Siirry sisältöön
NT Apex AI:n voimalla
Huy

Huy Ennusteet, tilastot ja vire

Tekoälyn vetovihjeet, tilastot ja vire — päivitetään päivittäin.

22
Ennustetut ottelut
63.6%
Ennustettavuusaste
LWDDLW
Viimeaikainen vire
1.87
Maalit / ottelu
Huy teki maalin viimeisissä 8 ottelussa
Huy päästi vähintään 1 maalin viimeisissä 11 ottelussa
Huy: molemmat tekivät maalin viimeisissä 8 ottelussa
Ei vielä ennusteita

Laskemme ennusteet noin 4 päivää ennen ottelun alkua, joten tulevat ottelut ilmestyvät tänne pian.

Viimeisimmät ottelut

La Calamine vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.77 koti, 3.60 tasapeli, 2.02 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.69, luottamus 6.2/10. Lopputulos 4–1, vihje osui.
Loppu
La Calamine4
Huy1
2.77
3.60
2.02
2
2.02
O2.5
1.76
Kyllä
1.69
BTTS
1.69
6.2
✓ BTTS
1.696.2
RUS Binche vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 14:00. Kertoimet: 2.40 koti, 3.70 tasapeli, 2.32 vieras. Best Tip: molemmat joukkueet tekevät maalin, kerroin 1.62, luottamus 6.0/10. Lopputulos 1–2, vihje osui.
Loppu
Binche1
Huy2
2.40
3.70
2.32
1
2.40
O2.5
1.69
Kyllä
1.62
BTTS
1.62
6.0
✓ BTTS
1.626.0
Huy vs Crossing Schaerbeek, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 19:00. Kertoimet: 3.60 koti, 3.90 tasapeli, 1.71 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.44, luottamus 7.5/10. Lopputulos 2–2, vihje osui.
Loppu
Huy2
Crossing2
3.60
3.90
1.71
2
1.71
O2.5
1.44
Kyllä
1.46
O2.5
1.44
7.5
✓ O2.5
1.447.5
Ostiches vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 1.92 koti, 3.75 tasapeli, 3.00 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.57, luottamus 4.4/10. Lopputulos 1–1, vihje ei osunut.
Loppu
Ostiches1
Huy1
1.92
3.75
3.00
1
1.92
O2.5
1.57
Kyllä
1.54
O2.5
1.57
4.4
O2.5
1.574.4
Huy vs Jette, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.47 koti, 3.70 tasapeli, 2.25 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.40, luottamus 7.3/10. Lopputulos 1–3, vihje osui.
Loppu
Huy1
Jette3
2.47
3.70
2.25
2
2.25
O2.5
1.37
Kyllä
1.36
X2
1.40
7.3
✓ X2
1.407.3
Huy vs Braine, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 18:30. Kertoimet: 2.17 koti, 4.00 tasapeli, 2.45 vieras. Best Tip: vierasvoitto tai tasapeli, kerroin 1.52, luottamus 7.3/10. Lopputulos 2–1, vihje ei osunut.
Loppu
Huy2
Braine1
2.17
4.00
2.45
2
2.45
U3.5
1.37
Ei
2.05
X2
1.52
7.3
X2
1.527.3
Stockay-Warfusee vs Huy, Second Amateur Division - ACFF, alkaa klo 17:00. Kertoimet: 2.05 koti, 3.65 tasapeli, 3.05 vieras. Best Tip: vähintään 3 maalia, kerroin 1.53, luottamus 3.4/10. Lopputulos 2–0, vihje ei osunut.
Loppu
Stockay-Warfu2
Huy0
2.05
3.65
3.05
1X
▾1.31
O2.5
▴1.53
Kyllä
▴1.47
O2.5
▴1.53
3.4
O2.5
▴1.533.4

Kauden tilastot

Second Amateur Division - ACFF Belgia · Kausi 2026
11Ottelut Voittoprosentti 45%
Suorituskyvyn erittely
Tilasto Koti Vieras Yhteensä
Ottelut5611
Voitot325
Tasapelit112
Tappiot134
Tehdyt maalit14620
Päästetyt maalit81220
Tehtyjen maalien keskiarvo2.81.01.8
Päästettyjen maalien keskiarvo1.62.01.8
Nollapelit011
Ottelut ilman maalia011
Ennätykset ja putket
Suurin voitto
Koti6-1
Vieras1-2
Suurin tappio
Koti1-3
Vieras4-1
Eniten tehtyjä maaleja
Koti6
Vieras2
Eniten päästettyjä maaleja
Koti3
Vieras4
Putket
Voitot3
Tappiot1
Maalien ajankohdat (tehdyt vs päästetyt)
0–0
0-15
0–0
16-30
0–0
31-45
0–0
46-60
0–0
61-75
0–0
76-90
Tehdyt Päästetyt
Taktiikka ja kurinalaisuus
Korttien ajankohdat
0Keltaiset
0Punaiset
Tehdyt maalit
Yli 0.591%
10 ottelua
Yli 1.545%
5 ottelua
Yli 2.518%
2 ottelua
Yli 3.59%
1 ottelua
Yli 4.59%
1 ottelua

Pelaajat

Pelaajatietoja ei ole saatavilla

Sarjataulukko

Belgia - Second Amateur Division - ACFF
# Joukkue O M P
1 Crossing Schaerbeek 11 31-15 23
2 SG-Tertre-Hautrage 11 25-14 23
3 Stade Mouscronnois 11 28-23 20
4 Jette 11 16-12 20
5 Ganshoren 11 26-18 19
6 AS Eupen II 11 24-21 18
7 Ostiches 11 14-11 17
8 Huy 11 20-20 17
9 Braine 11 14-15 17
10 La Calamine 11 19-15 16
11 RUS Binche 11 19-21 16
12 Acren-Lessines 11 19-17 14
13 Richelle United 10 19-20 14
14 Stade Verviers 11 23-22 12
15 Stockay-Warfusée 11 9-14 12
16 Entité Manageoise 11 17-26 8
17 Union Namur 11 6-27 5
18 Aywaille 10 4-22 1

Huy – ennusteet ja vedonlyöntivihjeet

Etsitkö otteluennusteita joukkueelle Huy? NerdyTips tuottaa joukkueen Huy otteluihin tekoälyn laskemia jalkapallovihjeitä NT Apex -mallillamme. Tähän mennessä olemme analysoineet 22 ottelua, joissa Huy on pelannut, ja Best Tip -vihjeiden osumatarkkuus on 63.6%. Ennusteet kattavat lopputuloksen, yli/alle-maalit, molempien joukkueiden maalit, oikean tuloksen, xG:n, kulmapotkut ja pallonhallinnan.

Tällä Second Amateur Division - ACFF -kaudella Huy on pelannut 11 ottelua: 5 voittoa, 2 tasapeliä ja 4 tappiota. Se on tehnyt 20 maalia (1.8 per ottelu), päästänyt 20 ja pitänyt 1 nollapeliä.

NerdyTips perustuu täyteen läpinäkyvyyteen — kaikki joukkueen Huy päättyneiden otteluiden ennusteet pysyvät näkyvissä, joten voit tarkistaa tuloksemme milloin tahansa. Tulevien otteluiden ennusteet edellyttävät tilausta.

Huy on vain yksi tuhansista joukkueista, joita analysoimme päivittäin — tutustu jalkapalloennusteisiimme yli 700 liigassa.