Prijeđi na sadržaj
Pokreće NT Apex AI
Vancouver FC

Vancouver FC Prognoze, statistike i forma

AI tipovi za klađenje, statistika i forma — ažurira se svakodnevno.

€60.90m Ø 25.7 Canadian Premier League
91
Broj prognoza
61.5%
Predvidljivost
LWLDDD
Nedavna forma
1.13
Prosjek golova
Vancouver FC je bez poraza kod kuće u 7 susreta zaredom
Vancouver FC zabija u 7 susreta zaredom
Vancouver FC prima barem 1 gol u 11 susreta zaredom
Još nema prognoza

Prognoze izračunavamo otprilike 4 dana prije početka utakmice, pa će se nadolazeće utakmice uskoro pojaviti ovdje.

Zadnje utakmice

Cavalry FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, početak u 20:00. Kvote: 1.65 domaćin, 4.10 neriješeno, 4.90 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.55, povjerenje 7.3/10. Konačni rezultat 1–0, tip promašen.
Kraj
Cavalry1
Vancouver FC 0
▴1.65
▾4.10
▾4.90
1X
▴1.22
O2.5
▴1.55
GG
1.61
O2.5
▴1.55
7.3
O2.5
▴1.557.3
Vancouver FC vs HFX Wanderers FC, Canadian Premier League, početak u 03:00. Kvote: 1.98 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.70 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.57, povjerenje 10/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Vancouver FC2
HFX Wanderers1
▾1.98
▴3.65
▴3.70
X2
▴1.91
O2.5
▾1.65
GG
▴1.57
GG
▴1.57
10
✓ GG
▴1.5710
Supra du Quebec vs Vancouver FC, Canadian Premier League, početak u 21:00. Kvote: 2.10 domaćin, 3.65 neriješeno, 3.30 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.38, povjerenje 7.8/10. Konačni rezultat 2–1, tip pogođen.
Kraj
Supra du Quebec2
Vancouver FC1
▴2.10
▾3.65
▾3.30
1
▴2.10
O2.5
▴1.60
GG
1.52
1X
▴1.38
7.8
✓ 1X
▴1.387.8
Vancouver FC vs Forge, Canadian Premier League, početak u 00:00. Kvote: 3.95 domaćin, 3.65 neriješeno, 2.05 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 3.9/10. Konačni rezultat 1–1, tip pogođen.
Kraj
Vancouver FC1
Forge1
▴3.95
▴3.65
▾2.05
2
▾2.05
O1.5
▾1.25
GG
▾1.65
O1.5
▾1.25
3.9
✓ O1.5
▾1.253.9
Vancouver FC vs York United, Canadian Premier League, početak u 03:00. Kvote: 2.57 domaćin, 3.75 neriješeno, 2.45 gost. Best Tip: oba tima daju gol, kvota 1.47, povjerenje 6.2/10. Konačni rezultat 3–3, tip pogođen.
Kraj
Vancouver FC3
Inter Toronto3
▴2.57
▾3.75
▾2.45
1
▴2.57
O2.5
1.55
GG
▾1.47
GG
▾1.47
6.2
✓ GG
▾1.476.2
Pacific FC vs Vancouver FC, Canadian Premier League, početak u 01:00. Kvote: 3.15 domaćin, 3.70 neriješeno, 2.10 gost. Best Tip: najmanje 3 gola u utakmici, kvota 1.60, povjerenje 2.1/10. Konačni rezultat 1–1, tip promašen.
Kraj
Pacific FC1
Vancouver FC1
▾3.15
▾3.70
▴2.10
X
▾3.70
O2.5
▴1.60
GG
▾1.53
O2.5
▴1.60
2.1
O2.5
▴1.602.1
York United vs Vancouver FC, Canadian Premier League, početak u 20:00. Kvote: 2.75 domaćin, 3.60 neriješeno, 2.40 gost. Best Tip: gost ne gubi, kvota 1.50, povjerenje 3.6/10. Konačni rezultat 3–1, tip promašen.
Kraj
Inter Toronto3
Vancouver FC1
▾2.75
▾3.60
▴2.40
2
▴2.40
O2.5
▴1.70
GG
▴1.57
X2
▴1.50
3.6
X2
▴1.503.6
Vancouver FC vs Supra du Quebec, Canadian Premier League, početak u 23:00. Kvote: 2.07 domaćin, 3.95 neriješeno, 3.25 gost. Best Tip: domaćin ne gubi, kvota 1.38, povjerenje 2.6/10. Konačni rezultat 3–2, tip pogođen.
Kraj
Vancouver FC3
Supra du Quebec2
▾2.07
▴3.95
▴3.25
1
▾2.07
O2.5
▾1.55
GG
▾1.52
1X
1.38
2.6
✓ 1X
1.382.6
Vancouver vs Valour, Canadian Premier League, početak u 03:30. Kvote: 2.05 domaćin, 3.50 neriješeno, 3.00 gost. Best Tip: najmanje 2 gola u utakmici, kvota 1.25, povjerenje 7.5/10. Konačni rezultat 2–5, tip pogođen.
Kraj
Vancouver FC2
Valour5
2.05
3.50
3.00
1
2.05
O1.5
1.25
GG
1.80
O1.5
1.25
7.5
✓ O1.5
1.257.5

