1. Hjem
  2. Ligaer
  3. Legia Warszawa U19
Legia Warszawa U19

Legia Warszawa U19 Spådommer, statistikk og form

KEY INSIGHT Legia Warszawa U19 hadde over 2.5 mål i 92% av de siste 12 kampene
TREND Legia Warszawa U19 er ubeseiret hjemme i de siste 12 kampene
TREND Legia Warszawa U19 hadde over 1.5 mål i de siste 14 kampene

Nylig form

WDWWW
5 Predikerte kamper
100% Forutsigbarhetsgrad

AI-tipsene

Drevet av NerdyTips

06:00

Kommende
Legia W
Legia Warszawa U19
vs
Znicz Pruszkow U19
Znicz P
1.24
6
6.7

?

?

?

?

?

?

?

?
padlock

09:00

Ferdig
red card Arkonia U19
Arkonia U19
1 : 3
Legia Warszawa U19
Legia W
6.1
5.5
1.4

2

1.4

O2.5

1.31

NO

2.22

2

1.4
8/10

05:00

Ferdig
Wisla K
Wisla Krakow U19
2 : 3
Legia Warszawa U19
Legia W
3.35
4.25
1.74

2

1.74

O3.5

1.75

YES

1.34

GG

1.34
8.5/10

06:00

Ferdig
Legia W
Legia Warszawa U19
4 : 1
Slask Wroclaw U19
Slask W
1.4
4.85
5.15

1

1.4

O2.5

1.25

YES

1.43

O2.5

1.25
4.9/10

06:00

Ferdig
Gornik Z
Gornik Zabrze U19
2 : 2
Legia Warszawa U19
Legia W red cardred card
2.87
3.9
2.15

1X

1.65

O3.5

1.87

YES

1.27

1X

1.65
2/10

06:00

Ferdig
Legia W
Legia Warszawa U19
4 : 0
Lechia Gdansk U19
Lechia G
1.22
6.2
7.2

1

1.22

O2.5

1.24

NO

2.22

H1

1.72
8/10

Legia Warszawa U19 spådommer og oddstips

Leter du etter Legia Warszawa U19 spådommer? NerdyTips tilbyr AI-genererte fotballtips for Legia Warszawa U19 drevet av vår algoritme, NT Apex. Til nå har vi analysert 5 kamper med Legia Warszawa U19, med en beste-tips treffsikkerhet på 100%. Spådommene dekker Sluttresultat, Over/Under, Begge lag scorer, Korrekt resultat, xG, Hjørnespark og Ballbesittelse.

I den nåværende Central Youth League-sesongen har Legia Warszawa U19 oppnådd 18 seire, 4 uavgjort og 4 tap i 26 kamper, scoret 74 mål (2.8 per kamp) og sluppet inn 30, med 9 kamper uten innslupne mål.

NerdyTips er bygget på full åpenhet — alle fullførte Legia Warszawa U19 spådommer forblir synlige, slik at du når som helst kan verifisere vår historikk. Spådommer for kommende kamper krever abonnement.

Central Youth LeaguePoland • Sesong 2025
Ytelsesoversikt
StatistikkHjemmeBorteTotalt
Kamper141226
Seire11718
Uavgjorte134
Tap224
Scorede mål452974
Innslupne mål131730
Snitt scorede mål3.22.42.8
Snitt innslupne mål0.91.41.2
Kamper uten baklengsmål549
Kamper uten scoring123
Rekorder og rekker
Største seier
Hjemme 6-0
Borte 1-5
Største tap
Hjemme 0-2
Borte 3-0
Flest scorede mål
Hjemme 6
Borte 5
Flest innslupne mål
Hjemme 3
Borte 3
Rekker
Seire 10
Tap 2
Straffespark
4 / 4
100.00% Satt
Måltidspunkt (scoret vs sluppet inn)
Taktikk og disiplin
Tidspunkt for kort
0 Gule
3 Røde
Scorede mål
Mer enn 0.5 88%
23 Kamper
Mer enn 1.5 77%
20 Kamper
Mer enn 2.5 58%
15 Kamper
Mer enn 3.5 38%
10 Kamper
Mer enn 4.5 19%
5 Kamper
Ingen tilgjengelige spillerdata