Ugrás a tartalomra
NT Apex AI meghajtással
Snohomish United

Snohomish United Tippek, statisztikák és forma

MI-alapú fogadási tippek, statisztikák és forma — naponta frissítve.

3
Elemzett mérkőzések
–
Előrejelezhetőségi mutató
LWDW
Legutóbbi forma
2.93
Gólok / Mérkőzés
Snohomish United minden utóbbi 10 mérkőzésen gólt szerzett
Snohomish United meccsein az esetek 83%-ában 2.5 gólnál több esett az utóbbi 12 mérkőzésen
Snohomish United veretlen az utóbbi 12 mérkőzésen
Nincs közelgő mérkőzés

A(z) Snohomish United csapatnak jelenleg nincs kitűzött mérkőzése. Nézd meg alább a legutóbbi eredményeit és a szezonstatisztikáit.

Legutóbbi Meccsek

Ballard vs Snohomish United, USL League Two, kezdés 01:00. Odds: hazai 1.98, döntetlen 3.75, vendég 3.20. Legjobb tipp: mindkét csapat szerez gólt, odds 1.43, megbízhatóság 6.2/10. Végeredmény 4–0, a tipp nem jött be.
Vége
Ballard4
Snohomish UnitedSnohomish U0
▴1.98
▾3.75
▴3.20
1X
▾1.31
O2.5
▾1.44
Igen
▾1.43
BTTS
▾1.43
6.2
BTTS
▾1.436.2
West Seattle Junction vs Snohomish United, USL League Two, kezdés 03:00. Odds: hazai 5.90, döntetlen 4.85, vendég 1.38. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.38, megbízhatóság 8.0/10. Végeredmény 3–5, a tipp bejött.
Vége
West Seattle JunctionWest S 3
Snohomish UnitedSnohomish U5
▾5.90
▾4.85
▴1.38
2
▴1.38
O2.5
1.31
Igen
▾1.49
2
▴1.38
8.0
✓ 2
▴1.388.0
Tacoma Stars vs Snohomish United, USL League Two, kezdés 03:00. Odds: hazai 6.50, döntetlen 5.25, vendég 1.38. Legjobb tipp: vendég győzelem, odds 1.38, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–2, a tipp nem jött be.
Vége
Tacoma Stars2
Snohomish UnitedSnohomish U2
▾6.50
▴5.25
▴1.38
2
▴1.38
O3.5
1.71
Igen
▾1.47
2
▴1.38
5.0
2
▴1.385.0
Snohomish United vs Tacoma Stars, USL League Two, kezdés 02:00. Odds: hazai 1.22, döntetlen 6.90, vendég 8.90. Legjobb tipp: legalább 3 gól a meccsen, odds 1.22, megbízhatóság 5.0/10. Végeredmény 2–1, a tipp bejött.
Vége
Snohomish UnitedSnohomish U2
Tacoma Stars1
▾1.22
▴6.90
▴8.90
1
▾1.22
O2.5
▾1.22
Igen
▴1.52
O2.5
▾1.22
5.0
✓ O2.5
▾1.225.0

Szezon statisztikák

USL League Two USA · Szezon 2026
15Mérkőzések Győzelmi arány 73%
Teljesítmény elemzése
Statisztika Hazai Vendég Összesen
Mérkőzések7815
Győzelmek7411
Döntetlenek011
Vereségek033
Lőtt gólok211940
Kapott gólok41620
Lőtt gólok átlaga3.02.42.7
Kapott gólok átlaga0.62.01.3
Kapott gól nélküli mérkőzések415
Gól nélküli mérkőzések022
Rekordok és sorozatok
Legnagyobb győzelem
Hazai5-0
Vendég0-4
Legnagyobb vereség
Hazai-
Vendég4-0
Legtöbb lőtt gól
Hazai5
Vendég5
Legtöbb kapott gól
Hazai2
Vendég4
Sorozatok
Győzelmek10
Vereségek1
Tizenegyesek
1/ 1
100.00% Értékesített
Gólok időpontja (lőtt vs kapott)
1–3
0-15
1–0
16-30
4–1
31-45
1–0
46-60
3–0
61-75
0–0
76-90
Lőtt Kapott
Taktika és fegyelem
Lapok időpontja
76-901
1Sárga
0Piros
Lőtt gólok
Több mint 0.587%
13 Mérkőzések
Több mint 1.580%
12 Mérkőzések
Több mint 2.547%
7 Mérkőzések
Több mint 3.533%
5 Mérkőzések
Több mint 4.520%
3 Mérkőzések

Játékosok

Nincsenek elérhető játékosadatok

Tabella

USA - USL League Two
# Csapat M G P
1 Ballard 14 36-7 30
2 Snohomish United 14 26-18 26
3 Lane United 14 27-17 25
4 Bangers 14 16-15 21
5 Midlakes United 14 20-27 17
6 West Seattle Junction 14 22-27 16
7 Oly Town 14 28-29 15
8 Bigfoot 14 27-33 15
9 Tacoma Stars 14 12-41 7
Playoffs

Az aktuális USL League Two szezonban a Snohomish United 11 győzelmet, 1 döntetlent és 3 vereséget szerzett 15 mérkőzésen, 40 gólt rúgott (mérkőzésenként 2.7) és 20 gólt kapott, 5 alkalommal tartva kapuját tisztán.

A NerdyTips a teljes átláthatóság elvére épül — minden lezárt Snohomish United-tipp látható marad, így bármikor ellenőrizheted korábbi eredményeinket. A közelgő mérkőzések tippjeihez előfizetés szükséges.

Snohomish United csak egy a több ezer csapat közül, amelyeket naponta elemzünk — fedezd fel a több mint 700 ligát lefedő foci tippjeinket.