Przejdź do treści
Oparte na NT Apex AI
Atlantis II

Atlantis II Typy, statystyki i forma

Typy bukmacherskie AI, statystyki i forma — aktualizowane codziennie.

11
Mecze z typem
81.8%
Skuteczność typów
LLLLLL
Ostatnia forma
0.60
Gole / mecz
Atlantis II: powyżej 2,5 gola w każdym z ostatnich 12 meczów
Atlantis II przegrywa od 14 meczów
Atlantis II bez zwycięstwa w ostatnich 21 meczach
Na razie brak typów

Typy obliczamy mniej więcej 4 dni przed meczem, więc nadchodzące mecze wkrótce pojawią się tutaj.

Ostatnie mecze

TPV vs Atlantis II, Kakkonen - Lohko B, początek o 13:00. Kursy: 1.01 gospodarze, 26.00 remis, 51.00 goście. Best Tip: co najmniej 4 gole w meczu, kurs 1.11, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 11–0, typ trafiony.
Koniec
TPV11
Atlantis II0
1.01
26.00
51.00
1
1.01
O3.5
1.11
Nie
1.41
O3.5
1.11
5.0
✓ O3.5
1.115.0
Atlantis II vs PPJ, Kakkonen - Lohko B, początek o 15:00. Kursy: 11.50 gospodarze, 8.50 remis, 1.13 goście. Best Tip: co najmniej 3 gole w meczu, kurs 1.17, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 0–4, typ trafiony.
Koniec
Atlantis II 0
PPJ4
11.50
8.50
1.13
1
11.50
O2.5
1.17
Tak
1.67
O2.5
1.17
5.0
✓ O2.5
1.175.0
Musa vs Atlantis II, Kakkonen - Lohko B, początek o 15:00. Kursy: 1.42 gospodarze, 4.75 remis, 5.40 goście. Best Tip: goście strzelą gola, kurs 1.36, pewność 5.2/10. Wynik końcowy 10–0, typ chybiony.
Koniec
Musa10
Atlantis II 0
1.42
4.75
5.40
1
1.45
O2.5
1.29
Tak
1.44
AS
1.36
5.2
AS
1.365.2
HJS Akatemia vs Atlantis II, Kakkonen - Lohko B, początek o 16:30. Kursy: 1.13 gospodarze, 8.00 remis, 12.50 goście. Best Tip: co najmniej 4 gole w meczu, kurs 1.36, pewność 5.0/10. Wynik końcowy 2–1, typ chybiony.
Koniec
HJS2
Atlantis II1
1.13
8.00
12.50
1
1.13
O3.5
1.36
Tak
1.50
O3.5
1.36
5.0
O3.5
1.365.0
Atlantis II vs Kiffen, Kakkonen - Lohko B, początek o 15:00. Kursy: 8.25 gospodarze, 5.90 remis, 1.23 goście. Best Tip: gospodarze strzelą gola, kurs 1.49, pewność 5.2/10. Wynik końcowy 1–6, typ trafiony.
Koniec
Atlantis II1
Kiffen6
8.25
5.90
1.23
X2
1.05
O2.5
1.25
Tak
1.55
HS
1.49
5.2
✓ HS
1.495.2

Statystyki sezonu

Kakkonen - Lohko B Finlandia · Sezon 2025
18Mecze Procent zwycięstw 6%
Analiza formy
Statystyka U siebie Na wyjeździe Łącznie
Mecze9918
Zwycięstwa101
Remisy022
Porażki8715
Gole strzelone8917
Gole stracone384280
Średnia goli strzelonych0.91.00.9
Średnia goli straconych4.24.74.4
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola448
Rekordy i serie
Najwyższe zwycięstwo
U siebie3-2
Na wyjeździe-
Najwyższa porażka
U siebie1-7
Na wyjeździe11-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie3
Na wyjeździe3
Najwięcej straconych goli
U siebie7
Na wyjeździe11
Serie
Zwycięstwa1
Porażki3
Minuty goli (strzelone vs stracone)
1–11
0-15
4–6
16-30
1–6
31-45
2–20
46-60
2–18
61-75
5–15
76-90
Strzelone Stracone
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
16-301
31-452
46-605
61-754
76-902
14Żółte
2Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.556%
10 meczów
Powyżej 1.528%
5 meczów
Powyżej 2.511%
2 meczów
Powyżej 3.50%
0 meczów
Powyżej 4.50%
0 meczów

Zawodnicy

Zawodnik Wiek Poz Oc
D. Camara D. Camara 30 FWD -
Alaeddin Alaeddine A. Alaeddine 30 MID -
E. Osongo E. Osongo 30 MID -
H. Kossigbo H. Kossigbo 27 MID -
C. Frankenhaeuser C. Frankenhaeuser 24 MID -
R. Leskinen R. Leskinen 29 MID -
B. Thurling B. Thurling 28 MID -
L. Merikoski L. Merikoski 22 DEF -
Ahmed Alaeddine Ahmed Alaeddine 28 DEF -
N. Heib N. Heib 20 GK -
M. Markhiyev M. Markhiyev 25 MID -
M. Desalegen M. Desalegen 25 FWD -
H. El Kahouayji H. El Kahouayji 2025 FWD -
M. Viitanen M. Viitanen 2025 FWD -
L. Heiskanen L. Heiskanen 2025 FWD -
E. Kuzin E. Kuzin 2025 MID -
V. Nacu V. Nacu 2025 DEF -
M. Formisano M. Formisano 2025 DEF -
G. Salici G. Salici 34 GK -

Typy bukmacherskie i prognozy na Atlantis II

Szukasz typów na Atlantis II? NerdyTips oferuje generowane przez AI typy piłkarskie na Atlantis II – tworzy je nasz model NT Apex. Mamy już za sobą analizę 11 meczów z udziałem Atlantis II, a skuteczność Best Tip wynosi 81.8%. Typy obejmują wynik końcowy, powyżej/poniżej, obie drużyny strzelą gola, dokładny wynik, xG, rzuty rożne i posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Kakkonen - Lohko B Atlantis II ma bilans 1-2-15 (zwycięstwa – remisy – porażki) w 18 meczach, przy 17 golach strzelonych (0.9 na mecz) i 80 straconych oraz 0 czystych kontach.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Atlantis II pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Atlantis II to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 700 lig.