Lochau Tippek, statisztikák és forma
AI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.
3
Elemzett mérkőzések
–
Kiszámíthatóság
LLLD
Legutóbbi forma
1.13
Gólok / mérkőzés
Lochau legalább 1 gólt kapott az utóbbi 14 mérkőzésen
Lochau utóbbi 16 mérkőzésén rendre 1,5 gólnál több esett
Lochau nem kapott piros lapot az utóbbi 40 mérkőzésen
Még nincsenek tippek
A tippeket nagyjából 4 nappal a kezdés előtt számoljuk ki, így a következő meccsek hamarosan itt lesznek.
Legutóbbi meccsek
Lochau vs Schwaz, Regionalliga - West, kezdés 13:00. Odds: hazai 5.15, döntetlen 4.65, vendég 1.47. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.43, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 0–4, a tipp nem jött be.
Lochau0
Schwaz4Lauterach vs Lochau, Regionalliga - West, kezdés 15:00. Odds: hazai 1.57, döntetlen 4.55, vendég 4.00. Best Tip: legalább 4 gól a meccsen, odds 1.62, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–0, a tipp nem jött be.
Lauterach2
Lochau0Lochau vs Rothis, Regionalliga - West, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.55, döntetlen 3.80, vendég 2.25. Best Tip: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.41, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–2, a tipp bejött.
Lochau1
Rothis2Lochau vs Lustenau, Regionalliga - West, kezdés 13:00. Odds: hazai 2.02, döntetlen 3.85, vendég 2.92. Best Tip: hazai vagy döntetlen, odds 1.35, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 1–1, a tipp bejött.
Lochau1
Lustenau1
Vége
▾5.15
4.65
▴1.47
2
O3.5
Igen
BTTS
5.0
BTTS
Vége
1.57
4.55
4.00
1
O3.5
Igen
O3.5
5.0
O3.5
Vége
▴2.55
3.80
▾2.25
2
O2.5
Igen
BTTS
5.0
✓ BTTS
Vége
▴2.02
3.85
▾2.92
1
O2.5
Igen
1X
5.0
✓ 1X
Szezonstatisztikák
Regionalliga - West
14Mérkőzések
Győzelmi arány 21%
Teljesítmény elemzése
| Statisztika | Hazai | Vendég | Összesen |
|---|---|---|---|
| Mérkőzések | 7 | 7 | 14 |
| Győzelmek | 2 | 1 | 3 |
| Döntetlenek | 1 | 1 | 2 |
| Vereségek | 4 | 5 | 9 |
| Lőtt gólok | 10 | 6 | 16 |
| Kapott gólok | 15 | 20 | 35 |
| Lőtt gólok átlaga | 1.4 | 0.9 | 1.1 |
| Kapott gólok átlaga | 2.1 | 2.9 | 2.5 |
| Kapott gól nélküli mérkőzések | 0 | 0 | 0 |
| Gól nélküli mérkőzések | 1 | 3 | 4 |
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai3-2
Vendég1-2
Legnagyobb vereség
Hazai0-4
Vendég7-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai3
Vendég2
Legtöbb kapott gól
Hazai4
Vendég7
Sorozatok
Győzelmek1
Vereségek3
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Lőtt
Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
0Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.571%
10 Mérkőzések
Több mint 1.536%
5 Mérkőzések
Több mint 2.57%
1 Mérkőzések
Több mint 3.50%
0 Mérkőzések
Több mint 4.50%
0 Mérkőzések
Játékosok
Nincsenek elérhető játékosadatok
Tabella
| # | Csapat | M | G | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 31-10 | 34 |
| 2 |
|
14 | 39-22 | 34 |
| 3 |
|
14 | 37-17 | 33 |
| 4 |
|
14 | 29-21 | 25 |
| 5 |
|
14 | 25-16 | 24 |
| 6 |
|
14 | 28-25 | 24 |
| 7 |
|
14 | 23-19 | 21 |
| 8 |
|
14 | 36-27 | 20 |
| 9 |
|
14 | 28-34 | 19 |
| 10 |
|
14 | 21-18 | 17 |
| 11 |
|
14 | 25-28 | 16 |
| 12 |
|
14 | 17-22 | 16 |
| 13 |
|
14 | 16-35 | 11 |
| 14 |
|
14 | 17-31 | 10 |
| 15 |
|
14 | 18-39 | 8 |
| 16 |
|
14 | 19-45 | 4 |
Az aktuális Regionalliga - West idényben Lochau mérlege 14 mérkőzés után 3 győzelem, 2 döntetlen és 9 vereség; 16 lőtt gól (meccsenként 1.1), 35 kapott gól és 0 kapott gól nélküli mérkőzés.
A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Lochau-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.
Lochau csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.