1. Nogometne prognoze
  2. Lige
  3. Major League Soccer
  4. Portland Timbers
Portland Timbers

Portland Timbers Prognoze, statistike i forma

Tržišna vrijednost: €56.85m
KEY INSIGHT Portland Timbers je imala preko 1.5 gola u zadnjih 19 utakmica
TREND Portland Timbers je imala 15+ udaraca u zadnjih 5 utakmica
TREND Portland Timbers je imala 85%+ točnost dodavanja u zadnjih 7 utakmica

Nedavna forma

LLWDW
93 Prognozirane utakmice
61.29% Razina predvidljivosti

Portland Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica

Očekivani golovi
xG po utakmici
1.68
Udarci
U okvir / utakmica
4.9
Posjed lopte
55%
Korneri
Prosjek po utakmici
6.1
Disciplina
Kartoni / utakmica
1.3
Postotak pobjeda
40%

AI prognoze

Pokreće NerdyTips

22:45

Uskoro
Portland
Portland Timbers
vs
Seattle Sounders
Seattle S
2.18
4
3.05

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

22:30

Završeno
Portland
Portland Timbers
2 : 2
FC Dallas
FC Dallas
2.23
3.9
2.95

1

2.23

O2.5

1.44

YES

1.39

1X

1.41
8.5/10

22:30

Završeno
Portland
Portland Timbers
2 : 1
Real Salt Lake
Real S red card
2.8
4.35
2.35

1

2.8

O2.5

1.36

YES

1.36

O2.5

1.36
8/10

22:30

Završeno
Seattle S
Seattle Sounders
1 : 5
Portland Timbers
Portland
1.57
4.8
5.75

X2

2.5

O2.5

1.44

YES

1.52

AS

1.4
5.2/10

21:30

Završeno
Portland
Portland Timbers
1 : 3
San Jose Earthquakes
San J
2.47
4
2.65

1

2.47

O2.5

1.37

YES

1.33

O2.5

1.37
6.5/10

18:00

Završeno
Inter Miami
Inter Miami
2 : 0
Portland Timbers
Portland
1.34
6.5
8.5

1

1.34

O2.5

1.21

YES

1.42

1

1.34
8.8/10

19:30

Završeno
CF Montreal
CF Montreal
2 : 2
Portland Timbers
Portland
2.2
3.8
3.15

1

2.2

O2.5

1.59

YES

1.5

1X

1.4
5.2/10

22:30

Završeno
Portland
Portland Timbers
6 : 0
Sporting Kansas City
Sporting
1.5
5.1
6.1

1

1.5

O2.5

1.37

NO

2.65

1

1.5
8.8/10

Portland Timbers prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš Portland Timbers prognoze? NerdyTips pruža nogometne tipove za Portland Timbers generirane umjetnom inteligencijom pomoću našeg algoritma, NT Apex. Do sada smo analizirali 93 utakmica u kojima je sudjelovao Portland Timbers, uz točnost najboljeg tipa od 61.29%. Prognoze pokrivaju Konačni ishod, Under/Over, Obje ekipe daju gol, Točan rezultat, xG, Kornere i Posjed lopte.

U tekućoj sezoni Major League Soccer, Portland Timbers bilježi 5 pobjeda, 3 remija i 8 poraza u 16 utakmica, uz 29 postignutih golova (1.8 po utakmici) i 31 primljenih, te 1 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Portland Timbers prosječno ima 55% posjeda lopte, 1.68 xG i 6.1 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 40%.

Portland Timbers trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €56.85m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Portland Timbers prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Portland Timbers je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 160 liga.

Major League SoccerUSA • Sezona 2026
Pregled učinka
StatistikaDomaćinGostUkupno
Utakmice7916
Pobjede325
Remiji213
Porazi268
Postignuti golovi161329
Primljeni golovi131831
Prosjek postignutih golova2.31.41.8
Prosjek primljenih golova1.92.01.9
Utakmice bez primljenog gola101
Utakmice bez postignutog gola044
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin 6-0
Gost 1-5
Najteži poraz
Domaćin 1-4
Gost 2-0
Najviše postignutih golova
Domaćin 6
Gost 5
Najviše primljenih golova
Domaćin 4
Gost 3
Nizovi
Pobjede 1
Porazi 3
Jedanaesterci
0 / 1
0% Realizirani
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
Taktika i disciplina
4-2-3-1 13 G
4-1-4-1 2 G
4-3-3 1 G
27 Žuti
2 Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.5 75%
12 Utakmice
Više od 1.5 56%
9 Utakmice
Više od 2.5 19%
3 Utakmice
Više od 3.5 13%
2 Utakmice
Više od 4.5 13%
2 Utakmice
Igrač Dob Poz Ocj
J. Pantemis
J. Pantemis
28 GK 7.26
J. Mosquera
J. Mosquera
23 DEF 7.23
C. Bassett
C. Bassett
24 MID 7.15
F. Surman
F. Surman
22 DEF 7.08
K. Velde
K. Velde
26 MID 7.06
J. Caicedo
J. Caicedo
23 MID 7.03
K. Kelsy
K. Kelsy
21 FWD 7.02
D. Chará
D. Chará
39 MID 6.99
A. Lassiter
A. Lassiter
31 FWD 6.94
David Pereira da Costa
David Pereira da Costa
24 MID 6.91
K. Miller
K. Miller
28 DEF 6.81
J. Ortiz
J. Ortiz
29 MID 6.80
F. Mora
F. Mora
32 MID 6.79
Antony
Antony
24 MID 6.71
A. Bonetig
A. Bonetig
23 DEF 6.70
Ian Smith
Ian Smith
23 DEF 6.69
A. Aravena
A. Aravena
23 MID 6.67
J. Fory
J. Fory
23 DEF 6.58
B. Bye
B. Bye
30 DEF 6.52
Andrew Guerra
Andrew Guerra
23 FWD 6.38