Ga naar de inhoud
Mogelijk gemaakt door NT Apex AI
Zamora FC B

Zamora FC B Voorspellingen, Statistieken & Vorm

AI-wedtips, statistieken & vorm — dagelijks bijgewerkt.

20
Voorspelde wedstrijden
75.0%
Voorspelbaarheid
LLLWWL
Recente Vorm
1.53
Goals / Wedstrijd
Zamora FC B had meer dan 1.5 doelpunten in de laatste 20 wedstrijden
Geen aankomende wedstrijden

Zamora FC B heeft op dit moment geen geplande wedstrijd. Bekijk hieronder hun recente resultaten en seizoensstatistieken.

Recente Wedstrijden

Deportivo Lara vs Zamora FC B, Segunda División, aftrap 22:00. Quoteringen: 1.47 thuis, 3.85 gelijkspel, 5.90 uit. Beste tip: thuisploeg wint, quotering 1.47, vertrouwen 4.7/10. Eindstand 2–0, tip uitgekomen.
Eind
Deportivo LaraLara2
Zamora FC BZamora 20
1.47
3.85
5.90
1
1.47
O2.5
1.70
Nee
1.87
1
1.47
4.7
✓ 1
1.474.7
Zamora FC B vs Yaracuyanos FC, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 2.32 thuis, 3.10 gelijkspel, 2.85 uit. Beste tip: minimaal 2 doelpunten gescoord, quotering 1.26, vertrouwen 4.1/10. Eindstand 1–4, tip uitgekomen.
Eind
Zamora FC BZamora 21
Yaracuyanos FCYaracuyanos4
▴2.32
▾3.10
▾2.85
1X
▴1.38
O1.5
1.26
Ja
▾1.73
O1.5
1.26
4.1
✓ O1.5
1.264.1
Atletico el Vigia FC vs Zamora FC B, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 2.45 thuis, 3.45 gelijkspel, 2.55 uit. Beste tip: minimaal 3 doelpunten gescoord, quotering 1.69, vertrouwen 2.2/10. Eindstand 4–3, tip uitgekomen.
Eind
Atletico el Vigia FCEl Vigia4
Zamora FC BZamora 23
▾2.45
▾3.45
▴2.55
1
▾2.45
O2.5
▾1.69
Ja
▾1.58
O2.5
▾1.69
2.2
✓ O2.5
▾1.692.2
Zamora FC B vs Club Atletico Barinas, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 1.83 thuis, 3.55 gelijkspel, 3.60 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.40, vertrouwen 5.3/10. Eindstand 2–1, tip uitgekomen.
Eind
Zamora FC BZamora 22
Club Atletico BarinasClub A1
▾1.83
3.55
3.60
2
3.60
U3.5
1.40
Ja
1.63
U3.5
1.40
5.3
✓ U3.5
1.405.3
Urena SC vs Zamora FC B, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 2.10 thuis, 3.40 gelijkspel, 3.10 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.36, vertrouwen 3.0/10. Eindstand 0–3, tip uitgekomen.
Eind
Urena SCUrena0
Zamora FC BZamora 23
▴2.10
▴3.40
▾3.10
2
▾3.10
U3.5
▾1.36
Ja
▾1.63
U3.5
▾1.36
3.0
✓ U3.5
▾1.363.0
Zamora FC B vs Fundacion Lara Deportiva, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 2.93 thuis, 3.40 gelijkspel, 2.17 uit. Beste tip: thuisploeg wint of gelijkspel, quotering 1.57, vertrouwen 4.2/10. Eindstand 0–2, tip niet uitgekomen.
Eind
Zamora FC BZamora 2 0
Fundacion Lara DeportivaFundacion L2
▴2.93
▴3.40
▾2.17
1
▴2.93
O2.5
▴1.72
Ja
1.59
1X
▴1.57
4.2
1X
▴1.574.2
Zamora FC B vs Puerto Cabello II, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 2.20 thuis, 3.25 gelijkspel, 3.05 uit. Beste tip: maximaal 3 doelpunten totaal, quotering 1.26, vertrouwen 5.6/10. Eindstand 3–0, tip uitgekomen.
Eind
Zamora FC BZamora 23
Puerto Cabello IIPuerto II0
▴2.20
▾3.25
▾3.05
2
▾3.05
U3.5
▴1.26
Ja
▾1.77
U3.5
▴1.26
5.6
✓ U3.5
▴1.265.6
Real Frontera vs Zamora FC B, Segunda División, aftrap 20:30. Quoteringen: 3.85 thuis, 3.55 gelijkspel, 1.78 uit. Beste tip: uitploeg wint of gelijkspel, quotering 1.21, vertrouwen 8.5/10. Eindstand 0–2, tip uitgekomen.
Eind
Real FronteraFrontera 0
Zamora FC BZamora 22
▴3.85
▴3.55
▾1.78
2
▾1.78
O2.5
▾1.68
Nee
▴2.10
X2
▾1.21
8.5
✓ X2
▾1.218.5

