Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
CIVO United

CIVO United Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

Ø 28.1 Super League
10
Meciuri analizate
90.0%
Rată de predictibilitate
LWWWLL
Forma recentă
0.47
Goluri / meci
CIVO United a avut sub 2.5 goluri în 83% din ultimele 12 meciuri
CIVO United nu a primit cartonaș roșu în ultimele 40 meciuri
CIVO United a avut sub 3.5 goluri în ultimele 14 meciuri
Niciun meci programat

CIVO United nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Karonga United vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 2.75 gazde, 2.80 egal, 2.62 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 8.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Karonga United1
CIVO UnitedCivo Utd0
▴2.75
▾2.80
2.62
1X
1.39
U2.5
1.34
NG
1.52
U2.5
1.34
8.8
✓ U2.5
1.348.8
Kamuzu Barracks vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 2.25 gazde, 2.87 egal, 3.15 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 4.6/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
Kamuzu Barracks0
CIVO UnitedCivo Utd1
2.25
▴2.87
▾3.15
1
2.25
U2.5
1.37
NG
1.54
U2.5
1.37
4.6
✓ U2.5
1.374.6
CIVO United vs MAFCO, Super League, start la 13:30. Cote: 2.00 gazde, 2.92 egal, 3.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 4.8/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
CIVO UnitedCivo Utd1
MAFCO0
2.00
▴2.92
▾3.80
X2
1.65
U2.5
▾1.50
NG
1.51
U2.5
▾1.50
4.8
✓ U2.5
▾1.504.8
Blue Eagles vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 1.50 gazde, 3.60 egal, 6.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.55, încredere 1.9/10. Scor final 1–2, pontul nu a ieșit.
Final
Blue Eagles1
CIVO UnitedCivo Utd2
▴1.50
▾3.60
▾6.80
X2
▾2.32
U2.5
▾1.55
GG
▾2.31
U2.5
▾1.55
1.9
U2.5
▾1.551.9
Masters FC vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 1.91 gazde, 2.95 egal, 4.10 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.91, încredere 5.4/10. Scor final 1–0, pontul a ieșit.
Final
Masters FC1
CIVO UnitedCivo Utd0
1.91
2.95
4.10
1
1.91
U2.5
1.36
NG
1.48
1
1.91
5.4
✓ 1
1.915.4
CIVO United vs Moyale Barracks, Super League, start la 13:30. Cote: 2.22 gazde, 2.87 egal, 3.25 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.37, încredere 8.8/10. Scor final 0–1, pontul a ieșit.
Final
CIVO UnitedCivo Utd0
Moyale Barracks1
▾2.22
▴2.87
3.25
X2
▴1.55
U2.5
1.37
NG
1.52
U2.5
1.37
8.8
✓ U2.5
1.378.8
CIVO United vs Be Forward Wanderers, Super League, start la 13:30. Cote: 4.45 gazde, 3.10 egal, 1.78 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie oaspeți, cotă 1.78, încredere 6.6/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
CIVO UnitedCivo Utd0
Be Forward WanderersForward W2
▴4.45
▴3.10
▾1.78
2
▾1.78
U2.5
1.47
NG
1.50
2
▾1.78
6.6
✓ 2
▾1.786.6
Creck vs CIVO United, Super League, start la 13:30. Cote: 2.47 gazde, 2.87 egal, 2.85 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.35, încredere 5.0/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Creck0
CIVO UnitedCivo Utd0
▾2.47
▴2.87
▴2.85
1
▾2.47
U2.5
1.38
NG
1.55
1X
▾1.35
5.0
✓ 1X
▾1.355.0
CIVO United vs Silver Strikers, Super League, start la 13:30. Cote: 4.50 gazde, 3.05 egal, 1.80 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 2.5 goluri, cotă 1.32, încredere 5.1/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
CIVO UnitedCivo Utd1
Silver Strikers1
▴4.50
▴3.05
▾1.80
2
▾1.80
U2.5
1.32
NG
1.40
U2.5
1.32
5.1
✓ U2.5
1.325.1
Cote: 1.29 gazde, 4.15 egal, 8.00 oaspeți. Cel mai bun pont: victorie gazde, cotă 1.29, încredere 6.0/10. Scor final 3–0.
Final
CIVO UnitedCivo Utd3
TN Stars0
1.29
4.15
8.00
1
1.29
U3.5
1.35
NG
1.68
1
1.29
6.0
1
1.296.0

Statistici Sezon

Super League Malawi · Sezon 2026
15Meciuri Procent victorii 40%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri7815
Victorii246
Egaluri202
Înfrângeri347
Goluri marcate5510
Goluri primite7714
Medie goluri marcate0.70.60.7
Medie goluri primite1.00.90.9
Meciuri fără gol primit235
Meciuri fără gol marcat347
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă1-0
Deplasare1-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă0-2
Deplasare3-0
Cele mai multe goluri marcate
Acasă2
Deplasare2
Cele mai multe goluri primite
Acasă2
Deplasare3
Serii
Victorii2
Înfrângeri4
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
2–1
0-15
0–1
16-30
3–2
31-45
3–2
46-60
1–5
61-75
1–2
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
0Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.553%
8 Meciuri
Peste 1.513%
2 Meciuri
Peste 2.50%
0 Meciuri
Peste 3.50%
0 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Malawi - Super League
# Echipa M G P
1 Nyasa Big Bullets 16 22-7 33
2 Be Forward Wanderers 16 28-11 32
3 Blue Eagles 16 24-18 31
4 Silver Strikers 16 23-11 29
5 Chitipa United 16 13-16 24
6 Masters FC 16 17-17 22
7 Ekhaya 16 17-14 21
8 Mitundu Baptist 16 13-14 21
9 Red Lions 16 13-14 21
10 Moyale Barracks 16 17-19 21
11 CIVO United 16 10-15 20
12 Dedza Dynamos 16 10-19 18
13 Karonga United 16 15-23 17
14 MAFCO 16 12-19 13
15 Creck 16 13-21 13
16 Kamuzu Barracks 16 15-24 12

Pronosticuri CIVO United – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru CIVO United? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei CIVO United cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 10 meciuri în care a evoluat CIVO United, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 90.0%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din Super League, CIVO United a înregistrat 6 victorii, 2 egaluri și 7 înfrângeri în 15 meciuri, marcând 10 goluri (0.7 pe meci) și primind 14, cu 5 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru CIVO United rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

CIVO United este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.