Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Celtic II

Celtic B Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

15
Broj prognoza
66.7%
Predvidljivost
DWDWDL
Nedavna forma
2.33
Prosjek golova
Celtic II: više od 2.5 gola u 83% zadnjih 12 susreta
Celtic II ima 70%+ posjeda u 3 susreta zaredom
Celtic II je bez poraza kod kuće u 6 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Celtic II vs Cowdenbeath, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 1.93 domaćin, 4.05 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Celtic B1
Cowdenbeath1
1.93
4.05
3.30
1X
1.33
O2.5
▴1.34
GG
▴1.37
O2.5
▴1.34
6.0
O2.5
▴1.346.0
Celtic II vs Linlithgow Rose, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 5.60 domaćin, 5.00 neriješeno, 1.88 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.20, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
Celtic B1
Linlithgow Rose3
5.60
▴5.00
1.88
2
1.88
O2.5
▾1.20
GG
▾1.30
O2.5
▾1.20
8.0
✓ O2.5
▾1.208.0
Albion Rovers vs Celtic II, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 2.90 domaćin, 4.30 neriješeno, 1.93 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.30, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Albion Rovers3
Celtic B2
▾2.90
4.30
▴1.93
2
▴1.93
O2.5
1.30
GG
▾1.36
O2.5
1.30
7.0
✓ O2.5
1.307.0
Celtic B vs Bonnyrigg Rose Athletic, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 3.45 domaćin, 4.15 neriješeno, 1.74 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Celtic B3
Bonnyrigg Rose3
▴3.45
▴4.15
▾1.74
1X
▴1.90
O2.5
▾1.29
GG
▴1.35
O2.5
▾1.29
8.0
✓ O2.5
▾1.298.0
Bo'ness United vs Celtic II, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 2.10 domaćin, 4.50 neriješeno, 2.62 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.36, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Bo'ness United2
Celtic B2
▾2.10
▴4.50
▴2.62
1X
▾1.41
O2.5
1.31
GG
1.36
GG
1.36
5.7
✓ GG
1.365.7

Statistika sezone

Challenge Cup Škotska · Sezona 2026
7Utakmice Postotak pobjeda 43%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice077
Pobjede033
Remiji033
Porazi011
Postignuti golovi01818
Primljeni golovi01616
Prosjek postignutih golova0.02.62.6
Prosjek primljenih golova0.02.32.3
Čiste mreže000
Bez postignutog gola011
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin-
Gost1-3
Najteži poraz
Domaćin-
Gost2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin0
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin0
Gost3
Nizovi
Pobjede1
Porazi0
Jedanaesterci
5/ 7
71.43% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
2–1
0-15
2–2
16-30
4–2
31-45
3–6
46-60
2–2
61-75
5–1
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.586%
6 utakmica
Više od 1.586%
6 utakmica
Više od 2.571%
5 utakmica
Više od 3.514%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Škotska - Football League - Lowland League
# Momčad U G B
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Tranent Juniors 12 24-11 29
3 Largs Thistle 14 20-15 29
4 Linlithgow Rose 12 33-12 28
5 Brechin 12 27-16 28
6 Broxburn Athletic 13 21-10 28
7 Clydebank 12 44-23 26
8 Pollok 11 29-14 26
9 Auchinleck Talbot 12 36-12 25
10 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
11 Caledonian Braves 12 33-22 23
12 Lochee United 12 27-18 21
13 Bonnyrigg Rose Athletic 12 27-14 20
14 Celtic II 12 31-22 20
15 Cumnock Juniors 13 31-23 20
16 Johnstone Burgh 11 24-18 19
17 Bo'ness United 13 22-28 19
18 Civil Service Strollers 12 20-20 18
19 Troon FC 14 28-30 18
20 East Stirlingshire 13 23-29 14
21 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
22 Gretna 2008 13 28-39 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 13 12-25 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 13 17-31 7
29 Berwick Rangers 13 12-25 6
30 Stirling University 13 13-32 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 12 8-47 1

Celtic II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Celtic II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Celtic II koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica u kojima je igrala momčad Celtic II, uz točnost Best Tip prognoza od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Challenge Cup, Celtic II bilježi 3 pobjeda, 3 remija i 1 poraza u 7 utakmica, uz 18 postignutih golova (2.6 po utakmici) i 16 primljenih, te 0 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Celtic II ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Celtic II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.