Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
St. Louis City II

St. Louis City II Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

35
Prognozirane utakmice
71.4%
Razina predvidljivosti
LDWDDW
Nedavna forma
1.13
Golovi / Utakmica
St. Louis City II ne dobiva crveni karton u zadnjih 16 utakmica
St. Louis City II ima 85%+ točnih dodavanja u zadnjih 5 utakmica
Sljedeća utakmica MLS Next Pro · sub, 17. lis · 03:00
Portland
VS03:00
St. II
Otključaj prognozu
Pretplati se za pregled

Zadnje utakmice

St. Louis City II vs Austin II, MLS Next Pro, početak u 22:00. Kvote: 1.50 domaćin, 4.25 neriješeno, 5.50 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 5.7/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza pogođena.
Kraj
St. Louis City IISt. II0
Austin II2
▾1.50
▴4.25
▴5.50
X2
2.32
U3.5
▴1.50
GG
▴1.83
U3.5
▴1.50
5.7
✓ U3.5
▴1.505.7
Portland Timbers II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, početak u 21:00. Kvote: 2.52 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.82 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.47, povjerenje 8.7/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
Portland Timbers IIPortland 1
St. Louis City IISt. II1
▴2.52
▾3.45
▾2.82
1
▴2.52
U3.5
▴1.53
GG
▾1.49
1X
▴1.47
8.7
✓ 1X
▴1.478.7
Sporting KC II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, početak u 01:00. Kvote: 3.95 domaćin, 3.85 neriješeno, 1.74 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.44, povjerenje 4.4/10. Konačni rezultat 1–2, prognoza pogođena.
Kraj
Sporting KC IISporting II1
St. Louis City IISt. II2
▴3.95
▾3.85
▾1.74
1X
▴1.92
O2.5
▾1.44
GG
▴1.47
O2.5
▾1.44
4.4
✓ O2.5
▾1.444.4
St. Louis City II vs North Texas, MLS Next Pro, početak u 01:00. Kvote: 1.55 domaćin, 4.20 neriješeno, 5.00 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.68, povjerenje 4.9/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza pogođena.
Kraj
St. Louis City IISt. II1
North Texas1
▾1.55
▴4.20
▴5.00
1X
▾1.16
U3.5
▾1.68
NG
▾2.27
U3.5
▾1.68
4.9
✓ U3.5
▾1.684.9
St. Louis City II vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, početak u 00:00. Kvote: 2.18 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.95 gost. Najbolji tip: najviše 3 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 5.1/10. Konačni rezultat 2–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
St. Louis City IISt. II2
Houston Dynamo FC IIHouston II2
▴2.18
▾3.65
▾2.95
X
▾3.65
U3.5
▾1.57
NG
▾2.35
U3.5
▾1.57
5.1
U3.5
▾1.575.1
The Town vs St. Louis City II, MLS Next Pro, početak u 03:30. Kvote: 2.38 domaćin, 3.45 neriješeno, 2.62 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.40, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 0–2, prognoza nije pogođena.
Kraj
The Town0
St. Louis City IISt. II2
▾2.38
▾3.45
▴2.62
1
▾2.38
O2.5
▴1.57
GG
▴1.48
1X
▾1.40
8.5
1X
▾1.408.5
Colorado Rapids II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, početak u 02:00. Kvote: 3.50 domaćin, 3.70 neriješeno, 1.87 gost. Najbolji tip: domaćin ne gubi, kvota 1.78, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 0–0, prognoza pogođena.
Kraj
Colorado Rapids IIColorado 0
St. Louis City IISt. II0
▴3.50
▴3.70
▾1.87
1
▴3.50
O2.5
1.48
GG
▴1.48
1X
▴1.78
8.5
✓ 1X
▴1.788.5
St. Louis City II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, početak u 00:00. Kvote: 1.87 domaćin, 3.80 neriješeno, 3.75 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 3.8/10. Konačni rezultat 3–0, prognoza pogođena.
Kraj
St. Louis City IISt. II3
Real Monarchs0
▴1.87
▾3.80
▾3.75
1X
▴1.26
O2.5
▴1.50
GG
▴1.51
O2.5
▴1.50
3.8
✓ O2.5
▴1.503.8
St. Louis City II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, početak u 00:00. Kvote: 1.38 domaćin, 5.40 neriješeno, 7.10 gost. Najbolji tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.34, povjerenje 4.2/10. Konačni rezultat 1–1, prognoza nije pogođena.
Kraj
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
NG
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

