Hopp til innhold
USL Super League USA
Drevet av NT Apex AI

USL Super League USA Oddstips

På denne siden kan du se analyser og tips for USL Super League USA. Statistiske data, lagenes form og de siste kampene tas i betraktning, og tipsene genereres automatisk av AI med en nøyaktighet på over 69%.

8 Lag
71
Predikerte kamper
69%
Forutsigbarhetsgrad
47%
Over 2.5
50%
BTTS
Statistikk
37% 25% 38%
Hjemmeseiere 37% Uavgjort 25% Borteseiere 38%
76%
Over 1.5
47%
Over 2.5
25%
Over 3.5
50%
BTTS

Kampprognoser

Ingen kommende kamper

Siste kamper

Group Stage16. aug. 2026 – 18. okt. 202633
Lexington W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 00:00. Odds: 1.85 hjemme, 3.45 uavgjort, 3.85 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.34, tillit 5.6/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Lexington W2
Tampa Bay Sun W1
1.85
3.45
3.85
1
1.85
U3.5
▾1.34
Ja
▴1.78
U3.5
▾1.34
5.6
✓ U3.5
▾1.345.6
Sporting JAX W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 00:30. Odds: 1.35 hjemme, 4.95 uavgjort, 8.00 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.35, tillit 8.8/10. Sluttresultat 4–1, tipset gikk inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W4
Fort Lauderdale United WFort L1
▴1.35
▾4.95
▾8.00
1
▴1.35
O2.5
▴1.60
Nei
▴1.82
1
▴1.35
8.8
✓ 1
▴1.358.8
Carolina Ascent W vs DC Power W, kampstart 00:30. Odds: 1.98 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.55 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.31, tillit 5.0/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A1
DC Power W0
▾1.98
▴3.40
▴3.55
1X
▾1.25
O1.5
▴1.31
Ja
▴1.78
O1.5
▴1.31
5.0
O1.5
▴1.315.0
Fort Lauderdale United W vs Lexington W, kampstart 00:00. Odds: 5.50 hjemme, 4.05 uavgjort, 1.64 borte. Beste tips: minst ett lag scorer ikke, odds 1.82, tillit 7.5/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Fort Lauderdale United WFort L2
Lexington W1
▴5.50
▴4.05
▾1.64
2
▾1.64
U3.5
▾1.38
Nei
▾1.82
BTTS Nei
▾1.82
7.5
BTTS Nei
▾1.827.5
Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W, kampstart 23:00. Odds: 3.30 hjemme, 3.15 uavgjort, 2.25 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.32, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–3, tipset gikk inn.
Slutt
Tampa Bay Sun W0
Carolina Ascent WCarolina A3
▾3.30
▾3.15
▴2.25
2
▴2.25
O1.5
▴1.33
Ja
▴1.80
X2
▴1.32
5.0
✓ X2
▴1.325.0
Brooklyn W vs Dallas Trinity W, kampstart 21:00. Odds: 2.82 hjemme, 3.30 uavgjort, 2.32 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.36, tillit 8.8/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Brooklyn W1
Dallas Trinity WDallas T1
2.82
3.30
2.32
2
2.32
O1.5
1.27
Ja
1.65
X2
1.36
8.8
✓ X2
1.368.8
Tampa Bay Sun W vs Lexington W, kampstart 22:00. Odds: 2.75 hjemme, 3.40 uavgjort, 2.35 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.40, tillit 7.8/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Tampa Bay Sun W1
Lexington W1
2.75
3.40
2.35
2
2.35
U3.5
▾1.35
Nei
▾2.05
X2
1.40
7.8
✓ X2
1.407.8
Brooklyn W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 00:00. Odds: 1.76 hjemme, 3.50 uavgjort, 3.95 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.85, tillit 4.4/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Brooklyn W1
Fort Lauderdale United WFort L0
▴1.76
3.50
▾3.95
2
▾3.95
O2.5
1.73
Nei
1.95
X2
▾1.85
4.4
X2
▾1.854.4
Carolina Ascent W vs Sporting JAX W, kampstart 00:00. Odds: 2.30 hjemme, 3.20 uavgjort, 3.15 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.32, tillit 7.8/10. Sluttresultat 3–3, tipset gikk inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A3
Sporting JAX WSporting Jax W3
▾2.30
3.20
▴3.15
1
▾2.30
U3.5
1.28
Nei
▾1.93
1X
▾1.32
7.8
✓ 1X
▾1.327.8
