Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Clydebank

Clydebank Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€50.00Th. Ø 20.0 Football League - Lowland League
13
Ennustetut ottelut
69.2%
Ennustettavuusaste
WWWLWW
Viimeaikainen vire
2.93
Maalit / ottelu
Clydebank teki maalin jokaisessa viimeisistä 10 ottelusta
Clydebank ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Clydebank laukoi 5+ kertaa maalia kohti viimeisissä 7 ottelussa
Seuraava ottelu Challenge Cup · ti 3. marrask. · 19.45
Clydebank
VS
Alloa
Best Tip
Kerroin
Luottamus 5.0/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

Clydebank vs Caledonian Braves, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.47 koti, 4.50 tasapeli, 4.90 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.42, luottamus 6.4/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Clydebank2
Caledonian B.0
▾1.47
▴4.50
4.90
1
▾1.47
O2.5
▴1.42
Kyllä
1.54
O2.5
▴1.42
6.4
O2.5
▴1.426.4
Linlithgow Rose vs Clydebank, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.87 koti, 3.45 tasapeli, 2.55 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.55, luottamus 8.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Linlithgow Rose4
Clydebank1
2.87
3.45
2.55
1
2.87
O2.5
▾1.55
Kyllä
1.44
O2.5
▾1.55
8.0
✓ O2.5
▾1.558.0
Clydebank vs Broxburn Athletic, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.60 koti, 4.20 tasapeli, 4.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 7.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Clydebank4
Broxburn0
▴1.60
▾4.20
▾4.00
1
▴1.60
O2.5
▴1.31
Kyllä
▾1.41
O2.5
▴1.31
7.0
✓ O2.5
▴1.317.0
Albion Rovers vs Clydebank FC, Football League - Lowland League, alkaa klo 13:00. Kertoimet: 7.60 koti, 5.70 tasapeli, 1.26 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.31, luottamus 5.6/10. Lopputulos 0–1, vihje ei osunut.
Loppu
Albion Rovers0
Clydebank1
▴7.60
▴5.70
▾1.26
2
▾1.26
O2.5
▾1.31
Ei
▴2.07
O2.5
▾1.31
5.6
O2.5
▾1.315.6
Hearts U21 vs Clydebank, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 7.40 koti, 6.70 tasapeli, 1.32 vieras. Best Tip: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.32, luottamus 1.8/10. Lopputulos 0–8, vihje osui.
Loppu
Hearts B0
Clydebank8
7.40
▴6.70
1.32
2
1.32
O2.5
▴1.31
Kyllä
▴1.78
2
1.32
1.8
✓ 2
1.321.8
East Stirlingshire vs Clydebank, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 8.25 koti, 6.40 tasapeli, 1.22 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.23, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–6, vihje osui.
Loppu
East Stirling0
Clydebank6
▾8.25
▴6.40
1.22
2
1.22
O2.5
▾1.23
Kyllä
1.64
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0

Kauden tilastot

Challenge Cup Skotlanti · Kausi 2026
5Ottelut Voittoprosentti 80%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut325
Voitot224
Tasapelit101
Tappiot000
Tehdyt maalit7613
Päästetyt maalit224
Tehtyjen maalien keskiarvo2.33.02.6
Päästettyjen maalien keskiarvo0.71.00.8
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia000
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-0
Vieras2-4
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti1
Vieras2
Putket
Voitot2
Tappiot0
Rangaistuspotkut
0/ 2
0% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
1–2
0-15
2–0
16-30
0–2
31-45
2–0
46-60
4–0
61-75
3–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.5100%
5 ottelua
Yli 1.580%
4 ottelua
Yli 2.540%
2 ottelua
Yli 3.540%
2 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Skotlanti - Football League - Lowland League
# Joukkue O M P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Clydebank – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Clydebank? NerdyTips tuottaa joukkueen Clydebank otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 13 ottelua, joissa Clydebank on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 69.2%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Challenge Cup -kaudella Clydebank on pelannut 5 ottelua: 4 voittoa, 1 tasapeliä ja 0 tappiota. Se on tehnyt 13 maalia (2.6 per ottelu), päästänyt 4 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen Clydebank arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €50.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Clydebank päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Clydebank on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.