Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
East Stirlingshire

East Stirling Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€100.00Th. Ø 18.0 Football League - Lowland League
15
Ennustetut ottelut
60.0%
Ennustettavuusaste
LLWLDL
Viimeaikainen vire
1.27
Maalit / ottelu
East Stirlingshire on ollut vieraissa ilman voittoa viimeiset 10 ottelua
East Stirlingshire päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 33 ottelussa
East Stirlingshire ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Civil Service Strollers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.80 koti, 3.70 tasapeli, 3.65 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.39, luottamus 2.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Civil Service1
East Stirling0
▴1.80
▾3.70
▴3.65
1X
1.24
O2.5
▴1.39
Ei
▾2.67
O2.5
▴1.39
2.0
O2.5
▴1.392.0
Albion Rovers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.67 koti, 4.55 tasapeli, 3.90 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.32, luottamus 7.2/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Albion Rovers1
East Stirling0
▾1.67
▴4.55
▴3.90
1
▾1.67
O2.5
▾1.32
Kyllä
▾1.44
O2.5
▾1.32
7.2
O2.5
▾1.327.2
East Stirlingshire vs Hearts U21, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 2.27 koti, 4.30 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.29, luottamus 4.8/10. Lopputulos 4–2, vihje osui.
Loppu
East Stirling4
Hearts B2
▾2.27
▾4.30
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.29
Ei
3.00
O2.5
▴1.29
4.8
✓ O2.5
▴1.294.8
Linlithgow Rose vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.16 koti, 7.90 tasapeli, 10.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.66, luottamus 5.7/10. Lopputulos 4–3, vihje ei osunut.
Loppu
Linlithgow Rose4
East Stirling3
1.16
7.90
10.50
1
1.16
O2.5
▾1.21
Ei
▴1.92
H1
1.66
5.7
H1
1.665.7
Gretna 2008 vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.73 koti, 4.20 tasapeli, 3.45 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.25, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Gretna 20081
East Stirling1
▾1.73
▴4.20
▴3.45
1
▾1.73
O2.5
▾1.29
Ei
▾2.90
1X
▾1.25
5.0
✓ 1X
▾1.255.0
East Stirlingshire vs Clydebank, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 8.25 koti, 6.40 tasapeli, 1.22 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.23, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–6, vihje osui.
Loppu
East Stirling0
Clydebank6
▾8.25
▴6.40
1.22
2
1.22
O2.5
▾1.23
Kyllä
1.64
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
East Stirlingshire vs Gala Fairydean Rovers, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.60 koti, 4.00 tasapeli, 1.72 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.29, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
East Stirling2
Gala Fairydean1
3.60
4.00
1.72
1
3.60
O2.5
1.29
Ei
2.95
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
East Stirlingshire vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.72 koti, 4.00 tasapeli, 2.07 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.37, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
Kyllä
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Kauden tilastot

Football League - Lowland League Skotlanti · Kausi 2026
12Ottelut Voittoprosentti 25%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5712
Voitot123
Tasapelit112
Tappiot347
Tehdyt maalit81018
Päästetyt maalit121527
Tehtyjen maalien keskiarvo1.61.41.5
Päästettyjen maalien keskiarvo2.42.12.3
Nollapelit112
Ottelut ilman maalia123
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti2-0
Vieras0-3
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot4
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–5
0-15
5–4
16-30
2–2
31-45
3–2
46-60
2–5
61-75
5–5
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.575%
9 ottelua
Yli 1.550%
6 ottelua
Yli 2.525%
3 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Skotlanti - Football League - Lowland League
# Joukkue O M P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

East Stirlingshire – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle East Stirlingshire? NerdyTips tuottaa joukkueen East Stirlingshire otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 15 ottelua, joissa East Stirlingshire on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 60.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Football League - Lowland League -kaudella East Stirlingshire on pelannut 12 ottelua: 3 voittoa, 2 tasapeliä ja 7 tappiota. Se on tehnyt 18 maalia (1.5 per ottelu), päästänyt 27 ja pitänyt 2 nollapeliä.

Joukkueen East Stirlingshire arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €100.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen East Stirlingshire päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

East Stirlingshire on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.