Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Molynes United

Molynes Ramalan, statistik & prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

90
Perlawanan diramal
68.9%
Kadar kebolehramalan
LLWLLL
Prestasi terkini
1.67
Gol / perlawanan
Perlawanan seterusnya Premier League · Ahd, 8 Nov · 20:00
Montego Bay
VS
Molynes
Best Tip
Odds
Keyakinan 5.2/10
Buka ramalan

Perlawanan terkini

Molynes United vs Mount Pleasant Academy, Premier League, sepak mula 22:05. Odds: 5.90 tuan rumah, 4.40 seri, 1.45 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.53, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Molynes 1
Mount Pleasant2
▴5.90
▴4.40
▾1.45
2
▾1.45
U3.5
▴1.53
Tidak
▴2.02
U3.5
▴1.53
5.9
✓ U3.5
▴1.535.9
Arnett Gardens vs Molynes United, Premier League, sepak mula 22:05. Odds: 1.16 tuan rumah, 7.60 seri, 12.50 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang, odds 1.16, keyakinan 8.8/10. Keputusan akhir 4–1, ramalan tepat.
Tamat
Arnett Gardens4
Molynes1
▾1.16
▴7.60
▴12.50
1
▾1.16
O2.5
▾1.21
Ya
▾1.62
1
▾1.16
8.8
✓ 1
▾1.168.8
Molynes United vs Cavalier, Premier League, sepak mula 23:05. Odds: 5.30 tuan rumah, 4.25 seri, 1.52 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.62, keyakinan 3.0/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan meleset.
Tamat
Molynes 1
Cavalier 0
▴5.30
▴4.25
▾1.52
2
▾1.52
O2.5
▾1.62
Tidak
▾1.97
O2.5
▾1.62
3.0
O2.5
▾1.623.0
Dunbeholden vs Molynes U, Premier League, sepak mula 21:00. Odds: 2.60 tuan rumah, 3.25 seri, 2.52 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.50, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Dunbeholden1
Molynes0
▾2.60
▾3.25
▴2.52
1
▾2.60
U3.5
▴1.29
Ya
▾1.76
1X
▾1.50
5.9
✓ 1X
▾1.505.9
Molynes United vs Racing United, Premier League, sepak mula 23:00. Odds: 2.62 tuan rumah, 3.20 seri, 2.52 pelawat. Best Tip: pasukan tuan rumah menang atau seri, odds 1.50, keyakinan 2.0/10. Keputusan akhir 0–6, ramalan meleset.
Tamat
Molynes0
Racing United6
▾2.62
▾3.20
▴2.52
1X
▾1.50
O2.5
▴1.90
Ya
▴1.70
1X
▾1.50
2.0
1X
▾1.502.0
Chapelton vs Molynes U, Premier League, sepak mula 21:30. Odds: 3.10 tuan rumah, 3.15 seri, 2.25 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.34, keyakinan 6.5/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Chapelton2
Molynes 1
▴3.10
▾3.15
▾2.25
2
▾2.25
O1.5
▾1.34
Ya
▾1.80
O1.5
▾1.34
6.5
✓ O1.5
▾1.346.5
Molynes United vs Treasure Beach, Premier League, sepak mula 23:05. Odds: 1.90 tuan rumah, 2.95 seri, 4.60 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.33, keyakinan 3.9/10. Keputusan akhir 3–2, ramalan tepat.
Tamat
Molynes3
Treasure Beach2
▴1.90
▾2.95
▴4.60
2
▴4.60
O1.5
1.33
Ya
▾1.78
O1.5
1.33
3.9
✓ O1.5
1.333.9
Treasure Beach vs Molynes United, Premier League, sepak mula 21:30. Odds: 4.15 tuan rumah, 3.60 seri, 1.95 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.31, keyakinan 5.5/10. Keputusan akhir 0–2, ramalan tepat.
Tamat
Treasure Beach0
Molynes2
▴4.15
▴3.60
▾1.95
X
▴3.60
O1.5
▴1.31
Ya
▴1.83
O1.5
▴1.31
5.5
✓ O1.5
▴1.315.5
Molynes United vs Harbour View, Premier League, sepak mula 21:30. Odds: 1.80 tuan rumah, 4.00 seri, 4.20 pelawat. Best Tip: pasukan pelawat menang atau seri, odds 1.95, keyakinan 6.6/10. Keputusan akhir 0–1, ramalan tepat.
Tamat
Molynes0
Harbour View1
▾1.80
▴4.00
▴4.20
2
▴4.20
O2.5
▾1.62
Ya
▴1.60
X2
▴1.95
6.6
✓ X2
▴1.956.6
Molynes United vs Spanish Town Police, Premier League, sepak mula 21:30. Odds: 2.25 tuan rumah, 3.35 seri, 3.80 pelawat. Best Tip: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 3.3/10. Keputusan akhir 9–0, ramalan meleset.
Tamat
Molynes9
Spanish T0
▴2.25
▾3.35
▾3.80
X2
▴1.78
U3.5
▾1.36
Tidak
▾2.15
U3.5
▾1.36
3.3
U3.5
▾1.363.3
Lime Hall Academy vs Molynes United, Premier League, sepak mula 18:00. Odds: 6.00 tuan rumah, 3.75 seri, 1.45 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.67, keyakinan 7.2/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Lime H1
Molynes2
6.00
3.75
1.45
2
1.45
O2.5
1.67
Tidak
1.90
O2.5
1.67
7.2
✓ O2.5
1.677.2
Odds: 1.78 tuan rumah, 3.50 seri, 4.00 pelawat. Best Tip: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.26, keyakinan 5.7/10. Keputusan akhir 2–2.
Tamat
Molynes2
Faulkland2
1.78
3.50
4.00
1
1.78
O1.5
1.26
Ya
1.77
O1.5
1.26
5.7
O1.5
1.265.7

