Eltersdorf Tips, statistikk og form
AI-spilltips, statistikk og form — oppdateres daglig.
5
Tippede kamper
–
Forutsigbarhetsgrad
LDWLWL
Formkurve
1.40
Mål / kamp
Eltersdorf vant med 3+ måls margin i de siste 2 kampene
Eltersdorf scoret 3+ mål i de siste 3 kampene
Eltersdorf fikk ingen røde kort i de siste 40 kampene
Ingen tips ennå
Vi beregner tipsene våre omtrent 4 dager før avspark, så de kommende kampene dukker snart opp her.
Siste kamper
Odds: 2.00 hjemme, 3.60 uavgjort, 2.93 borte. Best Tip: minst 3 mål i kampen, odds 1.58, tillit 1.9/10. Sluttresultat 5–1.
Augsburg II5
Eltersdorf1Odds: 2.90 hjemme, 3.10 uavgjort, 2.09 borte. Best Tip: borteseier, odds 2.09, tillit 3.6/10. Sluttresultat 3–3.
Eltersdorf3
Nürnberg II3Odds: 2.05 hjemme, 3.40 uavgjort, 2.94 borte. Best Tip: bortelaget scorer, odds 1.27, tillit 8.0/10. Sluttresultat 1–2.
Illertissen1
Eltersdorf2Odds: 2.32 hjemme, 3.25 uavgjort, 2.63 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.35, tillit 1.6/10. Sluttresultat 0–1.
Eltersdorf0
Rain / Lech1Odds: 2.66 hjemme, 3.30 uavgjort, 2.26 borte. Best Tip: hjemmeseier eller uavgjort, odds 1.54, tillit 2.1/10. Sluttresultat 1–2.
Heimstetten1
Eltersdorf2Odds: 1.78 hjemme, 3.70 uavgjort, 3.45 borte. Best Tip: hjemmeseier, odds 1.78, tillit 1.4/10. Sluttresultat 3–0.
Burghausen3
Eltersdorf0
Slutt
2.00
3.60
2.93
1X
O2.5
Ja
O2.5
1.9
O2.5
Slutt
2.90
3.10
2.09
2
O2.5
Ja
2
3.6
2
Slutt
2.05
3.40
2.94
2
O2.5
Ja
AS
8.0
AS
Slutt
2.32
3.25
2.63
1X
U3.5
Nei
1X
1.6
1X
Slutt
2.66
3.30
2.26
1
O2.5
Nei
1X
2.1
1X
Slutt
1.78
3.70
3.45
1
O2.5
Ja
1
1.4
1
Sesongstatistikk
Regionalliga - Bayern
16Kamper
Seiersprosent 25%
Ytelsesoversikt
| Statistikk | Hjemme | Borte | Totalt |
|---|---|---|---|
| Kamper | 8 | 8 | 16 |
| Seire | 2 | 2 | 4 |
| Uavgjorte | 2 | 4 | 6 |
| Tap | 4 | 2 | 6 |
| Scorede mål | 11 | 11 | 22 |
| Innslupne mål | 14 | 10 | 24 |
| Snitt scorede mål | 1.4 | 1.4 | 1.4 |
| Snitt innslupne mål | 1.8 | 1.3 | 1.5 |
| Kamper uten baklengsmål | 1 | 3 | 4 |
| Kamper uten scoring | 3 | 1 | 4 |
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme3-0
Borte0-2
Største tap
Hjemme2-4
Borte3-2
Flest scorede mål
Hjemme3
Borte3
Flest innslupne mål
Hjemme4
Borte3
Rekker
Seire1
Tap3
Straffespark
2/ 2
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
0-15
16-30
31-45
46-60
61-75
76-90
Scoret
Sluppet inn
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0Gule
0Røde
Scorede mål
Over 0.575%
12 Kamper
Over 1.544%
7 Kamper
Over 2.519%
3 Kamper
Over 3.50%
0 Kamper
Over 4.50%
0 Kamper
Spillere
Ingen tilgjengelige spillerdata
Tabell
| # | Lag | K | M | P |
|---|---|---|---|---|
| 1 |
|
17 | 20-9 | 36 |
| 2 |
|
16 | 35-22 | 30 |
| 3 |
|
17 | 33-27 | 29 |
| 4 |
|
16 | 22-14 | 28 |
| 5 |
|
16 | 30-18 | 26 |
| 6 |
|
16 | 32-22 | 25 |
| 7 |
|
16 | 27-28 | 25 |
| 8 |
|
16 | 37-28 | 23 |
| 9 |
|
16 | 27-23 | 21 |
| 10 |
|
15 | 25-21 | 21 |
| 11 |
|
15 | 22-23 | 21 |
| 12 |
|
16 | 18-24 | 21 |
| 13 |
|
16 | 20-28 | 21 |
| 14 |
|
16 | 22-24 | 18 |
| 15 |
|
16 | 20-31 | 17 |
| 16 |
|
16 | 20-25 | 14 |
| 17 |
|
16 | 19-29 | 13 |
| 18 |
|
16 | 13-30 | 13 |
| 19 |
|
16 | 19-35 | 10 |
Promotion - Regionalliga Play Offs
Regionalliga Bayern (Relegation)
Relegation
Så langt i Regionalliga - Bayern-sesongen har Eltersdorf 4 seire, 6 uavgjorte og 6 tap på 16 kamper. Laget har scoret 22 mål (1.4 per kamp), sluppet inn 24 og har 4 kamper uten baklengsmål.
Eltersdorf har for øyeblikket en estimert markedsverdi på €645.00Th..
NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle avgjorte tips for Eltersdorf forblir synlige, slik at du når som helst kan sjekke historikken vår. Tips på kommende kamper krever abonnement.
Eltersdorf er bare ett av tusenvis av lag vi analyserer hver dag — utforsk våre fotballtips for mer enn 700 ligaer.