Sari la conținut
Cu tehnologia NT Apex AI
St. Louis City II

St. Louis City II Pronosticuri, Statistici și Formă

Ponturi de pariuri AI, statistici și formă — actualizate zilnic.

35
Meciuri analizate
71.4%
Rată de predictibilitate
LDWDDW
Forma recentă
1.13
Goluri / meci
St. Louis City II nu a primit cartonaș roșu în ultimele 16 meciuri
St. Louis City II a avut o acuratețe a paselor de peste 85% în ultimele 5 meciuri
Următorul meci MLS Next Pro · sâm., 17 oct. · 03:00
Portland
VS03:00
St. II
Deblochează pronosticul
Abonează-te pentru a vedea

Meciuri Recente

St. Louis City II vs Austin II, MLS Next Pro, start la 22:00. Cote: 1.50 gazde, 4.25 egal, 5.50 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.50, încredere 5.7/10. Scor final 0–2, pontul a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II0
Austin II2
▾1.50
▴4.25
▴5.50
X2
2.32
U3.5
▴1.50
GG
▴1.83
U3.5
▴1.50
5.7
✓ U3.5
▴1.505.7
Portland Timbers II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, start la 21:00. Cote: 2.52 gazde, 3.45 egal, 2.82 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.47, încredere 8.7/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
Portland Timbers IIPortland 1
St. Louis City IISt. II1
▴2.52
▾3.45
▾2.82
1
▴2.52
U3.5
▴1.53
GG
▾1.49
1X
▴1.47
8.7
✓ 1X
▴1.478.7
Sporting KC II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 3.95 gazde, 3.85 egal, 1.74 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.44, încredere 4.4/10. Scor final 1–2, pontul a ieșit.
Final
Sporting KC IISporting II1
St. Louis City IISt. II2
▴3.95
▾3.85
▾1.74
1X
▴1.92
O2.5
▾1.44
GG
▴1.47
O2.5
▾1.44
4.4
✓ O2.5
▾1.444.4
St. Louis City II vs North Texas, MLS Next Pro, start la 01:00. Cote: 1.55 gazde, 4.20 egal, 5.00 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.68, încredere 4.9/10. Scor final 1–1, pontul a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II1
North Texas1
▾1.55
▴4.20
▴5.00
1X
▾1.16
U3.5
▾1.68
NG
▾2.27
U3.5
▾1.68
4.9
✓ U3.5
▾1.684.9
St. Louis City II vs Houston Dynamo FC II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 2.18 gazde, 3.65 egal, 2.95 oaspeți. Cel mai bun pont: sub 3.5 goluri, cotă 1.57, încredere 5.1/10. Scor final 2–2, pontul nu a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II2
Houston Dynamo FC IIHouston II2
▴2.18
▾3.65
▾2.95
X
▾3.65
U3.5
▾1.57
NG
▾2.35
U3.5
▾1.57
5.1
U3.5
▾1.575.1
The Town vs St. Louis City II, MLS Next Pro, start la 03:30. Cote: 2.38 gazde, 3.45 egal, 2.62 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.40, încredere 8.5/10. Scor final 0–2, pontul nu a ieșit.
Final
The Town0
St. Louis City IISt. II2
▾2.38
▾3.45
▴2.62
1
▾2.38
O2.5
▴1.57
GG
▴1.48
1X
▾1.40
8.5
1X
▾1.408.5
Colorado Rapids II vs St. Louis City II, MLS Next Pro, start la 02:00. Cote: 3.50 gazde, 3.70 egal, 1.87 oaspeți. Cel mai bun pont: gazdele câștigă sau egal, cotă 1.78, încredere 8.5/10. Scor final 0–0, pontul a ieșit.
Final
Colorado Rapids IIColorado 0
St. Louis City IISt. II0
▴3.50
▴3.70
▾1.87
1
▴3.50
O2.5
1.48
GG
▴1.48
1X
▴1.78
8.5
✓ 1X
▴1.788.5
St. Louis City II vs Real Monarchs, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 1.87 gazde, 3.80 egal, 3.75 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.50, încredere 3.8/10. Scor final 3–0, pontul a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II3
Real Monarchs0
▴1.87
▾3.80
▾3.75
1X
▴1.26
O2.5
▴1.50
GG
▴1.51
O2.5
▴1.50
3.8
✓ O2.5
▴1.503.8
St. Louis City II vs Vancouver Whitecaps II, MLS Next Pro, start la 00:00. Cote: 1.38 gazde, 5.40 egal, 7.10 oaspeți. Cel mai bun pont: peste 2.5 goluri, cotă 1.34, încredere 4.2/10. Scor final 1–1, pontul nu a ieșit.
Final
St. Louis City IISt. II1
Vancouver Whitecaps IIVancouver II1
▾1.38
▴5.40
▴7.10
1
▾1.38
O2.5
▾1.34
NG
▾2.17
O2.5
▾1.34
4.2
O2.5
▾1.344.2

St. II Statistici medii

Ultimele 10 meciuri
Goluri așteptatexG per meci
1.12
ȘuturiPe poartă / meci
4
Posesie
55%
CornereMedie pe meci
5.5
DisciplinăCartonașe / meci
1.5
Procent victorii
30%

