Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
Lyn II

Lyn II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

12
Meciuri analizate
66.7%
Rată de predictibilitate
LDLDLL
Forma recentă
2.33
Goluri / meci
Lyn II este neînvinsă pe teren propriu în ultimele 5 meciuri
Niciun meci programat

Lyn II nu are niciun meci programat momentan. Descoperă mai jos rezultatele recente și statisticile sezonului.

Meciuri Recente

Elverum vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.14 gazde, 7.80 egal, 13.50 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.19, încredere 5.0/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Elverum4
Lyn IILyn 23
▾1.14
▴7.80
▴13.50
1
▾1.14
O2.5
▾1.19
GG
▴1.69
O2.5
▾1.19
5.0
✓ O2.5
▾1.195.0
Lyn II vs Rade, 3. Division - Girone 6, start la 18:00. Cote: 1.93 gazde, 4.50 egal, 2.82 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.34, încredere 8.0/10. Scor final 0–0, pontul nu a ieșit.
Final
Lyn IILyn 20
Rade0
▾1.93
▾4.50
▴2.82
2
▴2.82
O3.5
▾1.34
GG
▾1.17
O3.5
▾1.34
8.0
O3.5
▾1.348.0
Raelingen vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.26 gazde, 6.30 egal, 6.90 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.20, încredere 7.0/10. Scor final 1–0, pontul nu a ieșit.
Final
Raelingen1
Lyn IILyn 20
▾1.26
▴6.30
▴6.90
1
▾1.26
O2.5
▾1.20
GG
▴1.25
O2.5
▾1.20
7.0
O2.5
▾1.207.0
Lyn II vs Sarpsborg 08 II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.72 gazde, 4.80 egal, 4.20 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.21, încredere 8.0/10. Scor final 2–2, pontul a ieșit.
Final
Lyn IILyn 22
Sarpsborg 08 IISarpsborg 08 22
▾1.72
▴4.80
▴4.20
X
▴4.80
O3.5
▴1.41
GG
▴1.21
GG
▴1.21
8.0
✓ GG
▴1.218.0
Gjovik-Lyn vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 13:00. Cote: 1.47 gazde, 4.65 egal, 4.85 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.54, încredere 6.2/10. Scor final 2–0, pontul nu a ieșit.
Final
Gjovik-LynSK Gjovik-Lyn2
Lyn IILyn 20
1.47
4.65
4.85
X2
2.35
O3.5
1.54
GG
1.32
O3.5
1.54
6.2
O3.5
1.546.2
Drobak / Frogn vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 2.00 gazde, 4.15 egal, 2.75 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.19, încredere 8.5/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Drobak / FrognDrobak-Frogn4
Lyn IILyn 21
▾2.00
▴4.15
▴2.75
X
▴4.15
O3.5
▾1.47
GG
▾1.19
GG
▾1.19
8.5
✓ GG
▾1.198.5
Lyn II vs Sandefjord II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.71 gazde, 5.30 egal, 4.00 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.11, încredere 8.5/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Lyn IILyn 24
Sandefjord IISandefjord 23
▾1.71
▴5.30
▴4.00
1
▾1.71
O3.5
▾1.32
GG
▾1.11
GG
▾1.11
8.5
✓ GG
▾1.118.5
Lillehammer vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.10 gazde, 11.00 egal, 19.00 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 3.5 goluri, cotă 1.24, încredere 5.0/10. Scor final 4–1, pontul a ieșit.
Final
Lillehammer4
Lyn IILyn 21
▾1.10
▴11.00
▴19.00
1
▾1.10
O3.5
▾1.24
GG
▴1.47
O3.5
▾1.24
5.0
✓ O3.5
▾1.245.0
Lyn II vs Fram, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.37 gazde, 7.10 egal, 9.10 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.09, încredere 8.5/10. Scor final 4–3, pontul a ieșit.
Final
Lyn IILyn 24
Fram3
▾1.37
▴7.10
▴9.10
1
▾1.37
O3.5
▾1.57
GG
▴1.42
1X
▾1.09
8.5
✓ 1X
▾1.098.5
Brumunddal vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 5.60 gazde, 5.60 egal, 1.42 oaspeți. Cel mai bun pont: oaspeții câștigă sau egal, cotă 1.14, încredere 5.0/10. Scor final 1–9, pontul a ieșit.
Final
Brumunddal1
Lyn IILyn 29
▴5.60
▴5.60
▾1.42
2
▾1.42
O3.5
▾1.44
NG
3.80
X2
▾1.14
5.0
✓ X2
▾1.145.0
Fram vs Lyn II, 3. Division - Girone 6, start la 17:00. Cote: 1.87 gazde, 4.35 egal, 3.30 oaspeți. Cel mai bun pont: ambele echipe marchează, cotă 1.21, încredere 5.0/10. Scor final 0–1, pontul nu a ieșit.
Final
Fram0
Lyn IILyn 21
▾1.87
4.35
▴3.30
1
▾1.87
O3.5
▾1.60
GG
▾1.21
GG
▾1.21
5.0
GG
▾1.215.0

Statistici Sezon

3. Division - Girone 6 Norvegia · Sezon 2026
22Meciuri Procent victorii 41%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri111122
Victorii549
Egaluri404
Înfrângeri279
Goluri marcate242347
Goluri primite202747
Medie goluri marcate2.22.12.1
Medie goluri primite1.82.52.1
Meciuri fără gol primit213
Meciuri fără gol marcat235
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă3-1
Deplasare1-9
Cea mai severă înfrângere
Acasă3-5
Deplasare6-3
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare9
Cele mai multe goluri primite
Acasă5
Deplasare6
Serii
Victorii2
Înfrângeri2
Penalty-uri
1/ 1
100.00% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–13
0-15
6–6
16-30
12–4
31-45
9–6
46-60
10–6
61-75
5–11
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0Galbene
2Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.577%
17 Meciuri
Peste 1.555%
12 Meciuri
Peste 2.536%
8 Meciuri
Peste 3.518%
4 Meciuri
Peste 4.59%
2 Meciuri

Jucători

Nu sunt disponibile date despre jucători

Clasament

Norvegia - 3. Division - Girone 6
# Echipa M G P
1 Lillehammer 23 84-32 56
2 Elverum 23 65-39 47
3 Råde 23 72-40 43
4 Gjøvik-Lyn 23 43-21 41
5 Drøbak / Frogn 23 52-32 38
6 Ørn Horten 23 44-36 35
7 Sandefjord II 23 54-48 33
8 Oppsal 23 40-37 33
9 Raelingen 23 40-55 32
10 Lyn II 23 50-51 31
11 Sarpsborg 08 II 23 51-54 29
12 Fram 23 43-49 26
13 Brumunddal 23 25-92 12
14 Bjørkelangen 23 17-94 3

Pronosticuri Lyn II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru Lyn II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei Lyn II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 12 meciuri în care a evoluat Lyn II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 66.7%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din 3. Division - Girone 6, Lyn II a înregistrat 9 victorii, 4 egaluri și 9 înfrângeri în 22 meciuri, marcând 47 goluri (2.1 pe meci) și primind 47, cu 3 meciuri fără gol primit.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru Lyn II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

Lyn II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.