Lexington W vs Dallas Trinity W, kampstart 00:30. Odds: 1.98 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.95 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.22, tillit 4.8/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Lexington W3
Dallas Trinity WDallas T0
▾1.98
▴3.40
▴3.95
1
▾1.98
U3.5
▾1.29
Nei
▾1.88
1X
▾1.22
4.8
✓ 1X
▾1.224.8
DC Power W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 16:00. Odds: 1.60 hjemme, 3.95 uavgjort, 5.75 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.60, tillit 5.7/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W2
Fort Lauderdale United WFort L1
▴1.60
▾3.95
▾5.75
1
▴1.60
O2.5
▴1.75
Nei
▾1.90
1
▴1.60
5.7
✓ 1
▴1.605.7
Sporting JAX W vs Lexington W, kampstart 22:00. Odds: 2.25 hjemme, 3.30 uavgjort, 3.05 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.31, tillit 4.3/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W0
Lexington W1
▴2.25
▾3.30
▾3.05
X
▾3.30
O1.5
▴1.31
Ja
▴1.76
O1.5
▴1.31
4.3
O1.5
▴1.314.3
Carolina Ascent W vs Brooklyn W, kampstart 00:00. Odds: 1.54 hjemme, 3.85 uavgjort, 5.30 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.54, tillit 10/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A1
Brooklyn W0
1.54
3.85
5.30
1
1.54
O2.5
1.75
Ja
1.82
1
1.54
10
✓ 1
1.5410
Fort Lauderdale United W vs Dallas Trinity W, kampstart 00:30. Odds: 3.75 hjemme, 3.55 uavgjort, 1.87 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.36, tillit 4.6/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Fort Lauderdale United WFort L1
Dallas Trinity WDallas T2
▾3.75
3.55
▴1.87
2
▴1.87
U3.5
1.36
Nei
▴2.05
U3.5
1.36
4.6
✓ U3.5
1.364.6
DC Power W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 00:00. Odds: 1.83 hjemme, 3.40 uavgjort, 4.05 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.83, tillit 6.9/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
DC Power W1
Tampa Bay Sun W1
▾1.83
▾3.40
▴4.05
1
▾1.83
O1.5
▴1.30
Ja
▴1.80
1
▾1.83
6.9
1
▾1.836.9
Dallas Trinity W vs DC Power W, kampstart 00:30. Odds: 2.70 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.80 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 1.49, tillit 4.9/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Dallas Trinity WDallas T2
DC Power W1
▴2.70
▾3.20
▾2.80
2
▾2.80
U3.5
▾1.31
Ja
▴1.71
X2
▾1.49
4.9
X2
▾1.494.9
Brooklyn W vs Sporting J, kampstart 20:00. Odds: 4.45 hjemme, 3.65 uavgjort, 1.68 borte. Beste tips: borteseier, odds 1.68, tillit 7.3/10. Sluttresultat 3–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Brooklyn W3
Sporting JSporting Jax W2
4.45
3.65
1.68
2
1.68
O2.5
1.77
Nei
1.90
2
1.68
7.3
2
1.687.3
Tampa Bay Sun W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 23:00. Odds: 1.70 hjemme, 3.85 uavgjort, 4.90 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.35, tillit 4.5/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Tampa Bay Sun W2
Fort Lauderdale United WFort L1
▾1.70
▴3.85
▴4.90
1
▾1.70
U3.5
▴1.35
Nei
▾1.88
U3.5
▴1.35
4.5
✓ U3.5
▴1.354.5
Lexington W vs Carolina Ascent W, kampstart 00:30. Odds: 2.70 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.50 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.52, tillit 5.0/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Lexington W0
Carolina Ascent WCarolina A1
▴2.70
▾3.20
▾2.50
1
▴2.70
O1.5
▴1.31
Ja
▴1.76
1X
▴1.52
5.0
1X
▴1.525.0
Dallas Trinity W vs Brooklyn W, kampstart 01:30. Odds: 1.72 hjemme, 3.55 uavgjort, 4.25 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.72, tillit 7.3/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Dallas Trinity WDallas T3
Brooklyn W0
1.72
3.55
4.25
1
1.72
U3.5
1.33
Ja
1.75
1
1.72
7.3
✓ 1
1.727.3
Carolina Ascent W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 00:00. Odds: 1.47 hjemme, 4.20 uavgjort, 7.50 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.72, tillit 2.1/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A3
