Lochau Ennustused, statistika ja vorm
AI panustamisvihjed, statistika ja vorm — uuendatakse iga päev.
3
Ennustatud mängud
–
Ennustatavuse määr
LLLD
Hiljutine vorm
1.13
Väravad / mäng
Lochau lasi viimases 14 mängus sisse vähemalt 1 värava
Lochau: viimases 16 mängus löödi üle 1.5 värava
Lochau ei saanud viimases 40 mängus punast kaarti
Ennustusi veel pole
Arvutame ennustused umbes 4 päeva enne mängu algust, seega ilmuvad eelseisvad mängud siia peagi.
Viimased mängud
Lochau vs Schwaz, Regionalliga - West, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 5.15 koduvõit, 4.65 viik, 1.47 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.43, usaldus 5.0/10. Lõppseis 0–4, vihje oli möödalask.
Lochau0
Schwaz4Lauterach vs Lochau, Regionalliga - West, algus kell 15:00. Koefitsiendid: 1.57 koduvõit, 4.55 viik, 4.00 võõrsilvõit. Best Tip: mängus vähemalt 4 väravat, koefitsient 1.62, usaldus 5.0/10. Lõppseis 2–0, vihje oli möödalask.
Lauterach2
Lochau0Lochau vs Rothis, Regionalliga - West, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.55 koduvõit, 3.80 viik, 2.25 võõrsilvõit. Best Tip: mõlemad meeskonnad löövad värava, koefitsient 1.41, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–2, vihje oli tabamus.
Lochau1
Rothis2Lochau vs Lustenau, Regionalliga - West, algus kell 13:00. Koefitsiendid: 2.02 koduvõit, 3.85 viik, 2.92 võõrsilvõit. Best Tip: kodumeeskond võidab või mäng lõpeb viigiga, koefitsient 1.35, usaldus 5.0/10. Lõppseis 1–1, vihje oli tabamus.
Lochau1
Lustenau1
Lõpp
▾5.15
4.65
▴1.47
2
O3.5
Jah
BTTS
5.0
BTTS
Lõpp
1.57
4.55
4.00
1
O3.5
Jah
O3.5
5.0
O3.5
Lõpp
▴2.55
3.80
▾2.25
2
O2.5
Jah
BTTS
5.0
✓ BTTS
Lõpp
▴2.02
3.85
▾2.92
1
O2.5
Jah
1X
5.0
✓ 1X
Hooaja statistika
Regionalliga - West
14Mängud
Võidumäär 21%
Näitajate jaotus
| Näitaja | Kodu | Võõrsil | Kokku |
|---|---|---|---|
| Mängud | 7 | 7 | 14 |
| Võidud | 2 | 1 | 3 |
| Viigid | 1 | 1 | 2 |
| Kaotused | 4 | 5 | 9 |
| Löödud väravad | 10 | 6 | 16 |
| Sisse lastud väravad | 15 | 20 | 35 |
| Keskm. löödud väravad | 1.4 | 0.9 | 1.1 |
| Keskm. sisse lastud väravad | 2.1 | 2.9 | 2.5 |
| Nullimängud | 0 | 0 | 0 |
| Mängud väravata | 1 | 3 | 4 |
Rekordid ja seeriad
Suurim võit
Kodu3-2
Võõrsil1-2
Suurim kaotus
Kodu0-4
Võõrsil7-0
Kõige rohkem löödud väravaid
Kodu3
Võõrsil2
Kõige rohkem sisse lastud väravaid
Kodu4
Võõrsil7
Seeriad
Võit1
Kaotus3
Väravate ajastus (löödud vs sisse lastud)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Löödud
Sisse lastud
Taktika ja distsipliin
Kaartide ajastus
0Kollased
0Punased
Löödud väravad
Üle 0.571%
10 mängu
Üle 1.536%
5 mängu
Üle 2.57%
1 mängu
Üle 3.50%
0 mängu
Üle 4.50%
0 mängu
Mängijad
Mängijate andmed puuduvad
Tabel
| # | Meeskond | M | V | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
14 | 31-10 | 34 |
| 2 |
|
14 | 39-22 | 34 |
| 3 |
|
14 | 37-17 | 33 |
| 4 |
|
14 | 29-21 | 25 |
| 5 |
|
14 | 25-16 | 24 |
| 6 |
|
14 | 28-25 | 24 |
| 7 |
|
14 | 23-19 | 21 |
| 8 |
|
14 | 36-27 | 20 |
| 9 |
|
14 | 28-34 | 19 |
| 10 |
|
14 | 21-18 | 17 |
| 11 |
|
14 | 25-28 | 16 |
| 12 |
|
14 | 17-22 | 16 |
| 13 |
|
14 | 16-35 | 11 |
| 14 |
|
14 | 17-31 | 10 |
| 15 |
|
14 | 18-39 | 8 |
| 16 |
|
14 | 19-45 | 4 |
Praegusel Regionalliga - West hooajal on Lochau saavutanud 3 võitu, 2 viiki ja 9 kaotust 14 mängus, lüües 16 väravat (1.1 mängu kohta) ja lastes sisse 35, sealhulgas 0 mängu väravat sisse laskmata.
NerdyTips põhineb täielikul läbipaistvusel — kõik lõppenud Lochau ennustused jäävad nähtavaks, et saaksid meie tulemusi igal ajal kontrollida. Tulevaste mängude ennustused nõuavad tellimust.
Lochau on vaid üks tuhandetest meeskondadest, keda iga päev analüüsime — tutvu meie jalgpalli ennustustega rohkem kui 700 liigas.