Seizoensstatistieken

Segunda División Venezuela · Seizoen 2026
29Wedstrijden Winstpercentage 38%
Prestatieoverzicht
Statistiek Thuis Uit Totaal
Wedstrijden151429
Overwinningen5611
Gelijkspelen437
Nederlagen6511
Doelpunten voor202646
Doelpunten tegen222244
Gem. doelpunten voor1.31.91.6
Gem. doelpunten tegen1.51.61.5
Clean sheets437
Wedstrijden zonder doelpunt505
Records en reeksen
Grootste overwinning
Thuis3-0
Uit0-3
Zwaarste nederlaag
Thuis1-4
Uit4-1
Meeste gescoorde doelpunten
Thuis3
Uit3
Meeste tegendoelpunten
Thuis4
Uit4
Reeksen
Winst2
Verlies3
Strafschoppen
3/ 4
75.00% Benut
Doelpunten per minuut (voor vs tegen)
3–3
0-15
4–6
16-30
9–12
31-45
9–8
46-60
6–6
61-75
15–9
76-90
Gescoord Tegen
Tactiek en discipline
Timing van kaarten
0Geel
4Rood
Gescoorde doelpunten
Boven 0.583%
24 Wedstrijden
Boven 1.552%
15 Wedstrijden
Boven 2.524%
7 Wedstrijden
Boven 3.50%
0 Wedstrijden
Boven 4.50%
0 Wedstrijden

Spelers

Geen spelersgegevens beschikbaar

Stand

Venezuela - Segunda División
# Team G D P
1 Deportivo Lara 30 53-22 66
2 Fundación Lara Deportiva 30 54-35 53
3 Yaracuyanos FC 30 44-30 49
4 Urena SC 30 43-36 47
5 Atletico el Vigia FC 31 42-52 41
6 Zamora FC B 30 46-46 40
7 Puerto Cabello II 31 38-47 34
8 Club Atletico Barinas 30 50-61 32
9 Real Frontera 30 25-66 15
Play Offs: Quarter-finals

Zamora FC B voorspellingen & wedtips

Op zoek naar Zamora FC B voorspellingen? NerdyTips biedt AI-gegenereerde voetbaltips voor Zamora FC B op basis van ons algoritme, NT Apex. Tot op heden hebben we 20 wedstrijden met Zamora FC B geanalyseerd met een nauwkeurigheid van de beste tip van 75.0%. De voorspellingen omvatten Eindresultaat, Under/Over, Beide Teams Scoren, Correcte Score, xG, Hoekschoppen & Balbezit.

In het huidige Segunda División-seizoen heeft Zamora FC B 11 overwinningen, 7 gelijkspelen en 11 nederlagen behaald in 29 wedstrijden, met 46 doelpunten gescoord (1.6 per wedstrijd) en 44 tegendoelpunten, met 7 clean sheets.

NerdyTips is gebouwd op volledige transparantie — alle voltooide Zamora FC B voorspellingen blijven zichtbaar zodat je onze prestaties op elk moment kunt controleren. Voorspellingen voor komende wedstrijden vereisen een abonnement.

Zamora FC B is slechts een van de duizenden teams die we dagelijks analyseren — bekijk onze voetbalvoorspellingen voor ruim 700 competities.