Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Pocheon

Pocheon Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€100.00Th. Ø 21.0 K3 League
75
Ennustetut ottelut
56.0%
Ennustettavuusaste
WDWWLW
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / Ottelu
Pocheon on ollut kotona tappiotta viimeiset 10 ottelua
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Pocheon ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Changwon City vs Pocheon, K3 League, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 3.65 koti, 3.20 tasapeli, 2.05 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.38, luottamus 3.7/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Changwon CityChangwon1
Pocheon3
▴3.65
▾3.20
▾2.05
1X
▴1.78
O1.5
▴1.38
Kyllä
▴1.90
O1.5
▴1.38
3.7
✓ O1.5
▴1.383.7
Pocheon vs Chuncheon, K3 League, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 1.53 koti, 4.15 tasapeli, 5.30 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.44, luottamus 4.1/10. Lopputulos 0–0, vihje osui.
Loppu
Pocheon0
Chuncheon0
▾1.53
▴4.15
▴5.30
1
▾1.53
U3.5
▴1.44
Kyllä
▴1.80
U3.5
▴1.44
4.1
✓ U3.5
▴1.444.1
Yangpyeong vs Pocheon, K3 League, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 4.45 koti, 3.75 tasapeli, 1.72 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.25, luottamus 8.5/10. Lopputulos 0–2, vihje osui.
Loppu
Yangpyeong0
Pocheon2
▴4.45
▴3.75
▾1.72
2
▾1.72
O1.5
1.25
Kyllä
▴1.80
O1.5
1.25
8.5
✓ O1.5
1.258.5
Pocheon vs Yeoju Sejong, K3 League, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.57 koti, 4.00 tasapeli, 5.80 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa, kerroin 1.57, luottamus 8.2/10. Lopputulos 1–0, vihje osui.
Loppu
Pocheon1
Yeoju Sejong0
▾1.57
▴4.00
▴5.80
1
▾1.57
U3.5
▴1.38
Kyllä
▴1.87
1
▾1.57
8.2
✓ 1
▾1.578.2
Siheung Citizen vs Pocheon, K3 League, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 2.57 koti, 3.15 tasapeli, 2.82 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.27, luottamus 6.2/10. Lopputulos 3–2, vihje ei osunut.
Loppu
Siheung Citizen3
Pocheon2
▴2.57
▾3.15
▴2.82
2
▴2.82
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.98
U3.5
▾1.27
6.2
U3.5
▾1.276.2
Pocheon vs Mokpo City, K3 League, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 1.44 koti, 4.65 tasapeli, 6.90 vieras. Paras vihje: vähintään 3 maalia tehty, kerroin 1.76, luottamus 2.1/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Pocheon2
Mokpo CityMokpo0
▾1.44
▴4.65
▴6.90
X2
3.00
O2.5
▾1.76
Ei
▾1.80
O2.5
▴1.76
2.1
O2.5
▴1.762.1
Pocheon vs Daejeon Korail, K3 League, alkaa klo 10:00. Kertoimet: 2.20 koti, 3.15 tasapeli, 3.30 vieras. Paras vihje: kotijoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.34, luottamus 8.5/10. Lopputulos 1–1, vihje osui.
Loppu
Pocheon1
Daejeon Korail1
▾2.20
3.15
▴3.30
1
▾2.20
U3.5
▾1.27
Ei
▾1.97
1X
▾1.34
8.5
✓ 1X
▾1.348.5

Pocheon Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
4.3
Pallonhallinta
50%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
5.5
Voittoprosentti
50%

Kauden tilastot

K3 League Etelä-Korea · Kausi 2026
23Ottelut Voittoprosentti 57%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut121123
Voitot7613
Tasapelit437
Tappiot123
Tehdyt maalit221638
Päästetyt maalit81119
Tehtyjen maalien keskiarvo1.81.51.7
Päästettyjen maalien keskiarvo0.71.00.8
Nollapelit5510
Ottelut ilman maalia224
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti5-1
Vieras1-3
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti5
Vieras4
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras3
Putket
Voitot3
Tappiot1
Rangaistuspotkut
4/ 4
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–4
0-15
6–4
16-30
7–2
31-45
6–5
46-60
9–2
61-75
7–2
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.583%
19 Ottelut
Yli 1.543%
10 Ottelut
Yli 2.522%
5 Ottelut
Yli 3.513%
3 Ottelut
Yli 4.54%
1 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Park Ji-Seok Park Ji-Seok 23 GK 7.71
Kim Jun-Seong Kim Jun-Seong 23 GK 7.60
Kang Min-Jae Kang Min-Jae 23 - 7.33
Park Jun-Beom Park Jun-Beom 24 FWD 7.26
Kyung-Soo Kim Kyung-Soo Kim 25 MID 7.25
Sim Won-Seong Sim Won-Seong 26 DEF 7.21
Lee Tae-Min Lee Tae-Min 22 MID 7.11
Choi Seong-Gyeom Choi Seong-Gyeom 30 GK 7.04
Kwak Yong-Chan Kwak Yong-Chan 22 DEF 7.04
Jeong Gi-Woon Jeong Gi-Woon 33 - 6.93
Choung Hyun-Shik Choung Hyun-Shik 35 MID 6.80
Kim Tae-Eun Kim Tae-Eun 36 DEF 6.78
Yu Yong-Hyeon Yu Yong-Hyeon 25 DEF 6.76
Lim Chan-youl Lim Chan-youl 23 DEF 6.56
Lee Sang-Hyeok Lee Sang-Hyeok 25 - 6.12
Lee Chan-Wool Lee Chan-Wool 23 MID 6.12
Kim Hyun-Min Kim Hyun-Min 24 FWD -
Lee Jae-Gun Lee Jae-Gun 28 FWD -
Jang Han-Young Jang Han-Young 26 FWD -
Gwang-Jae Lee Gwang-Jae Lee 27 FWD -
Choi Seung-Ho Choi Seung-Ho 23 MID -
Hwang Je Hwang Je 21 MID -
Han Kyu-Jin Han Kyu-Jin 24 MID -
Kim Yoo-Chan Kim Yoo-Chan 24 MID -
Kang Sin-Myeong Kang Sin-Myeong 28 DEF -
Kim Jeong-Hun Kim Jeong-Hun 24 DEF -

Sarjataulukko

Etelä-Korea - K3 League
# Joukkue O M P
1 Siheung Citizen 24 38-22 55
2 Pocheon 24 41-20 49
3 Daejeon Korail 24 33-19 41
4 Busan Transportation 24 42-30 40
5 Gyeongju HNP 24 36-32 36
6 Dangjin Citizen 24 47-39 34
7 Chuncheon 24 42-37 33
8 Gangneung City 24 23-33 30
9 Changwon City 24 27-31 29
10 Ulsan Citizen 24 25-28 28
11 Yeoju Sejong 24 27-31 28
12 Mokpo City 24 23-37 25
13 Yangpyeong 24 30-46 20
14 Jeonbuk Motors II 24 25-54 10

Pocheon – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Pocheon? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Pocheon otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 75 ottelua, joissa Pocheon on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 56.0%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä K3 League-kaudella Pocheon on saavuttanut 13 voittoa, 7 tasapeliä ja 3 tappiota 23 ottelussa, tehden 38 maalia (1.7 per ottelu) ja päästäen 19, pitäen 10 nollapeliä.

Joukkueen Pocheon arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €100.00Th..

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Pocheon ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Pocheon on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.