Langkau ke kandungan
Dikuasakan oleh NT Apex AI
Heilongjiang Lava Spring

Heilongjiang Lava Spring Ramalan, Statistik & Prestasi

Tip pertaruhan AI, statistik & prestasi — dikemas kini setiap hari.

€2.26m Ø 27.5 League One
82
Perlawanan Diramal
62.2%
Kadar Kebolehramalan
LDDLLL
Prestasi Terkini
1.33
Gol / Perlawanan
Heilongjiang Lava Spring tanpa kemenangan dalam 8 perlawanan terakhir
Heilongjiang Lava Spring tanpa kemenangan di tempat lawan dalam 11 perlawanan terakhir
Perlawanan Seterusnya League One · Sab, 17 Okt · 12:00
Wuxi Wugou
VS12:00
Heilongji
Buka ramalan
Langgan untuk melihat

Perlawanan Terkini

Guangzhou E-Power vs Heilongjiang Lava Spring, League One, sepak mula 12:30. Odds: 1.29 tuan rumah, 6.30 seri, 9.50 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.29, keyakinan 10/10. Keputusan akhir 3–1, ramalan tepat.
Tamat
Guangzhou E-PowerGuangzhou E3
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.29
▴6.30
▴9.50
1
▾1.29
O2.5
▾1.46
Tidak
▾1.90
1
▾1.29
10
✓ 1
▾1.2910
Heilongjiang Lava Spring vs Meizhou K, League One, sepak mula 12:30. Odds: 1.93 tuan rumah, 3.70 seri, 4.20 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.66, keyakinan 5.6/10. Keputusan akhir 0–0, ramalan meleset.
Tamat
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
Meizhou KMeizhou Hakka0
▴1.93
▾3.70
▾4.20
1
▴1.93
O2.5
▴1.66
Ya
▾1.58
O2.5
▴1.66
5.6
O2.5
▴1.665.6
Heilongjiang Lava Spring vs Dongguan U, League One, sepak mula 12:30. Odds: 1.70 tuan rumah, 3.80 seri, 4.35 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 3 gol dijaringkan, odds 1.66, keyakinan 7.5/10. Keputusan akhir 1–1, ramalan meleset.
Tamat
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Dongguan U1
▾1.70
▴3.80
▴4.35
1
▾1.70
O2.5
▾1.66
Ya
▾1.62
O2.5
▾1.66
7.5
O2.5
▾1.667.5
Changchun Yatai vs Heilongjiang Lava Spring, League One, sepak mula 12:00. Odds: 1.80 tuan rumah, 3.70 seri, 4.30 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.80, keyakinan 8.5/10. Keputusan akhir 1–0, ramalan tepat.
Tamat
Changchun Yatai1
Heilongjiang Lava SpringHeilongji0
▴1.80
▴3.70
▾4.30
1
▴1.80
O2.5
▾1.72
Ya
▾1.66
1
▴1.80
8.5
✓ 1
▴1.808.5
Shaanxi Union vs Heilongjiang Lava Spring, League One, sepak mula 08:30. Odds: 1.43 tuan rumah, 4.90 seri, 6.90 pelawat. Tip terbaik: pasukan tuan rumah menang, odds 1.43, keyakinan 8.8/10. Keputusan akhir 2–1, ramalan tepat.
Tamat
Shaanxi Union2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
▾1.43
▴4.90
▴6.90
1
▾1.43
O2.5
▾1.50
Ya
▴1.74
1
▾1.43
8.8
✓ 1
▾1.438.8
Heilongjiang Lava Spring vs Suzhou Dongwu, League One, sepak mula 13:00. Odds: 2.50 tuan rumah, 3.10 seri, 3.00 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.29, keyakinan 5.9/10. Keputusan akhir 3–4, ramalan meleset.
Tamat
Heilongjiang Lava SpringHeilongji3
Suzhou Dongwu4
▴2.50
▾3.10
▾3.00
X
▾3.10
U3.5
▴1.29
Tidak
▴1.98
U3.5
▴1.29
5.9
U3.5
▴1.295.9
Heilongjiang Lava Spring vs Hebei Kungfu, League One, sepak mula 12:30. Odds: 2.25 tuan rumah, 3.15 seri, 3.45 pelawat. Tip terbaik: sekurang-kurangnya 2 gol dijaringkan, odds 1.36, keyakinan 4.7/10. Keputusan akhir 1–2, ramalan tepat.
Tamat
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
Hebei Kungfu2
▴2.25
▾3.15
▾3.45
1
▴2.25
O1.5
▴1.36
Ya
▾1.83
O1.5
▴1.36
4.7
✓ O1.5
▴1.364.7
Dantong Hantong vs Heilongjiang Lava Spring, League One, sepak mula 08:30. Odds: 2.20 tuan rumah, 3.13 seri, 3.00 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.27, keyakinan 6.8/10. Keputusan akhir 2–1.
Tamat
Dantong HantongDantong H2
Heilongjiang Lava SpringHeilongji1
2.20
3.13
3.00
2
3.00
U3.5
1.27
Tidak
1.95
U3.5
1.27
6.8
U3.5
1.276.8
Odds: 3.30 tuan rumah, 3.60 seri, 1.90 pelawat. Tip terbaik: maksimum 3 gol dijaringkan, odds 1.27, keyakinan 4.6/10. Keputusan akhir 2–1.
Tamat
Heilongjiang Lava SpringHeilongji2
Shaanxi Changan AthleticShaanxi C1
3.30
3.60
1.90
1
3.30
U3.5
1.27
Tidak
1.90
U3.5
1.27
4.6
U3.5
1.274.6

