Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Cumbernauld Colts

Cumbernauld Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

24
Ennustetut ottelut
75.0%
Ennustettavuusaste
LDLDLW
Viimeaikainen vire
1.80
Maalit / ottelu
Cumbernauld Colts päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 19 ottelussa
Cumbernauld Colts: yli 1,5 maalia viimeisissä 10 ottelussa
Cumbernauld Colts ei saanut punaisia kortteja viimeisissä 40 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

Cumbernauld Colts vs St. Mirren U21, Challenge Cup, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.80 koti, 4.45 tasapeli, 1.79 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.24, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–4, vihje osui.
Loppu
Cumbernauld2
St. Mirren B4
▴3.80
▾4.45
▾1.79
2
▾1.79
O2.5
▾1.29
Ei
▾3.10
X2
▾1.24
5.0
✓ X2
▾1.245.0
Stirling Albion vs Cumbernauld Colts, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.44 koti, 4.95 tasapeli, 5.80 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.34, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Stirling1
Cumbernauld1
▴1.44
▴4.95
▾5.80
1
▴1.44
O2.5
▴1.34
Ei
▾2.45
O2.5
▴1.34
5.0
O2.5
▴1.345.0
Cumbernauld Colts vs Kelty Hearts, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 5.40 koti, 4.70 tasapeli, 1.54 vieras. Best Tip: kotijoukkue tekee maalin, kerroin 1.40, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
Cumbernauld0
Kelty Hearts3
▴5.40
▴4.70
▾1.54
2
▾1.54
O2.5
▴1.45
Kyllä
▴1.59
HS
▴1.40
5.0
HS
▴1.405.0
Cumbernauld Colts vs Kilmarnock II, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 2.55 koti, 3.60 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.45, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Cumbernauld1
Kilmarnock B1
▾2.55
▾3.60
▴2.40
1
▾2.55
O2.5
▴1.52
Kyllä
1.45
BTTS
1.45
5.0
✓ BTTS
1.455.0
Queen of the South vs Cumbernauld Colts, Challenge Cup, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 1.28 koti, 7.00 tasapeli, 11.50 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.37, luottamus 5.0/10. Lopputulos 4–0, vihje osui.
Loppu
Queen of South4
Cumbernauld0
▾1.28
▴7.00
▴11.50
X
▴7.00
O2.5
▾1.37
Kyllä
▴1.91
O2.5
▾1.37
5.0
✓ O2.5
▾1.375.0
Cumbernauld Colts vs Stirling University, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.36 koti, 5.35 tasapeli, 5.65 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.25, luottamus 7.0/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Cumbernauld4
Stirling Uni1
▾1.36
▴5.35
5.65
X2
▴2.75
O2.5
1.25
Kyllä
▾1.37
O2.5
▴1.25
7.0
✓ O2.5
▴1.257.0
Bo'ness United vs Cumbernauld Colts, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.05 koti, 3.60 tasapeli, 2.40 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.42, luottamus 8.0/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Bo'ness United3
Cumbernauld2
▴3.05
3.60
2.40
2
2.40
O2.5
▴1.49
Kyllä
▴1.47
X2
▾1.42
8.0
X2
▾1.428.0
Cumbernauld Colts vs Gretna 2008, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 1.34 koti, 5.25 tasapeli, 6.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.34, luottamus 3.0/10. Lopputulos 3–1, vihje osui.
Loppu
Cumbernauld3
Gretna 20081
▾1.34
▴5.25
▴6.50
1
▾1.34
O2.5
1.30
Kyllä
1.56
1
▾1.34
3.0
✓ 1
▾1.343.0
Broxburn Athletic vs Cumbernauld Colts, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.65 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.45, luottamus 7.5/10. Lopputulos 3–3, vihje osui.
Loppu
Broxburn3
Cumbernauld3
▴2.40
▾3.65
▴2.52
2
▴2.52
O2.5
▴1.45
Kyllä
▴1.41
O2.5
▴1.45
7.5
✓ O2.5
▴1.457.5
Civil Service Strollers vs Cumbernauld Colts, Football League - Lowland League, alkaa klo 19:45. Kertoimet: 4.90 koti, 4.00 tasapeli, 1.55 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.15, luottamus 8.0/10. Lopputulos 0–5, vihje osui.
Loppu
Civil Service0
Cumbernauld5
▴4.90
▴4.00
▾1.55
2
▾1.55
O2.5
▾1.53
Kyllä
▴1.63
X2
▾1.15
8.0
✓ X2
▾1.158.0
Gala Fairydean Rovers vs Cumbernauld Colts, Football League - Lowland League, alkaa klo 15:00. Kertoimet: 3.80 koti, 3.75 tasapeli, 2.00 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.31, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–3, vihje osui.
Loppu
Gala Fairydean2
Cumbernauld3
▴3.80
3.75
2.00
2
2.00
O2.5
▴1.43
Kyllä
▴1.47
X2
▾1.31
5.0
✓ X2
▾1.315.0

Kauden tilastot

Challenge Cup Skotlanti · Kausi 2026
5Ottelut Voittoprosentti 0%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut325
Voitot000
Tasapelit112
Tappiot213
Tehdyt maalit314
Päästetyt maalit8513
Tehtyjen maalien keskiarvo1.00.50.8
Päästettyjen maalien keskiarvo2.72.52.6
Nollapelit000
Ottelut ilman maalia112
Ennätykset ja putket
Suurin tappio
Koti0-3
Vieras4-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti2
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras4
Putket
Voitot0
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–5
0-15
0–3
16-30
1–2
31-45
0–0
46-60
0–2
61-75
3–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.560%
3 ottelua
Yli 1.520%
1 ottelua
Yli 2.50%
0 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Skotlanti - Football League - Lowland League
# Joukkue O M P
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

Cumbernauld Colts – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Cumbernauld Colts? NerdyTips tuottaa joukkueen Cumbernauld Colts otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 24 ottelua, joissa Cumbernauld Colts on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 75.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Challenge Cup -kaudella Cumbernauld Colts on pelannut 5 ottelua: 0 voittoa, 2 tasapeliä ja 3 tappiota. Se on tehnyt 4 maalia (0.8 per ottelu), päästänyt 13 ja pitänyt 0 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Cumbernauld Colts päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Cumbernauld Colts on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.