Statistici Sezon

MLS Next Pro SUA · Sezon 2026
27Meciuri Procent victorii 52%
Analiza performanței
Statistică Acasă Deplasare Total
Meciuri131427
Victorii7714
Egaluri000
Înfrângeri6713
Goluri marcate262046
Goluri primite202444
Medie goluri marcate2.01.41.7
Medie goluri primite1.51.71.6
Meciuri fără gol primit437
Meciuri fără gol marcat123
Recorduri & serii
Cea mai mare victorie
Acasă4-0
Deplasare0-2
Cea mai severă înfrângere
Acasă1-4
Deplasare5-2
Cele mai multe goluri marcate
Acasă4
Deplasare3
Cele mai multe goluri primite
Acasă4
Deplasare5
Serii
Victorii8
Înfrângeri6
Penalty-uri
20/ 27
74.07% Transformate
Minute goluri (marcate vs primite)
3–3
0-15
7–4
16-30
5–10
31-45
10–3
46-60
7–13
61-75
8–7
76-90
Marcate Primite
Tactică & disciplină
Minute cartonașe
0-153
16-306
31-459
46-6011
61-7510
76-906
45Galbene
4Roșii
Goluri Marcate
Peste 0.589%
24 Meciuri
Peste 1.556%
15 Meciuri
Peste 2.522%
6 Meciuri
Peste 3.54%
1 Meciuri
Peste 4.50%
0 Meciuri

Jucători

Jucător Vârstă Poz Rat
Wan Kuzain Wan Kuzain 27 MID 6.99
M. Perez M. Perez 20 MID 6.87
Ryan Dugan Ryan Dugan 18 FWD 6.83
John DiMaria John DiMaria 18 MID 6.76
L. Demitra L. Demitra 22 FWD 6.70
M. Kidd M. Kidd 27 MID 6.59
C. Welsh C. Welsh 22 GK 6.57
G. Mikina G. Mikina 24 DEF 6.56
L. Hackworth L. Hackworth 24 MID 6.53
Emiliano Chavez Emiliano Chavez 17 DEF 6.26
R. Becher R. Becher 24 - 6.22
D. Armstrong D. Armstrong 21 MID 6.19
Lorenzo Cornelius Lorenzo Cornelius 17 MID 6.13
E. Clark E. Clark 20 - 5.95
K. Jaeger K. Jaeger 19 - 5.85
Nicholas Schramm Nicholas Schramm 19 MID -
N. Bishop N. Bishop 19 GK -
Brendan McSorley Brendan McSorley 23 FWD -
C. Glover C. Glover 18 FWD -
Emil Jaaskelainen Emil Jaaskelainen 24 FWD -
T. Pearce T. Pearce 18 MID -
S. Antwi S. Antwi 26 MID -
J. Girdwood-Reich J. Girdwood-Reich 21 MID -
R. Alm R. Alm 30 MID -
C. Cilley C. Cilley 25 MID -
M. Joyner M. Joyner 19 MID -
M. Wentzel M. Wentzel 23 DEF -
Joseph Zalinsky Joseph Zalinsky 22 DEF -
J. Orozco J. Orozco 21 DEF -
J. Reid J. Reid 24 DEF -
C. Olivares C. Olivares 23 GK -
E. Löwen E. Löwen 28 MID -
T. Baumgartl T. Baumgartl 29 DEF -

Clasament

SUA - MLS Next Pro
# Echipa M G P
1 Crown Legacy 28 67-39 58
2 Chattanooga 28 56-39 56
3 Atlanta United II 28 62-46 48
4 Columbus Crew II 28 49-43 48
5 New England II 28 47-42 48
6 New York City II 28 50-44 47
7 Connecticut FC 28 59-52 46
8 New York RB II 28 58-48 46
9 Huntsville City 28 49-47 44
10 Orlando City II 28 55-56 44
11 Philadelphia Union II 28 37-40 43
12 Toronto II 28 48-56 39
13 Chicago Fire II 28 50-48 39
14 Carolina Core 28 40-53 31
15 FC Cincinnati II 28 32-62 20
16 Inter Miami II 28 30-74 15
17 Austin II 28 54-21 65
18 Portland Timbers II 28 37-29 57
19 Ventura County 28 58-36 53
20 Houston Dynamo FC II 28 53-33 52
21 Minnesota United II 28 43-39 45
22 Los Angeles FC II 28 50-48 45
23 St. Louis City II 28 42-40 44
24 The Town 28 51-36 42
25 Tacoma Defiance 28 40-44 41
26 North Texas 28 42-41 40
27 Real Monarchs 28 38-55 33
28 Vancouver Whitecaps II 28 39-62 27
29 Sporting KC II 28 36-75 23
30 Colorado Rapids II 28 28-52 21
Promotion - MLS Next Pro (Play Offs: 1/8-finals) Promotion - MLS Next Pro (Play-in)

Pronosticuri St. Louis City II – Ponturi Pariuri și Statistici

Cauți pronosticuri pentru St. Louis City II? NerdyTips oferă ponturi fotbal generate de AI pentru meciurile echipei St. Louis City II cu ajutorul algoritmului nostru, NT Apex. Până în prezent, am analizat 35 meciuri în care a evoluat St. Louis City II, cu o acuratețe a celui mai bun pont de 71.4%. Pronosticurile acoperă Rezultat Final, Sub/Peste, Ambele Echipe Marchează, Scor Corect, xG, Cornere și Posesie.

În sezonul curent din MLS Next Pro, St. Louis City II a înregistrat 14 victorii, 0 egaluri și 13 înfrângeri în 27 meciuri, marcând 46 goluri (1.7 pe meci) și primind 44, cu 7 meciuri fără gol primit.

În ultimele 10 meciuri, St. Louis City II are o medie de 55% posesie, 1.12 xG și 5.5 cornere pe meci, cu un procent de victorii de 30%.

NerdyTips este construit pe baza transparenței totale — toate pronosticurile finalizate pentru St. Louis City II rămân vizibile, astfel încât poți verifica oricând rezultatele noastre. Pronosticurile pentru meciurile viitoare necesită abonament.

St. Louis City II este doar una dintre miile de echipe pe care le analizăm zilnic — explorează pronosticurile noastre de fotbal pentru peste 700 de ligi.