Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Caspe

Caspe Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€75.00Th. Ø 24.0 Tercera División RFEF - Group 17
16
Broj prognoza
75.0%
Predvidljivost
DLDWWD
Nedavna forma
1.47
Prosjek golova
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Cuarte vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 11:00. Kvote: 1.98 domaćin, 3.05 neriješeno, 3.95 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 4.8/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Cuarte2
Caspe2
▾1.98
▴3.05
▴3.95
1X
▾1.19
O1.5
▾1.45
NG
▾1.65
O1.5
▾1.45
4.8
✓ O1.5
▾1.454.8
Cuarte vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 11:00. Kvote: 2.32 domaćin, 2.77 neriješeno, 3.70 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–1, tip promašen.
Kraj
Cuarte2
Caspe1
▴2.32
▾2.77
▾3.70
1
▴2.32
U2.5
▴1.45
NG
▴1.70
U2.5
▴1.45
5.0
U2.5
▴1.455.0
Caspe vs Cuarte, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 17:00. Kvote: 3.40 domaćin, 2.52 neriješeno, 2.60 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Caspe1
Cuarte1
▴3.40
▾2.52
▴2.60
2
▴2.60
U2.5
▾1.39
NG
1.67
U2.5
▾1.39
5.0
✓ U2.5
▾1.395.0
Utrillas vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 16:30. Kvote: 3.40 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.15 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Utrillas1
Caspe 2
▴3.40
▾3.55
▾2.15
X2
▾1.32
O1.5
▴1.39
GG
▴1.90
O1.5
▾1.39
5.0
✓ O1.5
▾1.395.0
Caspe vs Almudevar, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 16:30. Kvote: 1.82 domaćin, 2.90 neriješeno, 5.10 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 7.4/10. Konačni rezultat 2–0, tip pogođen.
Kraj
Caspe2
Almudevar0
▴1.82
▾2.90
▴5.10
1X
▾1.15
U2.5
▾1.47
GG
▾2.22
U2.5
▾1.47
7.4
✓ U2.5
▾1.477.4
Caspe vs Calamocha, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 16:30. Kvote: 3.50 domaćin, 2.92 neriješeno, 2.35 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.39, povjerenje 6.0/10. Konačni rezultat 0–0, tip pogođen.
Kraj
Caspe0
Calamocha0
3.50
▴2.92
2.35
1X
1.62
U2.5
▴1.39
NG
▾1.55
U2.5
▴1.39
6.0
✓ U2.5
▴1.396.0
Huesca B vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 10:30. Kvote: 2.50 domaćin, 2.77 neriješeno, 3.05 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.45, povjerenje 5.2/10. Konačni rezultat 4–1, tip promašen.
Kraj
Huesca B4
Caspe1
▴2.50
▾2.77
▾3.05
X2
1.50
U2.5
1.45
NG
▴1.67
U2.5
▾1.45
5.2
U2.5
▾1.455.2
Caspe vs Cuarte, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 15:30. Kvote: 3.25 domaćin, 2.65 neriješeno, 2.70 gost. Best Tip: najviše 2 gola u utakmici, kvota 1.35, povjerenje 6.5/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Caspe1
Cuarte1
3.25
▾2.65
2.70
X
▾2.65
U2.5
▾1.35
NG
▾1.55
U2.5
▾1.35
6.5
✓ U2.5
▾1.356.5
UD Casetas vs Caspe, Tercera División RFEF - Group 17, početak u 11:00. Kvote: 2.92 domaćin, 3.05 neriješeno, 2.50 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.25, povjerenje 2.0/10. Konačni rezultat 0–2, tip pogođen.
Kraj
UD Casetas0
Caspe2
▴2.92
▾3.05
▴2.50
X
▴3.20
U2.5
▴1.47
NG
▾1.60
X2
▾1.25
2.0
✓ X2
▾1.252.0

Statistika sezone

Tercera División RFEF - Group 17 Španjolska · Sezona 2026
9Utakmice Postotak pobjeda 33%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice549
Pobjede303
Remiji235
Porazi011
Postignuti golovi11415
Primljeni golovi6511
Prosjek postignutih golova2.21.01.7
Prosjek primljenih golova1.21.31.2
Čiste mreže112
Bez postignutog gola022
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-0
Gost-
Najteži poraz
Domaćin-
Gost1-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost2
Najviše primljenih golova
Domaćin2
Gost2
Nizovi
Pobjede1
Porazi1
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
0–1
0-15
3–0
16-30
3–1
31-45
2–0
46-60
0–4
61-75
4–4
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.578%
7 utakmica
Više od 1.567%
6 utakmica
Više od 2.522%
2 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Španjolska - Tercera División RFEF - Group 17
# Momčad U G B
1 Real Zaragoza II 9 21-8 20
2 Brea 9 13-4 18
3 Ejea 9 15-10 17
4 La Almunia 9 14-10 16
5 Cuarte 9 19-12 15
6 Caspe 9 15-11 14
7 Huesca II 9 9-6 14
8 Binéfar 9 18-17 12
9 Épila 9 12-11 12
10 Fraga 9 8-8 12
11 Atlético Monzón 9 13-17 12
12 Almudévar 9 9-10 11
13 CD Sietamo 9 12-13 10
14 Illueca 9 9-12 10
15 Andorra CF 9 9-15 9
16 CDJ Tamarite 9 14-21 9
17 Robres 9 9-19 4
18 Belchite 97 9 5-20 3
Promotion Promotion - Tercera RFEF - Group 17 (Play Offs) Relegation

Caspe — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Caspe? NerdyTips nudi nogometne tipove za Caspe koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 16 utakmica u kojima je igrala momčad Caspe, uz točnost Best Tip prognoza od 75.0%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Tercera División RFEF - Group 17, Caspe bilježi 3 pobjeda, 5 remija i 1 poraza u 9 utakmica, uz 15 postignutih golova (1.7 po utakmici) i 11 primljenih, te 2 utakmica bez primljenog gola.

Caspe trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €75.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Caspe ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Caspe je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.