Ga naar de inhoud
Op basis van het AI-model NT Apex
Renate U19

Renate U19 Voorspellingen, statistieken & vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

€10.00Th. Ø 19.0 Campionato Primavera - 2
24
Voorspelde wedstrijden
58.3%
Voorspelbaarheid
DWWWWD
Recente vorm
1.93
Goals / wedstrijd
Renate U19 is ongeslagen in de laatste 9 wedstrijden
Renate U19 scoorde in de laatste 9 wedstrijden
Renate U19 had meer dan 1,5 doelpunten in de laatste 9 wedstrijden
Nog geen voorspellingen

We berekenen onze voorspellingen ongeveer 4 dagen voor de aftrap, dus de komende wedstrijden verschijnen hier binnenkort.

Recente wedstrijden

Pro Vercelli U19 vs Renate U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 13:30. Quoteringen: 2.85 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.23 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.69, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–2, tip uitgekomen.
Eind
Pro V1
Renate U192
▴2.85
▾3.45
▴2.23
2
▴2.23
O2.5
▴1.83
Ja
▴1.69
BTTS
▴1.69
5.0
✓ BTTS
▴1.695.0
Renate U19 vs Padova U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.73 thuis, 3.60 gelijkspel, 4.00 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.69, vertrouwen 4.3/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Renate U192
Padova U191
▾1.73
▴3.60
▴4.00
1
▾1.73
O2.5
1.69
Ja
▴1.66
O2.5
1.69
4.3
✓ O2.5
1.694.3
Lecco U19 vs Renate U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 16:00. Quoteringen: 2.00 thuis, 3.50 gelijkspel, 3.35 uit. Best Tip: beide teams scoren, quotering 1.60, vertrouwen 3.8/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Lecco U191
Renate U194
▴2.00
▾3.50
▾3.35
2
▾3.35
O2.5
▴1.65
Ja
▾1.60
BTTS
▾1.60
3.8
✓ BTTS
▾1.603.8
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.37 thuis, 3.35 gelijkspel, 2.60 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.82, vertrouwen 4.2/10. Eindstand 1–1, tip niet uitgekomen.
Eind
Renate U191
Vicenza U191
▴2.37
▾3.35
2.60
X
▾3.35
O2.5
1.82
Ja
1.68
O2.5
1.82
4.2
O2.5
1.824.2
Renate U19 vs Vicenza U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.30 thuis, 3.40 gelijkspel, 2.70 uit. Best Tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.38, vertrouwen 5.0/10. Eindstand 1–1, tip uitgekomen.
Eind
Renate U191
Vicenza U191
▴2.30
▴3.40
▾2.70
1
▴2.30
O2.5
▴1.73
Ja
▴1.62
1X
▴1.38
5.0
✓ 1X
▴1.385.0
Pro Vercelli U19 vs Renate U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.35 gelijkspel, 3.05 uit. Best Tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.28, vertrouwen 5.1/10. Eindstand 2–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Pro V2
Renate U19 2
▴2.10
▴3.35
▾3.05
2
▾3.05
U3.5
▴1.28
Ja
▾1.74
U3.5
▴1.28
5.1
U3.5
▴1.285.1
Napoli U19 vs Renate U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 1.49 thuis, 4.00 gelijkspel, 5.25 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.62, vertrouwen 0.9/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Napoli U19 2
Renate U191
1.49
4.00
5.25
X2
2.31
O2.5
1.62
Ja
1.71
O2.5
1.62
0.9
✓ O2.5
1.620.9
Renate U19 vs Parma U19, Campionato Primavera - 2, aftrap 14:00. Quoteringen: 4.64 thuis, 4.20 gelijkspel, 1.56 uit. Best Tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.56, vertrouwen 0.9/10. Eindstand 1–0, tip niet uitgekomen.
Eind
Renate U191
Parma U190
4.64
4.20
1.56
1X
2.24
O2.5
1.56
Nee
2.14
O2.5
1.56
0.9
O2.5
1.560.9

Seizoensstatistieken

Campionato Primavera - 2 Italië · Seizoen 2026
7Wedstrijden Winpercentage 57%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden347
Overwinningen134
Gelijkspelen213
Nederlagen000
Doelpunten voor31013
Doelpunten tegen246
Gem. doelpunten voor1.02.51.9
Gem. doelpunten tegen0.71.00.9
Clean sheets101
Niet gescoord101
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis2-1
Uit1-4
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis2
Uit4
Meeste tegendoelpunten
Thuis1
Uit1
Reeksen
Winst2
Verlies0
Strafschoppen
1/ 1
100.00% Benut
Tijdstip doelpunten (voor vs tegen)
1–0
0-15
3–0
16-30
1–1
31-45
3–1
46-60
1–1
61-75
4–3
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Tijdstip van kaarten
0Geel
0Rood
Gescoorde doelpunten
Over 0.586%
6 Wedstrijden
Over 1.557%
4 Wedstrijden
Over 2.529%
2 Wedstrijden
Over 3.514%
1 Wedstrijden
Over 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Italië - Campionato Primavera - 2
# Team G D P
1 Sampdoria U19 7 20-9 15
2 Cremonese U19 7 15-8 15
3 Renate U19 7 13-6 15
4 Venezia U19 7 13-9 13
5 Vicenza U19 7 11-6 12
6 Udinese U19 7 15-13 12
7 Virtus Entella U19 7 12-9 11
8 Lecco U19 7 8-11 11
9 Padova U19 7 10-11 10
10 Brescia U19 7 10-15 8
11 Cittadella U19 7 11-15 7
12 Mantova U19 7 8-12 7
13 Modena U19 7 11-14 5
14 Pro Vercelli U19 7 6-12 5
15 Sudtirol U19 7 5-10 4
16 Reggiana U19 7 2-10 2
17 Catanzaro U19 7 19-6 19
18 Benevento U19 7 20-7 16
19 Perugia U19 7 18-4 15
20 Palermo U19 7 13-8 15
21 Monopoli U19 7 12-7 12
22 Bari U19 7 11-6 12
23 Avellino U19 7 12-11 12
24 Latina U19 7 15-11 11
25 Pescara U19 7 15-14 11
26 Napoli U19 7 10-10 9
27 Spezia U19 7 11-14 7
28 Pisa U19 7 11-14 6
29 Cosenza U19 7 7-18 4
30 Frosinone U19 7 5-20 4
31 Ascoli U19 7 7-17 2
32 Salernitana U19 7 5-24 1
Promotion - Primavera 1 Promotion - Primavera 2 (Promotion - Play Offs) Relegation

Renate U19 voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Renate U19 voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Renate U19 op basis van ons model, NT Apex. Tot op heden hebben we 24 wedstrijden met Renate U19 geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de Best Tip van 58.3%. De voorspellingen omvatten eindresultaat, Over/Under, beide teams scoren, juiste eindstand, xG, hoekschoppen & balbezit.

In het huidige Campionato Primavera - 2-seizoen speelde Renate U19 7 wedstrijden, met 4 overwinningen, 3 gelijkspelen en 0 nederlagen. De ploeg scoorde 13 doelpunten (1.9 per wedstrijd), kreeg er 6 tegen en hield 1 keer de nul.

Renate U19 heeft momenteel een geschatte marktwaarde van €10.00Th..

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle afgeronde voorspellingen voor Renate U19 blijven zichtbaar, zodat je ons trackrecord op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Renate U19 is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.