Fort Lauderdale United WFort L0
▴1.47
▾4.20
▾7.50
X2
2.60
O2.5
▴1.72
Ja
▾1.92
O2.5
▾1.72
2.1
✓ O2.5
▾1.722.1
DC Power W vs Sporting J, kampstart 00:00. Odds: 3.10 hjemme, 3.20 uavgjort, 2.22 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.62, tillit 7.1/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W1
Sporting JSporting Jax W1
3.10
3.20
2.22
1
3.10
U3.5
1.31
Ja
1.73
1X
1.62
7.1
✓ 1X
1.627.1
Sporting JAX W vs Dallas Trinity W, kampstart 00:00. Odds: 1.60 hjemme, 3.90 uavgjort, 4.80 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 2.25, tillit 2.5/10. Sluttresultat 2–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W2
Dallas Trinity WDallas T0
1.60
3.90
4.80
2
4.80
O2.5
1.72
Ja
1.75
X2
2.25
2.5
X2
2.252.5
Carolina Ascent W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 00:00. Odds: 1.62 hjemme, 3.70 uavgjort, 5.10 borte. Beste tips: borteseier eller uavgjort, odds 2.22, tillit 2.6/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Carolina Ascent WCarolina A1
Tampa Bay Sun W2
▴1.62
▾3.70
▾5.10
2
▾5.10
O2.5
▴1.87
Nei
▾1.82
X2
▾2.22
2.6
✓ X2
▾2.222.6
Lexington W vs DC Power W, kampstart 18:00. Odds: 1.95 hjemme, 3.50 uavgjort, 4.30 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.32, tillit 3.6/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Lexington W1
DC Power W2
▴1.95
▾3.50
▾4.30
2
▾4.30
O1.5
▴1.32
Ja
▾1.80
O1.5
▴1.32
3.6
✓ O1.5
▴1.323.6
Fort Lauderdale United W vs Brooklyn W, kampstart 00:30. Odds: 2.75 hjemme, 3.35 uavgjort, 2.35 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.28, tillit 4.6/10. Sluttresultat 1–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Fort Lauderdale United WFort L1
Brooklyn W0
2.75
3.35
2.35
1
▴3.10
O1.5
▴1.28
Ja
▴1.70
O1.5
▴1.28
4.6
O1.5
▴1.284.6
Dallas Trinity W vs Carolina Ascent W, kampstart 01:30. Odds: 3.20 hjemme, 3.15 uavgjort, 2.18 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.27, tillit 5.9/10. Sluttresultat 1–3, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Dallas Trinity WDallas T1
Carolina Ascent WCarolina A3
▴3.20
▾3.15
▾2.18
1
▴3.20
U3.5
▴1.27
Nei
▾1.92
U3.5
▴1.27
5.9
U3.5
▴1.275.9
Sporting JAX W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 00:00. Odds: 1.52 hjemme, 4.00 uavgjort, 5.80 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.37, tillit 4.5/10. Sluttresultat 3–2, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W3
Tampa Bay Sun W2
▴1.52
▾4.00
5.80
X2
▾2.47
U3.5
1.37
Ja
▾1.87
U3.5
▾1.37
4.5
U3.5
▾1.374.5
Brooklyn W vs DC Power W, kampstart 00:30. Odds: 2.32 hjemme, 3.25 uavgjort, 2.85 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.28, tillit 5.3/10. Sluttresultat 0–2, tipset gikk inn.
Slutt
Brooklyn W0
DC Power W2
2.32
3.25
2.85
X
3.25
U3.5
1.28
Nei
1.93
U3.5
1.28
5.3
✓ U3.5
1.285.3
Dallas Trinity W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 01:30. Odds: 2.05 hjemme, 3.35 uavgjort, 3.95 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.30, tillit 4.0/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Dallas Trinity WDallas T1
Tampa Bay Sun W1
▴2.05
▾3.35
▾3.95
X2
1.82
U3.5
▾1.30
Nei
▴1.95
U3.5
▾1.30
4.0
✓ U3.5
▾1.304.0
Fort Lauderdale United W vs Sporting J, kampstart 00:30. Odds: 7.50 hjemme, 4.70 uavgjort, 1.40 borte. Beste tips: borteseier, odds 1.40, tillit 8.8/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
Fort Lauderdale United WFort L0
Sporting JSporting Jax W1
▾7.50
▾4.70
▴1.40
2
▴1.40
O2.5
1.66
Ja
▾1.87
2
▴1.40
8.8
✓ 2
▴1.408.8
Lexington W vs Brooklyn W, kampstart 00:00. Odds: 1.57 hjemme, 3.85 uavgjort, 5.40 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.57, tillit 7.4/10. Sluttresultat 3–0, tipset gikk inn.
Slutt
Lexington W3
Brooklyn W0
▴1.57
▾3.85
▾5.40
1
▴1.57
U3.5
▴1.38
Ja
▾1.85
1
▴1.57
