Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Portland Timbers II

Portland Timbers II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

38
Prognozirane utakmice
60.5%
Razina predvidljivosti
DDDWDW
Nedavna forma
1.40
Golovi / Utakmica
Portland Timbers II je bez poraza u zadnjih 12 utakmica
Portland Timbers II je bez poraza kod kuće u zadnjih 5 utakmica
Sljedeća utakmica MLS Next Pro · sub, 17. lis · 03:00
Portland
VS03:00
St. II
Otključaj prognozu
Pretplati se za pregled

Zadnje utakmice

Tacoma Defiance vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, početak u 22:00. Kvote: 2.38 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.72 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.47, povjerenje 6.3/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
Tacoma Defiance1
Portland Timbers IIPortland 1
▾2.38
▾3.60
▴2.72
2
▴2.72
O2.5
▴1.47
GG
▴1.44
O2.5
▴1.47
6.3
O2.5
▴1.476.3
Portland Timbers II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, početak u 21:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.82 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.47, povjerenje 8.7/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Portland Timbers IIPortland 1
St. Louis City IISt. II1
▴2.52
▾3.45
▾2.82
1
▴2.52
U3.5
▴1.53
GG
▾1.49
1X
▴1.47
8.7
✓ 1X
▴1.478.7
Portland Timbers II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, početak u 21:00. Kvote: 1.57 domaćin, 4.35 neriješeno, 4.90 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 6.1/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza nije pogođena.
Kraj
Portland Timbers IIPortland 0
Vancouver Whitecaps IIVancouver II0
▴1.57
4.35
▾4.90
1
▴1.57
O2.5
▾1.34
GG
▾1.45
O2.5
▾1.34
6.1
O2.5
▾1.346.1
Portland Timbers II vs Austin II, MLS Next Pro, početak u 21:00. Kvote: 2.78 domaćin, 3.35 neriješeno, 2.35 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.43, povjerenje 6.4/10. Konačni rezultat 2–1, prognoza pogođena.
Kraj
Portland Timbers IIPortland 2
Austin II 1
▴2.78
▾3.35
▾2.35
1
▴2.78
U3.5
▾1.43
NG
▾2.32
U3.5
▾1.43
6.4
✓ U3.5
▾1.436.4
Ventura County vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, početak u 03:00. Kvote: 2.65 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.32 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.50, povjerenje 5.0/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza pogođena.
Kraj
Ventura County2
Portland Timbers IIPortland 2
▾2.65
3.55
▴2.32
1
▾2.65
O2.5
▾1.43
GG
▾1.39
1X
▾1.50
5.0
✓ 1X
▾1.505.0
North Texas vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, početak u 01:45. Kvote: 2.88 domaćin, 3.55 neriješeno, 2.27 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.65, povjerenje 3.7/10. Konačni rezultat 0–3, prognoza pogođena.
Kraj
North Texas0
Portland Timbers IIPortland 3
▾2.88
▾3.55
▴2.27
X
▾3.55
U3.5
1.65
GG
▾1.47
U3.5
1.65
3.7
✓ U3.5
1.653.7
Portland Timbers II vs Los Angeles FC II, MLS Next Pro, početak u 21:00. Kvote: 2.12 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.30 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.63, povjerenje 4.0/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Portland Timbers IIPortland 0
Los Angeles FC IILos II0
▴2.12
▾3.65
▾3.30
X
▾3.65
U3.5
▾1.63
NG
▾2.45
U3.5
▾1.63
4.0
✓ U3.5
▾1.634.0
Minnesota United II vs Portland Timbers II, MLS Next Pro, početak u 01:00. Kvote: 2.80 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.30 gost. Najbolji tip: gost ne gubi, kvota 1.42, povjerenje 3.8/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Minnesota United IIMinnesota 21
Portland Timbers IIPortland 2
▴2.80
3.65
▾2.30
2
▾2.30
O2.5
1.44
GG
▾1.41
X2
▾1.42
3.8
✓ X2
▾1.423.8

Portland Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
1.53
UdarciU okvir / utakmica
4.3
Posjed lopte
43%
KorneriProsjek po utakmici
3.6
DisciplinaKartoni / utakmica
1.7
Postotak pobjeda
50%

Statistika sezone

MLS Next Pro SAD · Sezona 2026
27Utakmice Postotak pobjeda 70%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141327
Pobjede81119
Remiji000
Porazi628
Postignuti golovi192241
Primljeni golovi191332
Prosjek postignutih golova1.41.71.5
Prosjek primljenih golova1.41.01.2
Utakmice bez primljenog gola4812
Utakmice bez postignutog gola314
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin2-1
Gost0-3
Najteži poraz
Domaćin0-3
Gost5-0
Najviše postignutih golova
Domaćin3
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Nizovi
Pobjede9
Porazi2
Jedanaesterci
33/ 38
86.84% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–3
0-15
4–5
16-30
3–4
31-45
8–4
46-60
10–6
61-75
9–5
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-155
16-305
31-457
46-608
61-7513
76-9013
57Žuti
2Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.585%
23 utakmica
Više od 1.552%
14 utakmica
Više od 2.515%
4 utakmica
Više od 3.50%
0 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
D. White D. White 17 - 7.56
Lukas Burns Lukas Burns 23 GK 7.41
Danny Nunez Danny Nunez - MID 7.23
J. Izoita J. Izoita 17 - 6.88
G. Guerra G. Guerra - - 6.85
M. Bunbury M. Bunbury 20 MID 6.74
Nicklas Lund Nicklas Lund 23 DEF 6.73
S. Gallardo S. Gallardo 19 MID 6.72
Max Eisenberg Max Eisenberg 18 - 6.70
M. Johnston M. Johnston 24 MID 6.57
Eric Izoita Eric Izoita 18 - 6.35
A. Moreno A. Moreno 20 MID 6.25
Hudson Tate Hudson Tate 18 MID 6.23
Kai Carlson Kai Carlson 18 DEF 6.21
R. Bautista R. Bautista 17 MID 5.93
B. Vanvoorhis B. Vanvoorhis 17 MID -
Mohamed Mohamed Mohamed Mohamed 23 DEF -
A. Bamford A. Bamford 23 DEF -
A. Krapf A. Krapf 16 - -
Charles Ondo Charles Ondo 22 DEF -
N. Santos N. Santos 18 FWD -
Andrew Guerra Andrew Guerra 23 FWD -
Kyle Linhares Kyle Linhares 23 FWD -
D. Nunez D. Nunez 17 FWD -
V. Enriquez V. Enriquez 19 MID -
B. Pope B. Pope 22 DEF -
S. Jura S. Jura 19 DEF -
Ian Smith Ian Smith 23 DEF -
Z. McGraw Z. McGraw 28 DEF -
T. Muse T. Muse 26 GK -
Marcos Vinicius Marcos Vinicius 21 MID -
R. Griffiths R. Griffiths 25 FWD -

Tablica

SAD - MLS Next Pro
# Ekipa U G B
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Portland Timbers II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Portland Timbers II? NerdyTips nudi nogometne tipove za Portland Timbers II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 38 utakmica u kojima je sudjelovala momčad Portland Timbers II, uz točnost najboljeg tipa od 60.5%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni MLS Next Pro, Portland Timbers II bilježi 19 pobjeda, 0 remija i 8 poraza u 27 utakmica, uz 41 postignutih golova (1.5 po utakmici) i 32 primljenih, te 12 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Portland Timbers II prosječno ima 43% posjeda lopte, 1.53 xG i 3.6 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 50%.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene Portland Timbers II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Portland Timbers II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.