Heilongji Statistik Purata

10 Perlawanan Terakhir
Expected GoalsxG setiap perlawanan
0.78
PercubaanTepat sasaran / perlawanan
2.8
Penguasaan bola
47%
Sepakan penjuruPurata setiap perlawanan
4
DisiplinKad setiap perlawanan
1.6
Kadar Kemenangan
10%

Statistik Musim

League One China · Musim 2026
25Perlawanan Kadar Kemenangan 16%
Perincian Prestasi
Statistik Tuan Rumah Pelawat Jumlah
Perlawanan131225
Menang224
Seri6612
Kalah549
Gol Dijaringkan181735
Gol Dibolosi222446
Purata Gol Dijaringkan1.41.41.4
Purata Gol Dibolosi1.72.01.8
Tanpa Bolos112
Tidak Menjaringkan Gol224
Rekod & Rentetan
Kemenangan Terbesar
Tuan Rumah2-1
Pelawat1-2
Kekalahan Terbesar
Tuan Rumah1-3
Pelawat5-1
Gol Terbanyak Dijaringkan
Tuan Rumah3
Pelawat4
Gol Terbanyak Dibolosi
Tuan Rumah4
Pelawat5
Rentetan
Menang2
Kalah4
Sepakan Penalti
4/ 4
100.00% Disempurnakan
Masa Gol (Dijaringkan vs Dibolosi)
3–7
0-15
8–7
16-30
7–5
31-45
5–9
46-60
7–9
61-75
5–9
76-90
Dijaringkan Dibolosi
Taktik dan Disiplin
3-4-32 G
36Kuning
3Merah
Gol Dijaringkan
Lebih 0.584%
21 Perlawanan
Lebih 1.536%
9 Perlawanan
Lebih 2.516%
4 Perlawanan
Lebih 3.54%
1 Perlawanan
Lebih 4.50%
0 Perlawanan

Pemain

Pemain Umur Pos Nil
Erikys Erikys 30 FWD -
Xu Jiajun Xu Jiajun 30 MID -
Zhu Jiaxuan Zhu Jiaxuan 26 MID -
Chen Liming Chen Liming 28 MID -
Zhang Zimin Zhang Zimin 25 MID -
Fan Bojian Fan Bojian 28 MID -
Shao Shuai Shao Shuai 28 DEF -
Nizamdin Ependi Nizamdin Ependi 34 DEF -

Kedudukan

China - League One
# Pasukan P G M
1 Guangzhou E-Power 26 55-22 60
2 Nantong Zhiyun 26 35-20 48
3 Guangxi Hengchen 26 41-28 46
4 Shenzhen Juniors 26 41-30 45
5 Shaanxi Union 26 47-28 42
6 Wuxi Wugou 26 41-31 36
7 Yanbian Longding 26 34-29 36
8 Hebei Kungfu 26 23-25 35
9 Changchun Yatai 26 39-42 31
10 Ningbo Professional 26 27-31 30
11 Dalian Huayi 26 31-38 30
12 Suzhou Dongwu 26 30-35 28
13 Heilongjiang Lava Spring 26 36-49 24
14 Nanjing City 26 21-37 22
15 Meizhou Kejia 26 25-53 16
16 Dongguan United 26 26-54 16
Promotion Relegation Playoffs Relegation

Ramalan & Tips Pertaruhan Heilongjiang Lava Spring

Mencari ramalan Heilongjiang Lava Spring? NerdyTips menyediakan tips bola sepak dijana AI untuk Heilongjiang Lava Spring dikuasakan oleh algoritma kami, NT Apex. Sehingga kini, kami telah menganalisis 82 perlawanan melibatkan Heilongjiang Lava Spring dengan ketepatan tip terbaik sebanyak 62.2%. Ramalan merangkumi Keputusan Akhir, Under/Over, Kedua-dua Pasukan Menjaringkan Gol, Skor Tepat, xG, Sepakan Penjuru & Penguasaan Bola.

Dalam musim League One semasa, Heilongjiang Lava Spring mencatatkan 4 kemenangan, 12 seri dan 9 kekalahan dalam 25 perlawanan, menjaringkan 35 gol (1.4 setiap perlawanan) dan dibolosi 46 gol, dengan 2 perlawanan tanpa kemasukan gol.

Dalam 10 perlawanan terakhir, Heilongjiang Lava Spring mencatatkan purata 47% penguasaan bola, 0.78 xG dan 4 sepakan penjuru setiap perlawanan, dengan kadar kemenangan 10%.

Heilongjiang Lava Spring kini mempunyai anggaran nilai pasaran sebanyak €2.26m.

NerdyTips dibina atas prinsip ketelusan penuh — semua ramalan Heilongjiang Lava Spring yang telah selesai kekal dipaparkan supaya anda boleh mengesahkan rekod prestasi kami pada bila-bila masa. Ramalan perlawanan akan datang memerlukan langganan.

Heilongjiang Lava Spring hanyalah satu daripada ribuan pasukan yang kami analisis setiap hari — terokai ramalan bola sepak kami untuk lebih 700 liga.