-9
Vieras7-2
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras5
Eniten päästettyjä maaleja
Koti9
Vieras7
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
8–9
0-15
6–8
16-30
8–13
31-45
10–8
46-60
10–11
61-75
11–15
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.587%
26 Ottelut
Yli 1.553%
16 Ottelut
Yli 2.527%
8 Ottelut
Yli 3.510%
3 Ottelut
Yli 4.57%
2 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Australia - New South Wales NPL 2
# Joukkue O M P
1 Blacktown Spartans 30 79-36 69
2 Northern Tigers 30 55-30 59
3 Bankstown City Lions 30 65-45 56
4 Canterbury Bankstown 30 71-53 51
5 Hills Brumbies 30 62-45 49
6 Macarthur Rams 30 40-36 48
7 Hakoah Sydney City 30 62-50 43
8 Rydalmere Lions 30 43-46 41
9 Bulls Academy 30 52-50 38
10 Inter Lions 30 39-54 35
11 Hurstville FC 30 42-55 33
12 Central Coast II 30 46-67 31
13 Dulwich Hill 30 40-58 30
14 Newcastle Jets II 30 55-73 29
15 Prospect United 30 33-52 26
16 Mt Druitt Town 30 35-69 23

Newcastle Jets II – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Newcastle Jets II? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Newcastle Jets II otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 43 ottelua, joissa Newcastle Jets II on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 67.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä New South Wales NPL 2-kaudella Newcastle Jets II on saavuttanut 6 voittoa, 11 tasapeliä ja 13 tappiota 30 ottelussa, tehden 55 maalia (1.8 per ottelu) ja päästäen 73, pitäen 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Newcastle Jets II ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Newcastle Jets II on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.