Statistika sezone

Canadian Premier League Kanada · Sezona 2026
27Utakmice Postotak pobjeda 37%
Pregled učinka
Statistika Domaćin Gost Ukupno
Utakmice141327
Pobjede7310
Remiji437
Porazi3710
Postignuti golovi231639
Primljeni golovi162036
Prosjek postignutih golova1.61.21.4
Prosjek primljenih golova1.11.51.3
Čiste mreže213
Bez postignutog gola358
Rekordi i nizovi
Najveća pobjeda
Domaćin4-0
Gost1-5
Najteži poraz
Domaćin0-2
Gost4-0
Najviše postignutih golova
Domaćin4
Gost5
Najviše primljenih golova
Domaćin3
Gost4
Nizovi
Pobjede5
Porazi3
Jedanaesterci
2/ 2
100.00% realiziranih
Vrijeme golova (postignuti vs primljeni)
8–5
0-15
2–3
16-30
9–7
31-45
6–5
46-60
5–8
61-75
9–8
76-90
Postignuti Primljeni
Taktika i disciplina
4-2-3-111 G
4-3-32 G
4-4-22 G
3-4-31 G
46Žuti
0Crveni
Postignuti golovi
Više od 0.570%
19 utakmica
Više od 1.541%
11 utakmica
Više od 2.522%
6 utakmica
Više od 3.57%
2 utakmica
Više od 4.54%
1 utakmica

Igrači

Igrač Dob Poz Ocj
M. Doner M. Doner 31 DEF 7.08
M. Campagna M. Campagna 21 DEF 6.97
D. Pecile D. Pecile 23 MID 6.94
M. Amissi M. Amissi 25 FWD 6.91
T. Bah T. Bah 21 FWD 6.86
Thomas Geoffrey Field T. Geoffrey Field 28 DEF 6.79
T. Campbell T. Campbell 27 FWD 6.77
I. Ssewankambo I. Ssewankambo 29 - 6.77
L. Mousset L. Mousset 29 - 6.74
M. Polisi M. Polisi 28 MID 6.64
C. Rassak C. Rassak 17 MID 6.60
Emrick Fotsing Emrick Fotsing 18 MID 6.57
K. Proctor K. Proctor 20 - 6.53
Benjamin Lee Benjamin Lee 19 MID 6.37
A. Traore A. Traore 23 - 6.35
N. Mezquida N. Mezquida 33 MID 6.32
Matheus de Souza Matheus de Souza 20 GK 6.30
L. Toomey L. Toomey 24 FWD 6.30
H. Godbout H. Godbout 20 FWD 6.25
C. Irving C. Irving 32 - 6.21
P. Gee P. Gee 31 DEF 5.64
H. Godbout H. Godbout 20 - 5.20
Abdoulaye Ouattara A. Ouattara 23 MID 5.16
T. Crawford T. Crawford 21 MID 4.25
Vitor Lucas Vitor Lucas 20 MID 3.35
T. Powell T. Powell 24 MID 2.22
Henrik Regitnig Henrik Regitnig 28 - 1.35

Tablica

Kanada - Canadian Premier League
# Momčad U G B
1 Cavalry FC 28 58-23 60
2 Forge 28 49-22 58
3 Atlético Ottawa 28 42-45 43
4 Supra du Quebec 28 47-50 38
5 Vancouver FC 28 39-37 37
6 York United 28 42-65 30
7 HFX Wanderers FC 28 44-50 28
8 Pacific FC 28 33-62 15

Vancouver FC — prognoze i tipovi za klađenje

Tražiš prognoze za Vancouver FC? NerdyTips nudi nogometne tipove za Vancouver FC koje generira naš AI model NT Apex. Do sada smo analizirali 91 utakmica u kojima je igrala momčad Vancouver FC, uz točnost Best Tip prognoza od 61.5%. Prognoze pokrivaju konačni ishod, više/manje golova, oba tima daju gol, točan rezultat, xG, kornere i posjed lopte.

U tekućoj sezoni Canadian Premier League, Vancouver FC bilježi 10 pobjeda, 7 remija i 10 poraza u 27 utakmica, uz 39 postignutih golova (1.4 po utakmici) i 36 primljenih, te 3 utakmica bez primljenog gola.

U zadnjih 10 utakmica, Vancouver FC prosječno ima 46% posjeda lopte, 0.78 xG i 4.8 kornera po utakmici, uz postotak pobjeda od 20%.

Vancouver FC trenutno ima procijenjenu tržišnu vrijednost od €60.90m.

NerdyTips se temelji na potpunoj transparentnosti — sve završene prognoze za Vancouver FC ostaju vidljive, pa u svakom trenutku možeš provjeriti naš učinak. Za prognoze nadolazećih utakmica potrebna je pretplata.

Vancouver FC je tek jedna od tisuća momčadi koje svakodnevno analiziramo — istraži naše nogometne prognoze za više od 700 liga.