1. Voetbal Voorspellingen
  2. Competities
  3. Regionalliga - West
  4. Fortuna Köln
Fortuna Köln

Fortuna Köln Voorspellingen, Statistieken & Vorm

Marktwaarde: €2.02m
KEY INSIGHT Fortuna Köln is thuis ongeslagen in de laatste 22 wedstrijden
TREND Fortuna Köln scoorde in de laatste 8 wedstrijden
TREND Fortuna Köln kreeg geen rode kaarten in de laatste 37 wedstrijden

Recente Vorm

WDLWW
73 Voorspelde wedstrijden
60.27% Voorspelbaarheid

AI-voorspellingen

Aangedreven door NerdyTips

13:00

Afgelopen
red card VVV Venlo
VVV Venlo
0 : 1
Fortuna Koln
Fortuna Koln
2.55
3.45
2.55

1

2.55

O2.5

1.55

YES

1.47

O2.5

1.55
5.5/10

12:00

Afgelopen
Eintracht
Eintracht Trier
1 : 3
Fortuna Koln
Fortuna Koln
3.45
4
1.89

1

3.45

O2.5

1.29

YES

1.32

O2.5

1.29
5.1/10

08:00

Afgelopen
TSV S
TSV Steinbach
3 : 2
Fortuna Koln
Fortuna Koln
3.35
3.75
1.97

1

3.35

O2.5

1.41

YES

1.37

O2.5

1.41
7.7/10

08:00

Afgelopen
Sportfreunde L
Sportfreunde Lotte
2 : 2
Fortuna Koln
Fortuna Koln
3.2
4.1
1.95

X

4.1

O2.5

1.52

YES

1.51

X2

1.3
2/10

08:00

Afgelopen
Fortuna Koln
Fortuna Koln
2 : 1
Sportfreunde Siegen
Sportfreunde S
1.62
4.1
5.3

1

1.62

O2.5

1.65

NO

2.02

1

1.62
4.6/10

08:00

Afgelopen
Paderborn II
Paderborn II
2 : 1
Fortuna Koln
Fortuna Koln
5.4
4.1
1.55

2

1.55

U3.5

1.4

YES

1.8

2

1.55
3.4/10

08:00

Afgelopen
Fortuna Koln
Fortuna Koln
2 : 0
Wiedenbruck
Wiedenbruck
1.23
6.5
18

1

1.23

O2.5

1.41

NO

1.92

O2.5

1.41
1/10

01:00

Afgelopen
Fortuna K
Fortuna Koln
3 : 2
Straelen
Straelen
1.3
4.8
8.4

1

1.3

O1.5

1.25

YES

2.2

1

1.3
4.2/10

13:30

Afgelopen
Koln II
Koln II
3 : 0
Fortuna Koln
Fortuna Koln
5.1
4.2
1.56

2

1.56

O2.5

1.57

YES

1.67

2

1.56
5.2/10

08:00

Afgelopen
red card Dusseldorf II
Dusseldorf II
0 : 2
Fortuna Koln
Fortuna Koln
5.6
4
1.52

2

1.52

U3.5

1.37

NO

1.82

U3.5

1.37
4.1/10

08:00

Afgelopen
Fortuna Koln
Fortuna Koln
4 : 1
Eintracht Hohkeppel
Eintracht
1.68
3.75
4

X

3.75

O2.5

1.68

YES

1.67

O2.5

1.68
1.8/10

Fortuna Köln voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Fortuna Köln voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Fortuna Köln op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 73 wedstrijden met Fortuna Köln geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 60.27%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Friendlies Clubs-seizoen heeft Fortuna Köln 4 overwinningen, 2 gelijkspelen en 1 nederlagen behaald in 7 wedstrijden, met 16 doelpunten gescoord (2.3 per wedstrijd) en 10 tegendoelpunten, met 2 clean sheets.

Fortuna Köln heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €2.02m.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Fortuna Köln voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Fortuna Köln is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 160 competities.

Friendlies ClubsWorld • Seizoen 2026
Prestatieoverzicht
StatistiekThuisUitTotaal
Wedstrijden527
Overwinningen314
Gelijkspelen202
Nederlagen011
Doelpunten voor11516
Doelpunten tegen6410
Gem. doelpunten voor2.22.52.3
Gem. doelpunten tegen1.22.01.4
Nulwedstrijden202
Wedstrijden zonder doelpunt000
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis 4-1
Uit 1-3
Zwaarste nederlaag
Thuis -
Uit 3-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis 4
Uit 3
Meeste tegendoelpunten
Thuis 3
Uit 3
Reeksen
Overwinningen 1
Nederlagen 1
Strafschoppen
1 / 1
100.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
Tactiek en discipline
Kaarten per minuut
0 Geel
0 Rood
Gescoorde doelpunten
Meer dan 0.5 100%
7 Wedstrijden
Meer dan 1.5 71%
5 Wedstrijden
Meer dan 2.5 43%
3 Wedstrijden
Meer dan 3.5 14%
1 Wedstrijden
Meer dan 4.5 0%
0 Wedstrijden
Geen spelersgegevens beschikbaar