Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Ulsan Citizen

Ulsan Citizen Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

€2.01m Ø 25.9 K3 League
76
Ennustetut ottelut
72.4%
Ennustettavuusaste
LLWLWW
Viimeaikainen vire
1.47
Maalit / Ottelu
Ulsan Citizen:n otteluissa oli alle 3,5 maalia viimeisissä 8 ottelussa
Ei tulevia otteluita

Joukkueella Ulsan Citizen ei ole tällä hetkellä tiedossa tulevaa ottelua. Tutustu alla joukkueen viimeisimpiin tuloksiin ja kauden tilastoihin.

Viimeisimmät ottelut

Yangpyeong vs Ulsan Citizen, K3 League, alkaa klo 06:00. Kertoimet: 2.57 koti, 3.30 tasapeli, 2.60 vieras. Paras vihje: vähintään 2 maalia tehty, kerroin 1.34, luottamus 6.6/10. Lopputulos 2–1, vihje osui.
Loppu
Yangpyeong2
Ulsan Citizen1
▴2.57
3.30
▾2.60
1X
▴1.50
O1.5
▴1.34
Kyllä
▾1.80
O1.5
▴1.34
6.6
✓ O1.5
▴1.346.6
Ulsan Citizen vs Siheung Citizen, K3 League, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 4.50 koti, 3.60 tasapeli, 1.82 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 1.82, luottamus 7.1/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Ulsan Citizen 1
Siheung Citizen 2
▾4.50
3.60
▴1.82
2
▴1.82
U3.5
▾1.32
Kyllä
▴1.83
2
▴1.82
7.1
✓ 2
▴1.827.1
Daejeon Korail vs Ulsan Citizen, K3 League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 1.65 koti, 3.65 tasapeli, 5.20 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.32, luottamus 6.6/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Daejeon Korail 0
Ulsan Citizen1
▾1.65
▴3.65
▴5.20
1
▾1.65
U3.5
▾1.32
Ei
▾1.92
U3.5
▾1.32
6.6
✓ U3.5
▾1.326.6
Ulsan Citizen vs Gyeongju HNP, K3 League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 4.45 koti, 3.55 tasapeli, 1.82 vieras. Paras vihje: enintään 3 maalia yhteensä, kerroin 1.29, luottamus 4.7/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Ulsan Citizen1
Gyeongju HNP2
▴4.45
▴3.55
▾1.82
X
▴3.55
U3.5
▴1.29
Kyllä
▴1.90
U3.5
▴1.29
4.7
✓ U3.5
▴1.294.7
Ulsan Citizen vs Busan T, K3 League, alkaa klo 11:00. Kertoimet: 3.40 koti, 3.35 tasapeli, 2.07 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa tai tasapeli, kerroin 1.32, luottamus 8.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Ulsan Citizen2
Busan TBusan Kyotong1
▴3.40
▴3.35
▾2.07
2
▾2.07
O1.5
▴1.36
Kyllä
▴1.87
X2
▾1.32
8.3
X2
▾1.328.3
Jeonbuk Motors II vs Ulsan Citizen, K3 League, alkaa klo 09:00. Kertoimet: 3.30 koti, 3.35 tasapeli, 2.10 vieras. Paras vihje: vierasjoukkue voittaa, kerroin 2.10, luottamus 5.9/10. Lopputulos 0–1, vihje osui.
Loppu
Jeonbuk Motors IIJeonbuk 20
Ulsan Citizen1
3.30
▴3.35
2.10
2
2.10
O1.5
1.33
Kyllä
1.80
2
2.10
5.9
✓ 2
2.105.9

Ulsan Citizen Keskimääräiset tilastot

Viimeiset 10 ottelua
LaukauksetMaalia kohti / ottelu
2.9
Pallonhallinta
42%
KulmapotkutKeskiarvo / ottelu
3.8
Voittoprosentti
60%

