Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Sampdoria U19

Sampdoria U19 Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

24
Voorspelde wedstrijden
62.5%
Voorspelbaarheid
WWWDWW
Recente vorm
2.53
Goals / wedstrijd
Sampdoria U19 had meer dan 2,5 doelpunten in 83% van de laatste 12 wedstrijden
Sampdoria U19 is ongeslagen in de laatste 7 wedstrijden
Sampdoria U19 scoorde in de laatste 7 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Sampdoria U19 vs Brescia U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.67 thuis, 3.95 gelijkspel, 4.05 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.51, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 5–1, tip uitgekomen.
Eind
Sampdoria U195
Brescia U191
1.67
▴3.95
▴4.05
1
1.67
O2.5
1.51
Nee
2.30
O2.5
1.51
5.0
✓ O2.5
1.515.0
Padova U19 vs Sampdoria U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:30. Quoteringen: 2.82 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.17 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.58, vertrouwen 6.3/10. Eindstand 0–4, tip uitgekomen.
Eind
Padova U190
Sampdoria U194
2.82
▴3.55
▾2.17
2
▾2.17
O2.5
1.58
Ja
1.52
O2.5
1.58
6.3
✓ O2.5
1.586.3
Modena U19 vs Sampdoria U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.27 thuis, 3.55 gelijkspel, 2.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.54, vertrouwen 5.5/10. Eindstand 4–4, tip uitgekomen.
Eind
Modena U194
Sampdoria U194
▴2.27
▴3.55
▾2.60
2
▾2.60
O2.5
▾1.54
Ja
▾1.50
O2.5
▾1.54
5.5
✓ O2.5
▾1.545.5
Lecco U19 vs Sampdoria U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.86 thuis, 4.00 gelijkspel, 3.65 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.23, vertrouwen 8.0/10. Eindstand 1–3, tip niet uitgekomen.
Eind
Lecco U191
Sampdoria U19 3
▾1.86
▴4.00
▴3.65
1
▾1.86
O2.5
▾1.58
Ja
▾1.54
1X
▾1.23
8.0
1X
▾1.238.0
Sampdoria U19 vs Pro Vercelli U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.65 thuis, 3.90 gelijkspel, 4.20 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.62, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 4–1, tip uitgekomen.
Eind
Sampdoria U194
Pro V1
▾1.65
▴3.90
▴4.20
1
▾1.65
O2.5
▾1.62
Ja
▴1.66
O2.5
▾1.62
3.0
✓ O2.5
▾1.623.0
Modena U19 vs Sampdoria U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.40 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.50 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.62, vertrouwen 3.3/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Modena U191
Sampdoria U190
▴2.40
3.45
▾2.50
1
▴2.40
O2.5
▾1.62
Ja
▾1.53
O2.5
▾1.62
3.3
O2.5
▾1.623.3
Sampdoria U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 10:00. Quoteringen: 1.60 thuis, 4.10 gelijkspel, 4.80 uit. Best Tip: thuisploeg wint, quotering 1.60, vertrouwen 4.6/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Sampdoria U192
Padova U191
▾1.60
▴4.10
▴4.80
1
▾1.60
O2.5
▾1.62
Ja
▴1.69
1
▾1.60
4.6
✓ 1
▾1.604.6
Sampdoria U19 vs Como U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 10:30. Quoteringen: 4.10 thuis, 3.80 gelijkspel, 1.81 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.75, vertrouwen 1.2/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Sampdoria U191
Como U192
▴4.10
3.80
▾1.81
2
▾1.81
O2.5
▴1.75
Ja
▴1.77
O2.5
▴1.75
1.2
✓ O2.5
▴1.751.2

Seizoensstatistieken

Coppa Italia Primavera Italië · Seizoen 2025
3Wedstrijden Winpercentage 67%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden213
Overwinningen202
Gelijkspelen000
Nederlagen011
Doelpunten voor426
Doelpunten tegen235
Gem. doelpunten voor2.02.02.0
Gem. doelpunten tegen1.03.01.7
Clean sheets000
Niet gescoord000
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-1
Uit-
Zwaarste nederlaag
Thuis-
Uit3-2
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit2
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit3
Reeksen
Winst2
Verlies0
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
0–2
0-15
0–1
16-30
2–1
31-45
1–0
46-60
1–0
61-75
1–0
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.5100%
3 Wedstrijden
Over 1.5100%
3 Wedstrijden
Over 2.50%
0 Wedstrijden
Over 3.50%
0 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Italië - Campionato Primavera - 2
# Team G D P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Sampdoria U19 voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Sampdoria U19 voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Sampdoria U19 op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 24 wedstrijden met Sampdoria U19 geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 62.5%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Coppa Italia Primavera-seizoen speelde Sampdoria U19 3 wedstrijden, met 2 overwinningen, 0 gelijkspelen en 1 nederlagen. De ploeg scoorde 6 doelpunten (2.0 per wedstrijd), kreeg er 5 tegen en hield 0 keer de nul.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Sampdoria U19 blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Sampdoria U19 is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.