7.4
✓ 1
▴1.577.4
DC Power W vs Carolina Ascent W, kampstart 00:00. Odds: 3.35 hjemme, 3.25 uavgjort, 2.30 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.28, tillit 4.3/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W0
Carolina Ascent WCarolina A1
▴3.35
3.25
▾2.30
X2
1.32
U3.5
▾1.28
Nei
▾1.97
U3.5
▾1.28
4.3
✓ U3.5
▾1.284.3
Regular Season - 282. mai 2026 – 7. mai 20265
DC Power W vs Sporting J, kampstart 00:00. Odds: 4.05 hjemme, 3.40 uavgjort, 2.07 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.33, tillit 5.4/10. Sluttresultat 0–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W0
Sporting JSporting Jax W1
▾4.05
▾3.40
▴2.07
X
▾3.25
U3.5
1.33
Ja
▾1.75
U3.5
1.33
5.4
✓ U3.5
1.335.4
Sporting JAX W vs Brooklyn W, kampstart 22:00. Odds: 1.50 hjemme, 4.20 uavgjort, 5.60 borte. Beste tips: hjemmeseier, odds 1.50, tillit 5.3/10. Sluttresultat 2–1, tipset gikk inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W 2
Brooklyn W1
1.50
4.20
5.60
1
1.50
U3.5
1.44
Nei
1.91
1
1.50
5.3
✓ 1
1.505.3
Spokane Zephyr W vs Lexington W, kampstart 02:00. Odds: 4.15 hjemme, 3.65 uavgjort, 1.87 borte. Beste tips: minst 3 mål i kampen, odds 1.72, tillit 2.8/10. Sluttresultat 0–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
Spokane Zephyr WSpokane Z0
Lexington W0
▴4.15
▴3.65
▾1.87
2
▾1.87
O2.5
1.72
Nei
▾2.10
O2.5
1.72
2.8
O2.5
1.722.8
Fort Lauderdale United W vs Tampa Bay Sun W, kampstart 00:30. Odds: 3.50 hjemme, 3.40 uavgjort, 2.05 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.27, tillit 4.5/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Fort Lauderdale United WFort L1
Tampa Bay Sun W2
▴3.50
▴3.40
▾2.05
1
▴3.50
O1.5
1.27
Nei
2.15
O1.5
1.27
4.5
✓ O1.5
1.274.5
DC Power W vs Dallas Trinity W, kampstart 00:00. Odds: 2.12 hjemme, 3.65 uavgjort, 3.55 borte. Beste tips: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.29, tillit 7.6/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
DC Power W1
Dallas Trinity WDallas T1
▾2.12
▴3.65
▴3.55
1
▾2.12
U3.5
▴1.56
Ja
▾1.53
1X
▾1.29
7.6
✓ 1X
▾1.297.6
Regular Season - 2723. apr. 2026 – 27. apr. 20265
Spokane Zephyr W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 00:00. Odds: 1.60 hjemme, 4.10 uavgjort, 5.90 borte. Beste tips: minst 2 mål i kampen, odds 1.29, tillit 7.3/10. Sluttresultat 3–1, tipset gikk inn.
Slutt
Spokane Zephyr WSpokane Z3
Fort Lauderdale United WFort L1
▾1.60
▴4.10
▴5.90
2
▴5.90
O1.5
▾1.29
Nei
▾1.74
O1.5
▾1.29
7.3
✓ O1.5
▾1.297.3
Tampa Bay Sun W vs Carolina Ascent W, kampstart 00:30. Odds: 3.25 hjemme, 3.05 uavgjort, 2.25 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.25, tillit 6.9/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Tampa Bay Sun W1
Carolina Ascent WCarolina A2
▴3.25
▾3.05
▾2.25
2
▾2.25
U3.5
▾1.25
Nei
▾1.86
U3.5
▾1.25
6.9
✓ U3.5
▾1.256.9
Brooklyn W vs Dallas Trinity W, kampstart 00:00. Odds: 2.10 hjemme, 3.40 uavgjort, 3.15 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.35, tillit 5.1/10. Sluttresultat 1–1, tipset gikk inn.
Slutt
Brooklyn W1
Dallas Trinity WDallas T1
2.10
3.40
3.15
X
3.40
U3.5
1.35
Ja
1.69
U3.5
1.35
5.1
✓ U3.5
1.355.1
Sporting JAX W vs Lexington W, kampstart 19:00. Odds: 2.37 hjemme, 3.35 uavgjort, 2.92 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.42, tillit 3.7/10. Sluttresultat 1–2, tipset gikk inn.
Slutt
Sporting JAX WSporting Jax W1
Lexington W2
▴2.37
▾3.35
▴2.92
1X
▾1.36
U3.5
▾1.42
Nei
▾2.22
U3.5
▾1.42
3.7
✓ U3.5
▾1.423.7
DC Power W vs Fort Lauderdale United W, kampstart 00:00. Odds: 1.66 hjemme, 3.90 uavgjort, 5.90 borte. Beste tips: maksimalt 3 mål i kampen, odds 1.32, tillit 5.1/10. Sluttresultat 4–0, tipset gikk ikke inn.
Slutt
DC Power W4
Fort Lauderdale United WFort L 0
▾1.66
▴3.90
▴5.90
2
▴5.90
U3.5
▾1.32
Ja
▴1.97
U3.5
▾1.32
5.1
U3.5
▾1.325.1