St. II Prosječne statistike

Zadnjih 10 utakmica
Očekivani golovixG po utakmici
1.12
UdarciU okvir / utakmica
4
Posjed lopte
55%
KorneriProsjek po utakmici
5.5
DisciplinaKartoni / utakmica
1.5
Postotak pobjeda
30%

Statistika sezone

MLS Next Pro SAD · Sezona 2026
27Utakmice Postotak pobjeda 52%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice131427
Pobjede7714
Remiji000
Porazi6713
Postignuti golovi262046
Primljeni golovi202444
Prosjek postignutih golova2.01.41.7
Prosjek primljenih golova1.51.71.6
Utakmice bez primljenog gola437
Utakmice bez postignutog gola123
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost0-2
Najteži poraz
Domaćin1-4
Gost5-2
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost3
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost5
Nizovi
Pobjede8
Porazi6
Jedanaesterci
20/ 27
74.07% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
3–3
0-15
7–4
16-30
5–10
31-45
10–3
46-60
7–13
61-75
8–7
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
0-153
16-306
31-459
46-6011
61-7510
76-906
45Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.589%
24 utakmica
Više od 1.556%
15 utakmica
Više od 2.522%
6 utakmica
Više od 3.54%
1 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
Wan Kuzain Wan Kuzain 27 MID 6.99
M. Perez M. Perez 20 MID 6.87
Ryan Dugan Ryan Dugan 18 FWD 6.83
John DiMaria John DiMaria 18 MID 6.76
L. Demitra L. Demitra 22 FWD 6.70
M. Kidd M. Kidd 27 MID 6.59
C. Welsh C. Welsh 22 GK 6.57
G. Mikina G. Mikina 24 DEF 6.56
L. Hackworth L. Hackworth 24 MID 6.53
Emiliano Chavez Emiliano Chavez 17 DEF 6.26
R. Becher R. Becher 24 - 6.22
D. Armstrong D. Armstrong 21 MID 6.19
Lorenzo Cornelius Lorenzo Cornelius 17 MID 6.13
E. Clark E. Clark 20 - 5.95
K. Jaeger K. Jaeger 19 - 5.85
Nicholas Schramm Nicholas Schramm 19 MID -
N. Bishop N. Bishop 19 GK -
Brendan McSorley Brendan McSorley 23 FWD -
C. Glover C. Glover 18 FWD -
Emil Jaaskelainen Emil Jaaskelainen 24 FWD -
T. Pearce T. Pearce 18 MID -
S. Antwi S. Antwi 26 MID -
J. Girdwood-Reich J. Girdwood-Reich 21 MID -
R. Alm R. Alm 30 MID -
C. Cilley C. Cilley 25 MID -
M. Joyner M. Joyner 19 MID -
M. Wentzel M. Wentzel 23 DEF -
Joseph Zalinsky Joseph Zalinsky 22 DEF -
J. Orozco J. Orozco 21 DEF -
J. Reid J. Reid 24 DEF -
C. Olivares C. Olivares 23 GK -
E. Löwen E. Löwen 28 MID -
T. Baumgartl T. Baumgartl 29 DEF -

Tablica

SAD - MLS Next Pro
# Ekipa U G B
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

St. Louis City II — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za St. Louis City II? NerdyTips nudi nogometne tipove za St. Louis City II generirane umjetnom inteligencijom, pomoću našeg algoritma NT Apex. Do sada smo analizirali 35 utakmica u kojima je sudjelovala momčad St. Louis City II, uz točnost najboljeg tipa od 71.4%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima zabijaju, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni MLS Next Pro, St. Louis City II bilježi 14 pobjeda, 0 remija i 13 poraza u 27 utakmica, uz 46 postignutih golova (1.7 po utakmici) i 44 primljenih, te 7 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, St. Louis City II prosječno ima 55% posjeda lopte, 1.12 xG i 5.5 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 30%.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene St. Louis City II prognoze ostaju vidljive kako bi u svakom trenutku mogao provjeriti našu uspješnost. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

St. Louis City II je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.