Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Illueca

Illueca Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

5
Broj prognoza
–
Predvidljivost
WDWWWD
Nedavna forma
0.87
Prosjek golova
Illueca je bez poraza kod kuće u 5 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Almudevar vs Illueca, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 17:00. Kvote: 1.95 domaćin, 3.20 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.58, povjerenje 1.7/10. Konačni rezultat 0–1, tip pogođen.
Kraj
Almudevar0
Illueca1
▴1.95
3.20
▾3.90
X
3.20
U2.5
1.58
GG
▾2.07
U2.5
1.58
1.7
✓ U2.5
1.581.7
Illueca vs Carinena, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 16:00. Kvote: 2.27 domaćin, 3.30 neriješeno, 2.90 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.28, povjerenje 2.8/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Illueca1
Carinena1
2.27
3.30
2.90
1X
1.35
O1.5
1.28
GG
1.70
O1.5
1.28
2.8
✓ O1.5
1.282.8
Robres vs CF Illueca, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 11:00. Kvote: 1.90 domaćin, 3.30 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.87, povjerenje 4.7/10. Konačni rezultat 2–3, tip pogođen.
Kraj
Robres2
Illueca3
▴1.90
▾3.30
▾3.90
2
▾3.90
O1.5
1.33
GG
1.87
X2
▾1.87
4.7
✓ X2
▾1.874.7
CF Illueca vs UD Casetas, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 15:30. Kvote: 2.05 domaćin, 3.20 neriješeno, 3.25 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.64, povjerenje 1.3/10. Konačni rezultat 3–1, tip promašen.
Kraj
Illueca3
UD Casetas1
2.05
3.20
3.25
X2
1.61
U2.5
1.64
NG
1.80
U2.5
1.64
1.3
U2.5
1.641.3
Zuera vs CF Illueca, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 15:00. Kvote: 2.65 domaćin, 3.10 neriješeno, 2.55 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Zuera1
Illueca 2
2.65
▴3.10
▾2.55
X
▴3.10
U2.5
1.62
NG
1.82
X2
1.40
2.0
✓ X2
1.402.0
CF Illueca vs La Almunia, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 16:00. Kvote: 4.85 domaćin, 3.85 neriješeno, 1.60 gost. Best Tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.32, povjerenje 1.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Illueca1
La Almunia1
▴4.85
▾3.85
▴1.60
X
▾3.85
U3.5
▴1.32
GG
▾1.90
U3.5
▴1.32
1.0
✓ U3.5
▴1.321.0

Statistika sezone

Tercera División RFEF - Group 17 Španjolska · Sezona 2026
9Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice459
Pobjede123
Remiji101
Porazi235
Postignuti golovi459
Primljeni golovi4812
Prosjek postignutih golova1.01.01.0
Prosjek primljenih golova1.01.61.3
Čiste mreže224
Bez postignutog gola325
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost3-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost3
Nizovi
Pobjede2
Porazi3
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–1
0-15
0–0
16-30
3–2
31-45
1–0
46-60
0–5
61-75
2–0
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.544%
4 utakmica
Više od 1.522%
2 utakmica
Više od 2.522%
2 utakmica
Više od 3.511%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Španjolska - Tercera División RFEF - Group 17
# Momčad U G B
1 Real Zaragoza II 9 21-8 20
2 Brea 9 13-4 18
3 Ejea 9 15-10 17
4 La Almunia 9 14-10 16
5 Cuarte 9 19-12 15
6 Caspe 9 15-11 14
7 Huesca II 9 9-6 14
8 Binéfar 9 18-17 12
9 Épila 9 12-11 12
10 Fraga 9 8-8 12
11 Atlético Monzón 9 13-17 12
12 Almudévar 9 9-10 11
13 CD Sietamo 9 12-13 10
14 Illueca 9 9-12 10
15 Andorra CF 9 9-15 9
16 CDJ Tamarite 9 14-21 9
17 Robres 9 9-19 4
18 Belchite 97 9 5-20 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 17 (Play Offs) Relegation

U tekućoj sezoni Tercera División RFEF - Group 17, Illueca bilježi 3 pobjeda, 1 remija i 5 poraza u 9 utakmica, uz 9 postignutih golova (1.0 po utakmici) i 12 primljenih, te 4 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Illueca ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Illueca je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.