Tabell & form

Usl Super League Women

# Lag K V U T Mål P Form
1 Carolina Ascent W 9 7 1 1 17:6 22 WWDWW
2 Sporting JAX W 8 4 2 2 16:11 14 WDLLD
3 Dallas Trinity W 8 3 2 3 10:12 11 DLWWW
4 DC Power W 8 3 2 3 11:9 11 LWDLD
5 Lexington W 7 3 1 3 10:6 10 LDWWL
6 Tampa Bay Sun W 7 2 3 2 9:11 9 LDDWW
7 Brooklyn W 8 2 1 5 6:15 7 DWLWL
8 Fort Lauderdale United W 9 2 0 7 7:16 6 LWLLL

Over 2.5 & BTTS

Lag K Over 1.5 Over 2.5 Over 3.5 BTTS Mål / Kamp
Tampa Bay Sun W 7 100% 71% 14% 86% 3.00
Fort Lauderdale United W 9 67% 67% 11% 56% 2.56
Dallas Trinity W 8 100% 63% 13% 63% 2.75
Lexington W 7 71% 57% 0% 57% 2.29
Carolina Ascent W 9 56% 56% 22% 33% 2.56
Sporting JAX W 8 75% 50% 50% 63% 3.38
Brooklyn W 8 63% 38% 13% 25% 2.25
DC Power W 8 75% 38% 0% 63% 2.13

Oddstips & prognoser for USL Super League USA

Sjekk de siste prognosene og spilltipsene for USL Super League USA, laget av vår AI-algoritme NT Apex. Vi har analysert 71 kamper fra 8 lag i USL Super League USA med en treffsikkerhet for beste tips på over 69%. Prognosene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Riktig resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

Denne sesongen endte 47% av kampene i USL Super League USA med over 2,5 mål, mens begge lag scoret i 50% av kampene. Alle fullførte USL Super League USA-prognoser forblir synlige — sjekk resultatene våre når som helst.

Carolina Ascent W leder for øyeblikket tabellen med 22 poeng. USL Super League USA byr på en ganske balansert målproduksjon. Hjemmelagene vinner 37% av kampene, med uavgjort i 25%.

Våre AI-fotballtips strekker seg langt utover USL Super League USA — vi dekker mer enn 700 ligaer verden over.