Preskočiť na obsah
S AI modelom NT Apex
Nart Cherkessk

Nart Cherkessk Tipy, štatistiky a forma

AI tipy na stávky, štatistiky a forma — aktualizované denne.

27
Tipované zápasy
44.4%
Úspešnosť tipov
WLLWWD
Aktuálna forma
1.47
Góly / zápas
Nart Cherkessk nemal v posledných 39 zápasoch žiadnu červenú kartu
Zatiaľ žiadne tipy

Tipy počítame zhruba 4 dni pred výkopom, takže nadchádzajúce zápasy sa tu čoskoro objavia.

Posledné zápasy

Nart Cherkessk vs Astrakhan, Second League - Group 1, výkop 13:00. Kurzy: 1.63 domáci, 3.60 remíza, 4.35 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.80, dôvera 2.6/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Nart Cherkessk2
Astrakhan1
▴1.63
3.60
▾4.35
X2
1.97
O2.5
1.80
Áno
1.80
O2.5
▾1.80
2.6
✓ O2.5
▾1.802.6
Pobeda vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, výkop 12:00. Kurzy: 1.77 domáci, 3.85 remíza, 3.40 hostia. Best Tip: aspoň 3 góly v zápase, kurz 1.54, dôvera 3.9/10. Konečný výsledok 2–1, tip trafený.
Kon.
Pobeda2
Nart Cherkessk1
1.77
3.85
3.40
X
3.85
O2.5
1.54
Áno
1.57
O2.5
1.54
3.9
✓ O2.5
1.543.9
Nart Cherkessk vs Rostov II, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 2.15 domáci, 3.20 remíza, 3.00 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.36, dôvera 7.4/10. Konečný výsledok 1–3, tip netrafený.
Kon.
Nart Cherkessk1
Rostov 23
2.15
3.20
3.00
1
2.15
U3.5
1.36
Nie
2.15
U3.5
1.36
7.4
U3.5
1.367.4
Lugansk vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, výkop 12:00. Kurzy: 2.40 domáci, 3.20 remíza, 2.65 hostia. Best Tip: domáci neprehrajú, kurz 1.37, dôvera 5.9/10. Konečný výsledok 1–2, tip netrafený.
Kon.
Lugansk1
Nart Cherkessk2
2.40
3.20
2.65
1
2.40
O2.5
1.80
Áno
1.66
1X
1.37
5.9
1X
1.375.9
Nart Cherkessk vs Dynamo Makhachkala II, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 1.65 domáci, 3.50 remíza, 4.60 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 2.00, dôvera 7.5/10. Konečný výsledok 2–0, tip netrafený.
Kon.
Nart Cherkessk2
Makhachkala II0
1.65
3.50
4.60
2
4.60
U2.5
1.62
Nie
1.65
X2
2.00
7.5
X2
2.007.5
Izberbash vs Nart Cherkessk, Second League - Group 1, výkop 14:00. Kurzy: 3.40 domáci, 3.15 remíza, 2.02 hostia. Best Tip: hostia neprehrajú, kurz 1.23, dôvera 7.6/10. Konečný výsledok 1–1, tip trafený.
Kon.
Izberbash1
Nart Cherkessk1
3.40
3.15
2.02
2
2.02
U3.5
1.33
Áno
1.66
X2
1.23
7.6
✓ X2
1.237.6
Nart Cherkessk vs Angust Nazran, Second League - Group 1, výkop 15:00. Kurzy: 1.55 domáci, 3.60 remíza, 5.25 hostia. Best Tip: najviac 3 góly v zápase, kurz 1.27, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 3–0, tip trafený.
Kon.
Nart Cherkessk3
Angust Nazran0
▾1.55
▴3.60
▾5.25
1
▾1.55
U3.5
▾1.27
Nie
▾1.75
U3.5
▾1.27
8.0
✓ U3.5
▾1.278.0
Nart Cherkessk vs Druzhba, Second League - Group 1, výkop 15:00. Kurzy: 1.92 domáci, 3.25 remíza, 3.60 hostia. Best Tip: výhra domácich, kurz 1.92, dôvera 8.0/10. Konečný výsledok 0–1, tip netrafený.
Kon.
Nart Cherkessk0
Druzhba1
1.92
3.25
3.60
1
1.92
U3.5
1.35
Nie
2.10
1
1.92
8.0
1
1.928.0