Statistik musim

Premier League Jamaica · Musim 2026
8Perlawanan Kadar kemenangan 25%
Perincian prestasi
Statistik Tuan rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan538
Menang202
Seri000
Kalah336
Gol dijaringkan527
Gol dibolosi11718
Purata gol dijaringkan1.00.70.9
Purata gol dibolosi2.22.32.3
Tanpa bolos101
Gagal menjaringkan gol213
Rekod & rentetan
Kemenangan terbesar
Tuan rumah3-2
Pelawat-
Kekalahan terbesar
Tuan rumah0-6
Pelawat4-1
Gol terbanyak dijaringkan
Tuan rumah3
Pelawat1
Gol terbanyak dibolosi
Tuan rumah6
Pelawat4
Rentetan
Menang1
Kalah4
Sepakan penalti
1/ 1
100.00% Disempurnakan
Masa gol (dijaringkan vs dibolosi)
0–2
0-15
1–2
16-30
1–4
31-45
2–3
46-60
1–5
61-75
2–2
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik & disiplin
Masa kad
76-901
1Kuning
3Merah
Gol dijaringkan
Lebih 0.563%
5 Perlawanan
Lebih 1.513%
1 Perlawanan
Lebih 2.513%
1 Perlawanan
Lebih 3.50%
0 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Tiada data pemain tersedia

Kedudukan

Jamaica - Premier League
# Pasukan P G M
1 Waterhouse 8 19-3 18
2 Tru-Juice 8 16-3 17
3 Racing United 8 19-11 16
4 Montego Bay United 8 12-7 15
5 Tivoli Gardens 8 15-9 12
6 Mount Pleasant Academy 7 8-9 11
7 Portmore United 6 10-5 10
8 Arnett Gardens 8 16-12 10
9 Cavalier 7 10-11 10
10 Chapelton 8 4-11 9
11 Dunbeholden 8 5-13 6
12 Molynes United 8 7-18 6
13 Treasure Beach 8 8-18 5
14 Humble Lions 8 3-22 2
Promotion - Premier League (Play Offs: Semi-finals) Promotion - Premier League (Play Offs: Quarter-finals) Relegation

Ramalan & tip pertaruhan Molynes United

Mencari ramalan Molynes United? NerdyTips menyediakan tip bola sepak janaan AI untuk Molynes United daripada model kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 90 perlawanan melibatkan Molynes United dengan ketepatan Best Tip sebanyak 68.9%. Ramalan merangkumi keputusan akhir, lebih/kurang gol, kedua-dua pasukan jaring, skor tepat, xG, sepakan penjuru & penguasaan bola.

Dalam musim Premier League semasa, Molynes United mencatatkan 2 kemenangan, 0 seri dan 6 kekalahan dalam 8 perlawanan, menjaringkan 7 gol (0.9 setiap perlawanan) dan dibolosi 18 gol, dengan 1 perlawanan tanpa kemasukan gol.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Molynes United yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Molynes United hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.