Przejdź do treści
Napędzane przez NT Apex AI
Førde

Førde Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

4
Przewidziane mecze
–
Skuteczność prognoz
WLLLW
Ostatnia forma
2
Gole / Mecz
Førde bez zwycięstwa w ostatnich 6 meczach
Førde traci gola w każdym z ostatnich 8 meczów
Førde miał powyżej 1.5 gola w ostatnich 13 meczach
Brak nadchodzących meczów

Førde nie ma obecnie zaplanowanego meczu. Poniżej sprawdzisz ostatnie wyniki i statystyki sezonu.

Ostatnie Mecze

Forde vs Fyllingsdalen, 3. Division - Girone 3, początek o 14:00. Kursy: 1.15 gospodarze, 7.50 remis, 13.00 goście. Najlepszy typ: gospodarze wygrają różnicą min. 2 goli, kurs 1.65, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 6–2, typ wszedł.
Koniec
Forde6
Fyllingsdalen2
▾1.15
▴7.50
▴13.00
1
▾1.15
O2.5
▴1.14
Tak
▴1.61
H1
1.65
5.0
✓ H1
1.655.0
Forde vs Fana, 3. Division - Girone 3, początek o 14:00. Kursy: 2.22 gospodarze, 4.00 remis, 2.47 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.22, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 0–3, typ nie wszedł.
Koniec
Forde0
Fana3
2.22
4.00
2.47
1
2.22
O3.5
1.50
Tak
1.22
BTTS
1.22
5.0
BTTS
1.225.0
Vard vs Forde, 3. Division - Girone 3, początek o 12:00. Kursy: 1.60 gospodarze, 4.30 remis, 4.10 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.34, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 9–0, typ nie wszedł.
Koniec
VardV. Haugesund9
Forde0
1.60
4.30
4.10
2
4.10
O3.5
1.75
Tak
1.34
BTTS
1.34
5.0
BTTS
1.345.0
Os vs Forde, 3. Division - Girone 3, początek o 14:00. Kursy: 1.14 gospodarze, 8.50 remis, 11.50 goście. Najlepszy typ: obie drużyny strzelą gola, kurs 1.44, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 2–0, typ nie wszedł.
Koniec
Os2
Forde0
▾1.14
▴8.50
▴11.50
2
▴11.50
O3.5
▾1.29
Tak
▴1.44
BTTS
▴1.44
5.0
BTTS
▴1.445.0
Gneist vs Forde, 3. Division - Girone 3, początek o 11:00. Kursy: 3.45 gospodarze, 4.15 remis, 1.97 goście. Najlepszy typ: wygrana gości, kurs 1.97, zaufanie 5.0/10. Wynik końcowy 1–2, typ wszedł.
Koniec
Gneist1
Forde2
▾3.45
▾4.15
▴1.97
2
▴1.97
O2.5
▾1.28
Nie
▴3.65
2
▴1.97
5.0
✓ 2
▴1.975.0

Statystyki sezonu

3. Division - Girone 3 Norwegia · Sezon 2026
23Mecze Procent zwycięstw 39%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze111223
Zwycięstwa639
Remisy224
Porażki3710
Gole strzelone271643
Gole stracone153651
Średnia goli strzelonych2.51.31.9
Średnia goli straconych1.43.02.2
Mecze bez straty gola202
Mecze bez strzelonego gola257
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie7-0
Na wyjeździe2-3
Najwyższa porażka
U siebie1-4
Na wyjeździe9-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie7
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie4
Na wyjeździe9
Serie
Zwycięstwa4
Porażki3
Rzuty karne
1/ 1
100.00% Wykorzystane
Minuty goli (strzelone vs stracone)
8–6
0-15
5–7
16-30
5–9
31-45
10–8
46-60
4–9
61-75
7–8
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0Żółte
3Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.570%
16 meczów
Powyżej 1.557%
13 meczów
Powyżej 2.526%
6 meczów
Powyżej 3.513%
3 meczów
Powyżej 4.59%
2 meczów

Zawodnicy

Brak dostępnych danych o zawodnikach

Tabela

Norwegia - 3. Division - Girone 3
# Drużyna M G P
1 Os 23 76-39 52
2 Djerv 23 59-30 50
3 Askøy 23 40-29 43
4 Vard 23 62-42 41
5 Fana 23 64-45 41
6 Brann II 23 54-43 36
7 Austevoll 23 45-51 36
8 Førde 23 43-51 31
9 Sogndal II 23 61-49 30
10 Stord 23 44-61 24
11 Varegg 23 37-46 23
12 Åsane II 23 39-57 19
13 Gneist 23 39-67 18
14 Fyllingsdalen 23 19-72 6

W bieżącym sezonie 3. Division - Girone 3 Førde ma bilans 9-4-10 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 23 meczach, przy 43 golach strzelonych (1.9 na mecz) i 51 straconych oraz 2 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Førde pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Førde to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.