Štatistiky sezóny

Second League - Group 1 Rusko · Sezóna 2026
29Zápasy Percento výhier 45%
Prehľad výkonov
Údaj Doma Vonku Celkom
Zápasy141529
Výhry7613
Remízy235
Prehry5611
Strelené góly182139
Inkasované góly91928
Priemer strelených gólov1.31.41.3
Priemer inkasovaných gólov0.61.31.0
Čisté kontá7411
Bez streleného gólu527
Rekordy a série
Najvyššia výhra
Doma5-0
Vonku0-3
Najvyššia prehra
Doma1-3
Vonku3-2
Najviac strelených gólov
Doma5
Vonku3
Najviac inkasovaných gólov
Doma3
Vonku3
Série
Výhry2
Prehry3
Penalty
3/ 3
100.00% Premenené
Časovanie gólov (strelené vs inkasované)
6–3
0-15
3–7
16-30
7–4
31-45
7–5
46-60
4–5
61-75
11–5
76-90
Strelené Inkasované
Taktika a disciplína
Časovanie kariet
0Žlté
0Červené
Strelené góly
Nad 0.576%
22 zápasov
Nad 1.541%
12 zápasov
Nad 2.510%
3 zápasov
Nad 3.53%
1 zápasov
Nad 4.53%
1 zápasov

Hráči

Hráč Vek Poz Hod
R. Suanov R. Suanov 28 FWD -
A. Kolotygin A. Kolotygin 22 FWD -
Rasul Bostanov Rasul Bostanov 26 FWD -
I. Ulbashev I. Ulbashev 22 MID -
E. Tkhakokhov E. Tkhakokhov 23 MID -
R. Mashezov R. Mashezov 30 MID -
A. Makoev A. Makoev 26 MID -
M. Kenzhev M. Kenzhev 23 MID -
Tamerlan Girzishev T. Girzishev 23 MID -
N. Bolgov N. Bolgov 25 MID -
A. Batsuev A. Batsuev 28 MID -
M. Temishev M. Temishev 21 DEF -
K. Shakhtiev K. Shakhtiev 28 DEF -
A. Lelyukaev A. Lelyukaev 26 DEF -
A. Kuskov A. Kuskov 21 DEF -
E. Kamilov E. Kamilov 20 DEF -
V. Kablakhov V. Kablakhov 27 DEF -
I. Dokhov I. Dokhov 27 MID -
G. Tuaev G. Tuaev 22 GK -
A. Davlitgereev A. Davlitgereev 20 MID -
Aleksandr Djachenko A. Djachenko 23 GK -

Tabuľka

Rusko - Second League - Group 1
# Tím Z G B
1 Sevastopol 21 38-17 50
2 Shahter Taganrog 21 42-20 46
3 Rostov II 21 45-16 46
4 Rubin Yalta 20 29-19 34
5 Pobeda 20 38-27 33
6 Kyzyltash 21 36-30 31
7 Nart Cherkessk 20 27-19 30
8 Spartak Nalchik 20 27-20 28
9 Druzhba 20 23-25 27
10 Lugansk 21 24-30 24
11 Astrakhan 20 22-32 20
12 Izberbash 21 19-57 18
13 Angust Nazran 20 9-21 16
14 FK Chayka 2 21 17-43 14
15 Dynamo Makhachkala II 21 19-39 14
16 PSK Dinskaya 0 0-0 0
Promotion Relegation

Tipy a predpovede na Nart Cherkessk

Hľadáte tipy na Nart Cherkessk? NerdyTips poskytuje futbalové tipy na Nart Cherkessk, ktoré generuje náš AI model NT Apex. Doteraz sme analyzovali 27 zápasov s účasťou Nart Cherkessk s úspešnosťou Best Tip 44.4%. Tipy pokrývajú konečný výsledok, viac/menej gólov, oba tímy dajú gól, presný výsledok, xG, rohy a držanie lopty.

V aktuálnej sezóne Second League - Group 1 má Nart Cherkessk po 29 odohraných zápasoch bilanciu výhry: 13, remízy: 5, prehry: 11. Strelené góly: 39 (1.3 na zápas), inkasované: 28, čisté kontá: 11.

NerdyTips je postavený na plnej transparentnosti — všetky dokončené tipy na Nart Cherkessk zostávajú viditeľné, aby ste si mohli kedykoľvek overiť naše výsledky. Pre tipy na nadchádzajúce zápasy je potrebné predplatné.

Nart Cherkessk je len jedným z tisícok tímov, ktoré denne analyzujeme — preskúmajte naše futbalové tipy pre viac ako 700 líg.