1. Voetbal Voorspellingen
  2. Competities
  3. 2. Liga
  4. Admira Wacker
Admira Wacker

Admira Wacker Voorspellingen, Statistieken & Vorm

Marktwaarde: €4.43m
KEY INSIGHT Admira Wacker had meer dan 2.5 doelpunten in de laatste 5 wedstrijden
TREND Admira Wacker kreeg 2+ tegendoelpunten in de laatste 5 wedstrijden
TREND Admira Wacker kreeg geen rode kaarten in de laatste 36 wedstrijden

Recente Vorm

LWLLL
76 Voorspelde wedstrijden
60.53% Voorspelbaarheid

AI-voorspellingen

Aangedreven door NerdyTips

12:30

Aankomend
Admira W
Admira Wacker
vs
Rapid Wien II
Rapid II
2.3
3.5
2.8

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

13:30

Afgelopen
Admira W
Admira Wacker
0 : 5
Fenerbahce
Fenerbahce
9.6
6.1
1.32

2

1.32

O2.5

1.44

YES

1.85

2

1.32
8/10

12:00

Afgelopen
Wolfsberg
Wolfsberger AC
8 : 2
Admira Wacker
Admira W
1.35
5
8

1

1.35

U3.5

1.55

NO

1.82

1

1.35
6.7/10

04:30

Afgelopen
TSV Hartberg
TSV Hartberg
3 : 1
Admira Wacker
Admira W
1.75
3.9
4

1

1.75

O2.5

1.57

NO

2.33

1

1.75
8/10

11:00

Afgelopen
Admira W
Admira Wacker
1 : 0
Floridsdorfer AC
Floridsdo
2.15
3.6
3.2

2

3.2

U2.5

2

NO

2.12

X2

1.7
4.9/10

12:00

Afgelopen
FC Liefering
FC Liefering
3 : 0
Admira Wacker
Admira W
3.8
3.9
1.92

X

3.9

U3.5

1.51

NO

2.32

U3.5

1.51
4.2/10

14:00

Afgelopen
SKN S
SKN ST. Polten
0 : 0
Admira Wacker
Admira W
2.9
3.55
2.35

1

2.9

U3.5

1.35

NO

2.08

U3.5

1.35
6.5/10

04:30

Afgelopen
Admira W
Admira Wacker
2 : 1
Sturm Graz II
Sturm Graz II
1.45
4.6
6.8

1X

1.11

U3.5

1.5

YES

1.82

U3.5

1.5
5.3/10

08:30

Afgelopen
Austria S
Austria Salzburg
0 : 0
Admira Wacker
Admira W
6.25
3.9
1.6

1

6.25

U3.5

1.33

YES

2.01

1X

2.47
3.8/10

12:00

Afgelopen
Stripfing
Stripfing
0 : 1
Admira Wacker
Admira
3.93
3.6
1.89

2

1.89

O1.5

1.25

YES

1.71

O1.5

1.25
4.9/10

Admira Wacker voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Admira Wacker voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Admira Wacker op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 76 wedstrijden met Admira Wacker geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 60.53%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige 2. Liga-seizoen heeft Admira Wacker 12 overwinningen, 12 gelijkspelen en 4 nederlagen behaald in 28 wedstrijden, met 50 doelpunten gescoord (1.8 per wedstrijd) en 29 tegendoelpunten, met 9 clean sheets.

Admira Wacker heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €4.43m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Admira Wacker voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Admira Wacker is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 160 competities.

2. LigaAustria • Seizoen 2025
Prestatieoverzicht
StatistiekThuisUitTotaal
Wedstrijden131528
Overwinningen7512
Gelijkspelen5712
Nederlagen134
Doelpunten voor292150
Doelpunten tegen151429
Gem. doelpunten voor2.21.41.8
Gem. doelpunten tegen1.20.91.0
Nulwedstrijden459
Wedstrijden zonder doelpunt246
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis 6-1
Uit 0-4
Zwaarste nederlaag
Thuis 0-3
Uit 3-0
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis 6
Uit 4
Meeste tegendoelpunten
Thuis 3
Uit 3
Reeksen
Overwinningen 3
Nederlagen 1
Strafschoppen
3 / 3
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
Tactiek en discipline
3-4-3 4 G
4-2-3-1 3 G
4-3-3 3 G
4-1-3-2 2 G
64 Geel
1 Rood
Gescoorde doelpunten
Meer dan 0.5 79%
22 Wedstrijden
Meer dan 1.5 50%
14 Wedstrijden
Meer dan 2.5 25%
7 Wedstrijden
Meer dan 3.5 18%
5 Wedstrijden
Meer dan 4.5 4%
1 Wedstrijden
Speler Leeft. Pos Beo
M. Meisl
M. Meisl
25 DEF 6.75
J. Weberbauer
J. Weberbauer
27 DEF 6.74
J. Forst
J. Forst
22 FWD 6.53
M. Horvat
M. Horvat
26 DEF 6.44