Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
East Stirlingshire

East Stirling Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€100.00Th. Ø 18.0 Football League - Lowland League
15
Broj prognoza
60.0%
Predvidljivost
LLWLDL
Nedavna forma
1.27
Prosjek golova
East Stirlingshire je bez pobjede u gostima u 10 susreta zaredom
East Stirlingshire prima barem 1 gol u 33 susreta zaredom
East Stirlingshire ne dobiva crveni karton u 40 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Civil Service Strollers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 1.80 domaćin, 3.70 neriješeno, 3.65 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Civil Service1
East Stirling0
▴1.80
▾3.70
▴3.65
1X
1.24
O2.5
▴1.39
NG
▾2.67
O2.5
▴1.39
2.0
O2.5
▴1.392.0
Albion Rovers vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 1.67 domaćin, 4.55 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.32, povjerenje 7.2/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Albion Rovers1
East Stirling0
▾1.67
▴4.55
▴3.90
1
▾1.67
O2.5
▾1.32
GG
▾1.44
O2.5
▾1.32
7.2
O2.5
▾1.327.2
East Stirlingshire vs Hearts U21, Football League - Lowland League, početak u 19:45. Kvote: 2.27 domaćin, 4.30 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 4.8/10. Konačni rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
East Stirling4
Hearts B2
▾2.27
▾4.30
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.29
NG
3.00
O2.5
▴1.29
4.8
✓ O2.5
▴1.294.8
Linlithgow Rose vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 1.16 domaćin, 7.90 neriješeno, 10.50 gost. Best Tip: domaćin pobjeđuje s najmanje 2 gola razlike, kvota 1.66, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 4–3, tip promašen.
Kraj
Linlithgow Rose4
East Stirling3
1.16
7.90
10.50
1
1.16
O2.5
▾1.21
NG
▴1.92
H1
1.66
5.7
H1
1.665.7
Gretna 2008 vs East Stirlingshire, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 1.73 domaćin, 4.20 neriješeno, 3.45 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Gretna 20081
East Stirling1
▾1.73
▴4.20
▴3.45
1
▾1.73
O2.5
▾1.29
NG
▾2.90
1X
▾1.25
5.0
✓ 1X
▾1.255.0
East Stirlingshire vs Clydebank, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 8.25 domaćin, 6.40 neriješeno, 1.22 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.23, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–6, tip pogođen.
Kraj
East Stirling0
Clydebank6
▾8.25
▴6.40
1.22
2
1.22
O2.5
▾1.23
GG
1.64
O2.5
▾1.23
5.0
✓ O2.5
▾1.235.0
East Stirlingshire vs Gala Fairydean Rovers, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 3.60 domaćin, 4.00 neriješeno, 1.72 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.29, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
East Stirling2
Gala Fairydean1
3.60
4.00
1.72
1
3.60
O2.5
1.29
NG
2.95
O2.5
1.29
5.0
✓ O2.5
1.295.0
East Stirlingshire vs Berwick Rangers, Football League - Lowland League, početak u 15:00. Kvote: 2.72 domaćin, 4.00 neriješeno, 2.07 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.37, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–3, tip pogođen.
Kraj
East Stirling1
Berwick3
▾2.72
▴4.00
2.07
2
2.07
O2.5
▾1.31
GG
1.35
X2
▴1.37
5.0
✓ X2
▴1.375.0

Statistika sezone

Football League - Lowland League Škotska · Sezona 2026
12Utakmice Postotak pobjeda 25%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice5712
Pobjede123
Remiji112
Porazi347
Postignuti golovi81018
Primljeni golovi121527
Prosjek postignutih golova1.61.41.5
Prosjek primljenih golova2.42.12.3
Čiste mreže112
Bez postignutog gola123
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-0
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-3
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Nizovi
Pobjede1
Porazi4
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–5
0-15
5–4
16-30
2–2
31-45
3–2
46-60
2–5
61-75
5–5
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.575%
9 utakmica
Više od 1.550%
6 utakmica
Više od 2.525%
3 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Škotska - Football League - Lowland League
# Momčad U G B
1 Kilwinning Rangers 12 39-15 30
2 Broxburn Athletic 12 20-9 27
3 Pollok 11 29-14 26
4 Tranent Juniors 11 19-10 26
5 Largs Thistle 13 18-14 26
6 Linlithgow Rose 11 30-12 25
7 Brechin 11 24-14 25
8 Hill Of Beath Hawthorn 11 17-12 25
9 Clydebank 11 36-21 23
10 Caledonian Braves 12 33-22 23
11 Auchinleck Talbot 11 35-12 22
12 Celtic II 12 31-22 20
13 Lochee United 11 25-16 20
14 Bonnyrigg Rose Athletic 11 25-12 19
15 Johnstone Burgh 11 24-18 19
16 Bo'ness United 12 21-23 19
17 Troon FC 13 27-28 18
18 Cumnock Juniors 12 27-22 17
19 Civil Service Strollers 11 19-19 17
20 Cumbernauld Colts 11 25-25 13
21 Gretna 2008 12 27-35 11
22 East Stirlingshire 12 18-27 11
23 Cowdenbeath 10 15-17 10
24 Musselburgh Athletic 11 10-15 10
25 Renfrew 12 24-35 10
26 Albion Rovers 12 12-24 9
27 Beith 12 14-30 9
28 Gala Fairydean Rovers 12 15-28 7
29 Berwick Rangers 12 10-20 6
30 Stirling University 12 13-29 6
31 Dunipace 10 7-25 4
32 Newton Stewart 10 11-42 4
33 Dalbeattie Star 11 6-39 1

East Stirlingshire — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za East Stirlingshire? NerdyTips nudi nogometne tipove za East Stirlingshire koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 15 utakmica u kojima je igrala momčad East Stirlingshire, uz točnost Best Tip prognoza od 60.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Football League - Lowland League, East Stirlingshire bilježi 3 pobjeda, 2 remija i 7 poraza u 12 utakmica, uz 18 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 27 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

East Stirlingshire trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €100.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za East Stirlingshire ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

East Stirlingshire je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.