Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Lyn II

Lyn II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

12
Prognozirane utakmice
66.7%
Razina predvidljivosti
LDLDLL
Nedavna forma
2.33
Golovi / Utakmica
Lyn II je bez poraza kod kuće u zadnjih 5 utakmica
Nema nadolazećih utakmica

Lyn II trenutno nema zakazanu utakmicu. Ispod pogledajte nedavne rezultate i statistiku sezone.

Zadnje utakmice

Elverum vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.14 domaćin, 7.80 neriješeno, 13.50 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.19, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–3, prognoza pogođena.
Kraj
Elverum4
Lyn IILyn 23
▾1.14
▴7.80
▴13.50
1
▾1.14
O2.5
▾1.19
GG
▴1.69
O2.5
▾1.19
5.0
✓ O2.5
▾1.195.0
Lyn II vs Rade, 3. Division - Girone 6, početak u 18:00. Kvote: 1.93 domaćin, 4.50 neriješeno, 2.82 gost. Najbolji tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Lyn IILyn 20
Rade0
▾1.93
▾4.50
▴2.82
2
▴2.82
O3.5
▾1.34
GG
▾1.17
O3.5
▾1.34
8.0
O3.5
▾1.348.0
Raelingen vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.26 domaćin, 6.30 neriješeno, 6.90 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.20, povjerenje 7.0/10. Konačni rezultat 1–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Raelingen1
Lyn IILyn 20
▾1.26
▴6.30
▴6.90
1
▾1.26
O2.5
▾1.20
GG
▴1.25
O2.5
▾1.20
7.0
O2.5
▾1.207.0
Lyn II vs Sarpsborg 08 II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.72 domaćin, 4.80 neriješeno, 4.20 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.21, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza pogođena.
Kraj
Lyn IILyn 22
Sarpsborg 08 IISarpsborg 08 22
▾1.72
▴4.80
▴4.20
X
▴4.80
O3.5
▴1.41
GG
▴1.21
GG
▴1.21
8.0
✓ GG
▴1.218.0
Gjovik-Lyn vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 13:00. Kvote: 1.47 domaćin, 4.65 neriješeno, 4.85 gost. Najbolji tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.54, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 2–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn2
Lyn IILyn 20
1.47
4.65
4.85
X2
2.35
O3.5
1.54
GG
1.32
O3.5
1.54
6.2
O3.5
1.546.2
Drobak / Frogn vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 2.00 domaćin, 4.15 neriješeno, 2.75 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.19, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 4–1, prognoza pogođena.
Kraj
Drobak / FrognDrobak-Frogn4
Lyn IILyn 21
▾2.00
▴4.15
▴2.75
X
▴4.15
O3.5
▾1.47
GG
▾1.19
GG
▾1.19
8.5
✓ GG
▾1.198.5
Lyn II vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.71 domaćin, 5.30 neriješeno, 4.00 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.11, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 4–3, prognoza pogođena.
Kraj
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
GG
▾1.11
GG
▾1.11
8.5
✓ GG
▾1.118.5
Lillehammer vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.10 domaćin, 11.00 neriješeno, 19.00 gost. Najbolji tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.24, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 4–1, prognoza pogođena.
Kraj
Lillehammer4
Lyn IILyn 21
▾1.10
▴11.00
▴19.00
1
▾1.10
O3.5
▾1.24
GG
▴1.47
O3.5
▾1.24
5.0
✓ O3.5
▾1.245.0
Lyn II vs Fram, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.37 domaćin, 7.10 neriješeno, 9.10 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.09, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 4–3, prognoza pogođena.
Kraj
Lyn IILyn 24
Fram3
▾1.37
▴7.10
▴9.10
1
▾1.37
O3.5
▾1.57
GG
▴1.42
1X
▾1.09
8.5
✓ 1X
▾1.098.5
Brumunddal vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 5.60 domaćin, 5.60 neriješeno, 1.42 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.14, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 1–9, prognoza pogođena.
Kraj
Brumunddal1
Lyn IILyn 29
▴5.60
▴5.60
▾1.42
2
▾1.42
O3.5
▾1.44
NG
3.80
X2
▾1.14
5.0
✓ X2
▾1.145.0
Fram vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, početak u 17:00. Kvote: 1.87 domaćin, 4.35 neriješeno, 3.30 gost. Najbolji tip: oba tima daju gol, kvota 1.21, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 0–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Fram0
Lyn IILyn 21
▾1.87
4.35
▴3.30
1
▾1.87
O3.5
▾1.60
GG
▾1.21
GG
▾1.21
5.0
GG
▾1.215.0

Statistika sezone

3. Division - Girone 6 Norveška · Sezona 2026
22Utakmice Postotak pobjeda 41%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice111122
Pobjede549
Remiji404
Porazi279
Postignuti golovi242347
Primljeni golovi202747
Prosjek postignutih golova2.22.12.1
Prosjek primljenih golova1.82.52.1
Utakmice bez primljenog gola213
Utakmice bez postignutog gola235
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin3-1
Gost1-9
Najteži poraz
Domaćin3-5
Gost6-3
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost9
Najviše primljenih golova
Domaćin5
Gost6
Nizovi
Pobjede2
Porazi2
Jedanaesterci
1/ 1
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–13
0-15
6–6
16-30
12–4
31-45
9–6
46-60
10–6
61-75
5–11
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.577%
17 utakmica
Više od 1.555%
12 utakmica
Više od 2.536%
8 utakmica
Više od 3.518%
4 utakmica
Više od 4.59%
2 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Norveška - 3. Division - Girone 6
# Ekipa U G B
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Lyn II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Lyn II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Lyn II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 12 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Lyn II, uz točnost najboljeg tipa od 66.7%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 3. Division - Girone 6, Lyn II bilježi 9 pobjeda, 4 remija i 9 poraza u 22 utakmica, uz 47 postignutih golova (2.1 po utakmici) i 47 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Lyn II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Lyn II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.