Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
CIVO United

CIVO United Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

Ø 28.1 Super League
10
Ennustetut ottelut
90.0%
Ennustettavuusaste
LWWWLL
Viimeaikainen vire
0.47
Maalit / Ottelu
CIVO United:n otteluissa oli alle 2,5 maalia 83%:ssa viimeisistä 12 ottelusta
CIVO United ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
CIVO United:n otteluissa oli alle 3,5 maalia viimeisissä 14 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella CIVO United ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Karonga United vs CIVO United, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.75 koti, 2.80 tasapeli, 2.62 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.34, luottamus 8.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Karonga United1
CIVO UnitedCivo Utd0
▴2.75
▾2.80
2.62
1X
1.39
U2.5
1.34
Ei
1.52
U2.5
1.34
8.8
✓ U2.5
1.348.8
Kamuzu Barracks vs CIVO United, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.25 koti, 2.87 tasapeli, 3.15 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.37, luottamus 4.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Kamuzu Barracks0
CIVO UnitedCivo Utd1
2.25
▴2.87
▾3.15
1
2.25
U2.5
1.37
Ei
1.54
U2.5
1.37
4.6
✓ U2.5
1.374.6
CIVO United vs MAFCO, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.00 koti, 2.92 tasapeli, 3.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.50, luottamus 4.8/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
CIVO UnitedCivo Utd1
MAFCO0
2.00
▴2.92
▾3.80
X2
1.65
U2.5
▾1.50
Ei
1.51
U2.5
▾1.50
4.8
✓ U2.5
▾1.504.8
Blue Eagles vs CIVO United, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.50 koti, 3.60 tasapeli, 6.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.55, luottamus 1.9/10. Lopputulos 1–2, vihje ei osunut.
Loppu
Blue Eagles1
CIVO UnitedCivo Utd2
▴1.50
▾3.60
▾6.80
X2
▾2.32
U2.5
▾1.55
Kyllä
▾2.31
U2.5
▾1.55
1.9
U2.5
▾1.551.9
Masters FC vs CIVO United, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 1.91 koti, 2.95 tasapeli, 4.10 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.91, luottamus 5.4/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Masters FC1
CIVO UnitedCivo Utd0
1.91
2.95
4.10
1
1.91
U2.5
1.36
Ei
1.48
1
1.91
5.4
✓ 1
1.915.4
CIVO United vs Moyale Barracks, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.22 koti, 2.87 tasapeli, 3.25 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.37, luottamus 8.8/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
CIVO UnitedCivo Utd0
Moyale Barracks1
▾2.22
▴2.87
3.25
X2
▴1.55
U2.5
1.37
Ei
1.52
U2.5
1.37
8.8
✓ U2.5
1.378.8
CIVO United vs Be Forward Wanderers, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 4.45 koti, 3.10 tasapeli, 1.78 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.78, luottamus 6.6/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
CIVO UnitedCivo Utd0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.45
▴3.10
▾1.78
2
▾1.78
U2.5
1.47
Ei
1.50
2
▾1.78
6.6
✓ 2
▾1.786.6
Creck vs CIVO United, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 2.47 koti, 2.87 tasapeli, 2.85 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.35, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Creck0
CIVO UnitedCivo Utd0
▾2.47
▴2.87
▴2.85
1
▾2.47
U2.5
1.38
Ei
1.55
1X
▾1.35
5.0
✓ 1X
▾1.355.0
CIVO United vs Silver Strikers, Super League, alkaa klo 13:30. Kertoimet: 4.50 koti, 3.05 tasapeli, 1.80 vieras. Paras vihje: enintään 2 maalia yhteensä, kerroin 1.32, luottamus 5.1/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
CIVO UnitedCivo Utd1
Silver Strikers1
▴4.50
▴3.05
▾1.80
2
▾1.80
U2.5
1.32
Ei
1.40
U2.5
1.32
5.1
✓ U2.5
1.325.1
Kertoimet: 1.29 koti, 4.15 tasapeli, 8.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.29, luottamus 6.0/10. Lopputulos 3–0.
Loppu
CIVO UnitedCivo Utd3
TN Stars0
1.29
4.15
8.00
1
1.29
U3.5
1.35
Ei
1.68
1
1.29
6.0
1
1.296.0

Kauden tilastot

Super League Malawi · Kausi 2026
15Ottelut Voittoprosentti 40%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut7815
Voitot246
Tasapelit202
Tappiot347
Tehdyt maalit5510
Päästetyt maalit7714
Tehtyjen maalien keskiarvo0.70.60.7
Päästettyjen maalien keskiarvo1.00.90.9
Nollapelit235
Ottelut ilman maalia347
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti1-0
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti0-2
Vieras3-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot2
Tappiot4
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
2–1
0-15
0–1
16-30
3–2
31-45
3–2
46-60
1–5
61-75
1–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.553%
8 Ottelut
Yli 1.513%
2 Ottelut
Yli 2.50%
0 Ottelut
Yli 3.50%
0 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Malawi - Super League
# Joukkue O M P
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

CIVO United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle CIVO United? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen CIVO United otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 10 ottelua, joissa CIVO United on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 90.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä Super League-kaudella CIVO United on saavuttanut 6 voittoa, 2 tasapeliä ja 7 tappiota 15 ottelussa, tehden 10 maalia (0.7 per ottelu) ja päästäen 14, pitäen 5 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet CIVO United ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

CIVO United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.