Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Førde

Førde Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

4
Ennustetut ottelut
–
Ennustettavuusaste
WLLLW
Viimeaikainen vire
2
Maalit / Ottelu
Førde on ollut ilman voittoa viimeiset 6 ottelua
Førde päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 8 ottelussa
Førde:n otteluissa oli yli 1,5 maalia viimeisissä 13 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Førde ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Forde vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.15 koti, 7.50 tasapeli, 13.00 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa vähintään 2 maalilla, kerroin 1.65, luottamus 5.0/10. Lopputulos 6–2, vihje osui.
Loppu
Forde6
Fyllingsdalen2
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
▾1.15
O2.5
▴1.14
Kyllä
▴1.61
H1
1.65
5.0
✓ H1
1.655.0
Forde vs Fana, 3. Division - Girone 3, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.22 koti, 4.00 tasapeli, 2.47 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.22, luottamus 5.0/10. Lopputulos 0–3, vihje ei osunut.
Loppu
Forde0
Fana3
2.22
4.00
2.47
1
2.22
O3.5
1.50
Kyllä
1.22
BTTS
1.22
5.0
BTTS
1.225.0
Vard vs Forde, 3. Division - Girone 3, alkaa klo 12:00. Kertoimet: 1.60 koti, 4.30 tasapeli, 4.10 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.34, luottamus 5.0/10. Lopputulos 9–0, vihje ei osunut.
Loppu
VardV. Haugesund9
Forde0
1.60
4.30
4.10
2
4.10
O3.5
1.75
Kyllä
1.34
BTTS
1.34
5.0
BTTS
1.345.0
Os vs Forde, 3. Division - Girone 3, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 1.14 koti, 8.50 tasapeli, 11.50 vieras. Paras vihje: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.44, luottamus 5.0/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Os2
Forde0
▾1.14
▴8.50
▴11.50
2
▴11.50
O3.5
▾1.29
Kyllä
▴1.44
BTTS
▴1.44
5.0
BTTS
▴1.445.0
Gneist vs Forde, 3. Division - Girone 3, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.45 koti, 4.15 tasapeli, 1.97 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.97, luottamus 5.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Gneist1
Forde2
▾3.45
▾4.15
▴1.97
2
▴1.97
O2.5
▾1.28
Ei
▴3.65
2
▴1.97
5.0
✓ 2
▴1.975.0

Kauden tilastot

3. Division - Girone 3 Norja · Kausi 2026
23Ottelut Voittoprosentti 39%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut111223
Voitot639
Tasapelit224
Tappiot3710
Tehdyt maalit271643
Päästetyt maalit153651
Tehtyjen maalien keskiarvo2.51.31.9
Päästettyjen maalien keskiarvo1.43.02.2
Nollapelit202
Ottelut ilman maalia257
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti7-0
Vieras2-3
Suurin tappio
Koti1-4
Vieras9-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti7
Vieras3
Eniten päästettyjä maaleja
Koti4
Vieras9
Putket
Voitot4
Tappiot3
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
8–6
0-15
5–7
16-30
5–9
31-45
10–8
46-60
4–9
61-75
7–8
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.570%
16 Ottelut
Yli 1.557%
13 Ottelut
Yli 2.526%
6 Ottelut
Yli 3.513%
3 Ottelut
Yli 4.59%
2 Ottelut

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Norja - 3. Division - Girone 3
# Joukkue O M P
1 Os 23 76-39 52
2 Djerv 23 59-30 50
3 Askøy 23 40-29 43
4 Vard 23 62-42 41
5 Fana 23 64-45 41
6 Brann II 23 54-43 36
7 Austevoll 23 45-51 36
8 Førde 23 43-51 31
9 Sogndal II 23 61-49 30
10 Stord 23 44-61 24
11 Varegg 23 37-46 23
12 Åsane II 23 39-57 19
13 Gneist 23 39-67 18
14 Fyllingsdalen 23 19-72 6

Nykyisellä 3. Division - Girone 3-kaudella Førde on saavuttanut 9 voittoa, 4 tasapeliä ja 10 tappiota 23 ottelussa, tehden 43 maalia (1.9 per ottelu) ja päästäen 51, pitäen 2 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Førde ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Førde on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.