Hopp til innhold
Drevet av NT Apex AI
DC Power W

DC Power W Tips, statistikk og form

AI-spilltips, statistikk & form — oppdateres daglig.

€30.80m Ø 26.8 USL Super League
37
Predikerte kamper
70.3%
Forutsigbarhetsgrad
LWDLDW
Nylig form
1.27
Mål / Kamp
Begge lag scoret i DC Power Ws siste 5 kamper
DC Power W fikk ingen røde kort i de siste 40 kampene
DC Power W hadde under 3.5 mål i de siste 10 kampene
Ingen kommende kamper

DC Power W har ingen planlagt kamp akkurat nå. Utforsk de siste resultatene og sesongstatistikken nedenfor.

Siste kamper

Carolina Ascent W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 00:30. Odds: 1.98 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.55 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.31, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A1
DC Power W0
▾1.98
▴3.40
▴3.55
1X
▾1.25
O1.5
▴1.31
Ja
▴1.78
O1.5
▴1.31
5.0
O1.5
▴1.315.0
DC Power W vs Fort Lauderdale United W, USL Super League, kampstart 16:00. Odds: 1.60 hjemme, 3.95 uavgjort, 5.75 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.60, tillit 5.7/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W2
Fort Lauderdale United WFort L1
▴1.60
▾3.95
▾5.75
1
▴1.60
O2.5
▴1.75
Nei
▾1.90
1
▴1.60
5.7
✓ 1
▴1.605.7
DC Power W vs Tampa Bay Sun W, USL Super League, kampstart 00:00. Odds: 1.83 hjemme, 3.40 uavgjort, 4.05 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.83, tillit 6.9/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
DC Power W1
Tampa Bay Sun W1
▾1.83
▾3.40
▴4.05
1
▾1.83
O1.5
▴1.30
Ja
▴1.80
1
▾1.83
6.9
1
▾1.836.9
Dallas Trinity W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 00:30. Odds: 2.70 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.80 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.49, tillit 4.9/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Dallas Trinity WDallas T2
DC Power W1
▴2.70
▾3.20
▾2.80
2
▾2.80
U3.5
▾1.31
Ja
▴1.71
X2
▾1.49
4.9
X2
▾1.494.9
DC Power W vs Sporting J, USL Super League, kampstart 00:00. Odds: 3.10 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.22 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.62, tillit 7.1/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W1
Sporting JSporting Jax W1
3.10
3.20
2.22
1
3.10
U3.5
1.31
Ja
1.73
1X
1.62
7.1
✓ 1X
1.627.1
Lexington W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 18:00. Odds: 1.95 hjemme, 3.50 uavgjort, 4.30 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.32, tillit 3.6/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Lexington W1
DC Power W2
▴1.95
▾3.50
▾4.30
2
▾4.30
O1.5
▴1.32
Ja
▾1.80
O1.5
▴1.32
3.6
✓ O1.5
▴1.323.6
Brooklyn W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 00:30. Odds: 2.32 hjemme, 3.25 uavgjort, 2.85 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.28, tillit 5.3/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk inn.
Slutt
Brooklyn W0
DC Power W2
2.32
3.25
2.85
X
3.25
U3.5
1.28
Nei
1.93
U3.5
1.28
5.3
✓ U3.5
1.285.3
DC Power W vs Carolina Ascent W, USL Super League, kampstart 00:00. Odds: 3.35 hjemme, 3.25 uavgjort, 2.30 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.28, tillit 4.3/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W0
Carolina Ascent WCarolina A1
▴3.35
3.25
▾2.30
X2
1.32
U3.5
▾1.28
Nei
▾1.97
U3.5
▾1.28
4.3
✓ U3.5
▾1.284.3
Spokane Zephyr W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 03:30. Odds: 2.60 hjemme, 3.30 uavgjort, 2.70 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.34, tillit 5.9/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Spokane Zephyr WSpokane Z1
DC Power W0
▾2.60
▾3.30
▴2.70
2
▴2.70
U3.5
1.34
Nei
▴2.15
U3.5
1.34
5.9
✓ U3.5
1.345.9
Spokane Zephyr W vs DC Power W, USL Super League, kampstart 01:00. Odds: 2.60 hjemme, 3.15 uavgjort, 2.63 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.47, tillit 8.5/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk inn.
Slutt
Spokane Zephyr WSpokane Z0
DC Power W2
2.60
▾3.15
▴2.63
2
▴2.63
U3.5
▾1.30
Nei
▾2.00
X2
1.47
8.5
✓ X2
1.478.5

DC Power W Gjennomsnittlig statistikk

Siste 10 kamper
Forventede målxG per kamp
1.32
AvslutningerPå mål / kamp
4.1
Ballbesittelse
50%
HjørnesparkSnitt per kamp
5.2
DisiplinKort per kamp
1.3
Seiersprosent
30%

Sesongstatistikk

USL Super League USA · Sesong 2026
7Kamper Seiersprosent 43%
Ytelsesoversikt
Statistikk Hjemme Borte Totalt
Kamper437
Seire123
Uavgjorte202
Tap112
Scorede mål4711
Innslupne mål448
Snitt scorede mål1.02.31.6
Snitt innslupne mål1.01.31.1
Kamper uten baklengsmål000
Kamper uten scoring101
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme2-1
Borte1-4
Største tap
Hjemme0-1
Borte2-1
Flest scorede mål
Hjemme2
Borte4
Flest innslupne mål
Hjemme1
Borte2
Rekker
Seire2
Tap1
Straffespark
2/ 3
66.67% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
2–0
0-15
0–0
16-30
1–2
31-45
1–1
46-60
4–5
61-75
2–1
76-90
Scoret Innsluppet
Taktikk og disiplin
4-2-3-11 G
9Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.586%
6 Kamper
Over 1.543%
3 Kamper
Over 2.514%
1 Kamper
Over 3.514%
1 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper

Spillere

Spiller Alder Pos Vurd

Tabell

USA - USL Super League
# Lag K M P
1 Carolina Ascent W 9 17-6 22
2 Sporting JAX W 8 16-11 14
3 Dallas Trinity W 8 10-12 11
4 DC Power W 8 11-9 11
5 Lexington W 7 10-6 10
6 Tampa Bay Sun W 7 9-11 9
7 Brooklyn W 8 6-15 7
8 Fort Lauderdale United W 9 7-16 6
Promotion - USL Super League Women (Play Offs)

Tips og prognoser for DC Power W

Leter du etter tips for DC Power W? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for DC Power W, drevet av vår algoritme NT Apex. Til nå har vi analysert 37 kamper med DC Power W, med en treffsikkerhet for beste tips på 70.3%. Tipsene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende USL Super League-sesongen har DC Power W oppnådd 3 seire, 2 uavgjort og 2 tap i 7 kamper, scoret 11 mål (1.6 per kamp) og sluppet inn 8, med 0 kamper uten innslupne mål.

Over de siste 10 kampene har DC Power W i gjennomsnitt 50% ballbesittelse, 1.32 xG og 5.2 hjørnespark per kamp, med en seiersprosent på 30%.

DC Power W har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €30.80m.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte spådommer for DC Power W forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere historikken vår. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

DC Power W er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.