Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Molynes United

Molynes Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

90
Ennustetut ottelut
68.9%
Ennustettavuusaste
LLWLLL
Viimeaikainen vire
1.67
Maalit / ottelu
Seuraava ottelu Premier League · su 8. marrask. · 20.00
Montego Bay
VS
Molynes
Best Tip
Kerroin
Luottamus 5.2/10
Avaa ennuste

Viimeisimmät ottelut

Molynes United vs Mount Pleasant Academy, Premier League, alkaa klo 22:05. Kertoimet: 5.90 koti, 4.40 tasapeli, 1.45 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 5.9/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Molynes 1
Mount Pleasant2
▴5.90
▴4.40
▾1.45
2
▾1.45
U3.5
▴1.53
Ei
▴2.02
U3.5
▴1.53
5.9
✓ U3.5
▴1.535.9
Arnett Gardens vs Molynes United, Premier League, alkaa klo 22:05. Kertoimet: 1.16 koti, 7.60 tasapeli, 12.50 vieras. Best Tip: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.16, luottamus 8.8/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
Arnett Gardens4
Molynes1
▾1.16
▴7.60
▴12.50
1
▾1.16
O2.5
▾1.21
Kyllä
▾1.62
1
▾1.16
8.8
✓ 1
▾1.168.8
Molynes United vs Cavalier, Premier League, alkaa klo 23:05. Kertoimet: 5.30 koti, 4.25 tasapeli, 1.52 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.62, luottamus 3.0/10. Lopputulos 1–0, vihje ei osunut.
Loppu
Molynes 1
Cavalier 0
▴5.30
▴4.25
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.62
Ei
▾1.97
O2.5
▾1.62
3.0
O2.5
▾1.623.0
Dunbeholden vs Molynes U, Premier League, alkaa klo 21:00. Kertoimet: 2.60 koti, 3.25 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 5.9/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Dunbeholden1
Molynes0
▾2.60
▾3.25
▴2.52
1
▾2.60
U3.5
▴1.29
Kyllä
▾1.76
1X
▾1.50
5.9
✓ 1X
▾1.505.9
Molynes United vs Racing United, Premier League, alkaa klo 23:00. Kertoimet: 2.62 koti, 3.20 tasapeli, 2.52 vieras. Best Tip: kotivoitto tai tasapeli, kerroin 1.50, luottamus 2.0/10. Lopputulos 0–6, vihje ei osunut.
Loppu
Molynes0
Racing United6
▾2.62
▾3.20
▴2.52
1X
▾1.50
O2.5
▴1.90
Kyllä
▴1.70
1X
▾1.50
2.0
1X
▾1.502.0
Chapelton vs Molynes U, Premier League, alkaa klo 21:30. Kertoimet: 3.10 koti, 3.15 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.34, luottamus 6.5/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Chapelton2
Molynes 1
▴3.10
▾3.15
▾2.25
2
▾2.25
O1.5
▾1.34
Kyllä
▾1.80
O1.5
▾1.34
6.5
✓ O1.5
▾1.346.5
Molynes United vs Treasure Beach, Premier League, alkaa klo 23:05. Kertoimet: 1.90 koti, 2.95 tasapeli, 4.60 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.33, luottamus 3.9/10. Lopputulos 3–2, vihje osui.
Loppu
Molynes3
Treasure Beach2
▴1.90
▾2.95
▴4.60
2
▴4.60
O1.5
1.33
Kyllä
▾1.78
O1.5
1.33
3.9
✓ O1.5
1.333.9
Treasure Beach vs Molynes United, Premier League, alkaa klo 21:30. Kertoimet: 4.15 koti, 3.60 tasapeli, 1.95 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.31, luottamus 5.5/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Treasure Beach0
Molynes2
▴4.15
▴3.60
▾1.95
X
▴3.60
O1.5
▴1.31
Kyllä
▴1.83
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Molynes United vs Harbour View, Premier League, alkaa klo 21:30. Kertoimet: 1.80 koti, 4.00 tasapeli, 4.20 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.95, luottamus 6.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Molynes0
Harbour View1
▾1.80
▴4.00
▴4.20
2
▴4.20
O2.5
▾1.62
Kyllä
▴1.60
X2
▴1.95
6.6
✓ X2
▴1.956.6
Molynes United vs Spanish Town Police, Premier League, alkaa klo 21:30. Kertoimet: 2.25 koti, 3.35 tasapeli, 3.80 vieras. Best Tip: enintään 3 maalia, kerroin 1.36, luottamus 3.3/10. Lopputulos 9–0, vihje ei osunut.
Loppu
Molynes9
Spanish T0
▴2.25
▾3.35
▾3.80
X2
▴1.78
U3.5
▾1.36
Ei
▾2.15
U3.5
▾1.36
3.3
U3.5
▾1.363.3
Lime Hall Academy vs Molynes United, Premier League, alkaa klo 18:00. Kertoimet: 6.00 koti, 3.75 tasapeli, 1.45 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.67, luottamus 7.2/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Lime H1
Molynes2
6.00
3.75
1.45
2
1.45
O2.5
1.67
Ei
1.90
O2.5
1.67
7.2
✓ O2.5
1.677.2
Kertoimet: 1.78 koti, 3.50 tasapeli, 4.00 vieras. Best Tip: vähintään 2 maalia, kerroin 1.26, luottamus 5.7/10. Lopputulos 2–2.
Loppu
Molynes2
Faulkland2
1.78
3.50
4.00
1
1.78
O1.5
1.26
Kyllä
1.77
O1.5
1.26
5.7
O1.5
1.265.7

Kauden tilastot

Premier League Jamaika · Kausi 2026
8Ottelut Voittoprosentti 25%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut538
Voitot202
Tasapelit000
Tappiot336
Tehdyt maalit527
Päästetyt maalit11718
Tehtyjen maalien keskiarvo1.00.70.9
Päästettyjen maalien keskiarvo2.22.32.3
Nollapelit101
Ottelut ilman maalia213
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti3-2
Vieras-
Suurin tappio
Koti0-6
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti3
Vieras1
Eniten päästettyjä maaleja
Koti6
Vieras4
Putket
Voitot1
Tappiot4
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% onnistui
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–2
0-15
1–2
16-30
1–4
31-45
2–3
46-60
1–5
61-75
2–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
76-901
1Keltaiset
3Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.563%
5 ottelua
Yli 1.513%
1 ottelua
Yli 2.513%
1 ottelua
Yli 3.50%
0 ottelua
Yli 4.50%
0 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Jamaika - Premier League
# Joukkue O M P
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Molynes United – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Molynes United? NerdyTips tuottaa joukkueen Molynes United otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 90 ottelua, joissa Molynes United on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 68.9%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Premier League -kaudella Molynes United on pelannut 8 ottelua: 2 voittoa, 0 tasapeliä ja 6 tappiota. Se on tehnyt 7 maalia (0.9 per ottelu), päästänyt 18 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Molynes United päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Molynes United on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.