Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Våg

Våg Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€150.00Th. Ø 25.0 3. Division - Girone 4
14
Broj prognoza
71.4%
Predvidljivost
WWWDWW
Nedavna forma
2
Prosjek golova
Våg: više od 2.5 gola u 92% zadnjih 12 susreta
Våg pobjeđuje u 4 susreta zaredom
Våg je bez poraza u 7 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Vag vs Odd II, 3. Division - Girone 4, početak u 17:00. Kvote: 1.44 domaćin, 4.70 neriješeno, 4.90 gost. Best Tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.57, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 4–2, tip pogođen.
Kraj
Vag4
Odd 22
▾1.44
▴4.70
▴4.90
1
▾1.44
O3.5
▾1.57
GG
▴1.25
O3.5
▾1.57
8.0
✓ O3.5
▾1.578.0
Vag vs Varhaug, 3. Division - Girone 4, početak u 14:00. Kvote: 2.45 domaćin, 3.95 neriješeno, 2.22 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.31, povjerenje 4.2/10. Konačni rezultat 4–1, tip pogođen.
Kraj
Vag4
Varhaug 1
2.45
3.95
2.22
2
2.22
O2.5
1.31
GG
1.31
O2.5
1.31
4.2
✓ O2.5
1.314.2
Viking II vs Vag, 3. Division - Girone 4, početak u 14:00. Kvote: 1.30 domaćin, 5.40 neriješeno, 6.70 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.19, povjerenje 7.9/10. Konačni rezultat 1–2, tip pogođen.
Kraj
Viking 21
Vag2
▾1.30
▴5.40
▴6.70
1
▾1.30
O2.5
▾1.19
NG
▴2.95
O2.5
▾1.19
7.9
✓ O2.5
▾1.197.9
Vag vs Brodd, 3. Division - Girone 4, početak u 14:00. Kvote: 2.10 domaćin, 4.00 neriješeno, 2.62 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.27, povjerenje 6.7/10. Konačni rezultat 2–2, tip pogođen.
Kraj
Vag 2
Brodd 2
2.10
4.00
2.62
2
2.65
O2.5
1.27
GG
1.31
O2.5
1.27
6.7
✓ O2.5
1.276.7
Haugesund II vs Vag, 3. Division - Girone 4, početak u 12:00. Kvote: 1.72 domaćin, 4.50 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.27, povjerenje 8.0/10. Konačni rezultat 0–3, tip promašen.
Kraj
Haugesund 20
Vag3
1.72
4.50
3.30
1
1.72
O3.5
1.47
GG
1.24
1X
1.27
8.0
1X
1.278.0
Vag vs Akra, 3. Division - Girone 4, početak u 12:00. Kvote: 1.60 domaćin, 4.40 neriješeno, 3.90 gost. Best Tip: najmanje 4 gola u utakmici, kvota 1.50, povjerenje 3.5/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Vag 3
Akra2
1.60
4.40
3.90
1X
1.21
O3.5
1.50
GG
1.26
O3.5
1.50
3.5
✓ O3.5
1.503.5
Hinna vs Vag, 3. Division - Girone 4, početak u 18:00. Kvote: 2.32 domaćin, 3.90 neriješeno, 2.37 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.27, povjerenje 8.5/10. Konačni rezultat 3–0, tip promašen.
Kraj
Hinna3
Vag0
▾2.32
▴3.90
2.37
1X
1.47
O3.5
▴1.75
GG
1.27
GG
1.27
8.5
GG
1.278.5

Statistika sezone

3. Division - Girone 4 Norveška · Sezona 2026
24Utakmice Postotak pobjeda 46%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice121224
Pobjede6511
Remiji112
Porazi5611
Postignuti golovi241741
Primljeni golovi211839
Prosjek postignutih golova2.01.41.7
Prosjek primljenih golova1.81.51.6
Čiste mreže235
Bez postignutog gola224
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-1
Gost0-4
Najteži poraz
Domaćin2-4
Gost4-1
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost4
Najviše primljenih golova
Domaćin4
Gost4
Nizovi
Pobjede2
Porazi4
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
1–2
0-15
9–7
16-30
12–2
31-45
1–8
46-60
7–11
61-75
11–8
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
Vrijeme kartona
1Žuti
4Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.583%
20 utakmica
Više od 1.550%
12 utakmica
Više od 2.529%
7 utakmica
Više od 3.58%
2 utakmica
Više od 4.50%
0 utakmica

Igrači

Nema dostupnih podataka o igračima

Tablica

Norveška - 3. Division - Girone 4
# Momčad U G B
1 Madla 25 63-31 51
2 Mandalskameratene 25 60-37 49
3 Varhaug 25 49-41 42
4 Flekkerøy 25 48-40 42
5 Brodd 25 54-43 39
6 Vindbjart 25 56-38 38
7 Våg 25 45-41 38
8 Viking II 25 60-40 35
9 Stabæk II 25 53-56 34
10 Staal Jørpeland 25 49-63 29
11 Odd II 25 42-58 29
12 Hinna 25 48-71 27
13 Haugesund II 25 46-70 25
14 Åkra 25 33-77 18

Våg — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Våg? NerdyTips nudi nogometne tipove za Våg koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 14 utakmica u kojima je igrala momčad Våg, uz točnost Best Tip prognoza od 71.4%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni 3. Division - Girone 4, Våg bilježi 11 pobjeda, 2 remija i 11 poraza u 24 utakmica, uz 41 postignutih golova (1.7 po utakmici) i 39 primljenih, te 5 utakmica bez primljenog gola.

Våg trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €150.00Th..

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Våg ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Våg je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.