Kauden tilastot

K3 League Etelä-Korea · Kausi 2026
23Ottelut Voittoprosentti 35%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut131023
Voitot448
Tasapelit224
Tappiot7411
Tehdyt maalit131124
Päästetyt maalit141226
Tehtyjen maalien keskiarvo1.01.11.0
Päästettyjen maalien keskiarvo1.11.21.1
Nollapelit336
Ottelut ilman maalia527
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti4-1
Vieras0-2
Suurin tappio
Koti1-2
Vieras2-0
Eniten tehtyjä maaleja
Koti4
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti2
Vieras2
Putket
Voitot2
Tappiot3
Rangaistuspotkut
1/ 1
100.00% Onnistuneet
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
3–5
0-15
3–2
16-30
4–3
31-45
4–7
46-60
3–3
61-75
6–6
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
2Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.570%
16 Ottelut
Yli 1.526%
6 Ottelut
Yli 2.54%
1 Ottelut
Yli 3.54%
1 Ottelut
Yli 4.50%
0 Ottelut

Pelaajat

Pelaaja Ikä Pel Arv
Hwang Dae-Young Hwang Dae-Young 22 MID 7.48
Jang Jae-Won Jang Jae-Won 27 MID 7.37
Kim Se-Eung Kim Se-Eung 21 FWD 7.37
Kim Hun-Ok Kim Hun-Ok 26 FWD 7.31
Yu Won-Jong Yu Won-Jong 29 DEF 7.20
Lee Seon-Il Lee Seon-Il 29 GK 7.20
Kim Tae-Hwan Kim Tae-Hwan 23 DEF 7.19
Kim Yeon-Seung Kim Yeon-Seung 26 MID 7.07
Hwang Eun-Seok Hwang Eun-Seok 26 DEF 7.05
Yoon Dong-Kwon Yoon Dong-Kwon 26 MID 6.99
Shin Seong-Hak Shin Seong-Hak 21 MID 6.96
Kim Dong-Hyun Kim Dong-Hyun 24 MID 6.94
Lee Jeong-Gyu Lee Jeong-Gyu 21 DEF 6.88
Boo Seong-Hyeok Boo Seong-Hyeok 31 MID 6.85
Park Kyung-Bin Park Kyung-Bin 23 DEF 6.81
No Woo-Suk No Woo-Suk 21 GK 6.76
Yun Dae-Won Yun Dae-Won 28 MID 6.67
Lee Han-Sae Lee Han-Sae 21 MID 6.62
Kim Ki-Young Kim Ki-Young 29 DEF 6.49
An Do-Hyung An Do-Hyung 23 MID 6.40
Park Sang-Hyun Park Sang-Hyun 22 FWD 6.39
Lee San Lee San 23 DEF 6.35
Lee Seung-Woo Lee Seung-Woo 22 FWD 6.29
Jeon Seung-Min Jeon Seung-Min 21 FWD 6.28
Choi Hyeon-Jo Choi Hyeon-Jo 23 MID 6.14

Sarjataulukko

Etelä-Korea - K3 League
# Joukkue O M P
1 Siheung Citizen 24 38-22 55
2 Pocheon 24 41-20 49
3 Daejeon Korail 24 33-19 41
4 Busan Transportation 24 42-30 40
5 Gyeongju HNP 24 36-32 36
6 Dangjin Citizen 24 47-39 34
7 Chuncheon 24 42-37 33
8 Gangneung City 24 23-33 30
9 Changwon City 24 27-31 29
10 Ulsan Citizen 24 25-28 28
11 Yeoju Sejong 24 27-31 28
12 Mokpo City 24 23-37 25
13 Yangpyeong 24 30-46 20
14 Jeonbuk Motors II 24 25-54 10

Ulsan Citizen – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Ulsan Citizen? NerdyTips tuottaa tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä joukkueen Ulsan Citizen otteluihin algoritmillamme NT Apex. Tähän mennessä olemme analysoineet 76 ottelua, joissa Ulsan Citizen on pelannut, ja parhaan vihjeen osumatarkkuus on 72.4%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molemmat joukkueet tekevät maalin, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Nykyisellä K3 League-kaudella Ulsan Citizen on saavuttanut 8 voittoa, 4 tasapeliä ja 11 tappiota 23 ottelussa, tehden 24 maalia (1.0 per ottelu) ja päästäen 26, pitäen 6 nollapeliä.

Joukkueen Ulsan Citizen arvioitu markkina-arvo on tällä hetkellä €2.01m.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki päättyneet Ulsan Citizen ennusteet pysyvät näkyvissä, jotta voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Ulsan Citizen on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.