1. Typy Piłkarskie
  2. Ligi
  3. Football League - Lowland League
  4. Civil Service Strollers
Civil Service Strollers

Civil Service Strollers Typy, statystyki i forma

Wartość rynkowa: -
KEY INSIGHT Civil Service Strollers nie wygrał na wyjeździe w ostatnich 6 meczach
TREND Civil Service Strollers nie otrzymał czerwonej kartki w ostatnich 40 meczach

Ostatnia forma

DLWLD
20 Przewidziane mecze
50% Skuteczność prognoz

Typy AI

Oferowane przez NerdyTips

14:30

Zakończony
Montrose
Montrose
1 : 1
Civil Service Strollers
Civil S
1.22
6.25
8.5

X2

3.25

O2.5

1.2

YES

1.47

GG

1.47
7.3/10

10:00

Zakończony
Albion Rovers
Albion Rovers
4 : 1
Civil Service Strollers
Civil S
1.93
3.75
3.45

1

1.93

O2.5

1.45

NO

2.52

1X

1.29
4.6/10

10:00

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
1 : 0
East Stirlingshire
East S
1.8
3.7
3.65

1X

1.24

O2.5

1.39

NO

2.67

O2.5

1.39
2/10

10:00

Zakończony
Cowdenbeath
Cowdenbeath
4 : 0
Civil Service Strollers
Civil S
1.83
3.7
3.5

X

3.7

U3.5

1.57

YES

1.57

U3.5

1.57
4/10

14:45

Zakończony
Linlithgo
Linlithgow Rose
3 : 3
Civil Service Strollers
Civil S
1.11
7.8
22

1

1.11

O2.5

1.3

YES

2.1

1

1.11
8/10

10:00

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
2 : 1
Gala Fairydean Rovers
Gala F
2.6
3.8
2.2

1

2.6

O2.5

1.34

YES

1.35

O2.5

1.34
6/10

14:45

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
0 : 5
Cumbernauld Colts
Cumbernau
4.9
4
1.55

2

1.55

O2.5

1.53

YES

1.63

X2

1.15
8/10

14:45

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
0 : 1
Berwick Rangers
Berwick
2.42
3.75
2.37

2

2.37

O2.5

1.43

NO

2.65

X2

1.45
4.1/10

10:00

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
1 : 0
Bo'ness United
Bo'ness U
3.6
3.7
1.8

2

1.8

O2.5

1.45

YES

1.47

O2.5

1.45
4/10

14:45

Zakończony
Celtic B
Celtic B
6 : 0
Civil Service Strollers
Civil S
1.57
5
4

1

1.57

O2.5

1.28

YES

1.42

O2.5

1.28
5.1/10

10:00

Zakończony
Broxburn A
Broxburn Athletic
2 : 2
Civil Service Strollers
Civil S
1.55
5
4.35

1

1.55

O2.5

1.36

YES

1.51

O2.5

1.36
4.4/10

10:00

Zakończony
Civil S
Civil Service Strollers
0 : 2
Caledonian Braves
Caledonia
4.5
4.2
1.55

X

4.2

O2.5

1.42

YES

1.53

O2.5

1.42
5/10

Typy bukmacherskie i prognozy na Civil Service Strollers

Szukasz typów na Civil Service Strollers? NerdyTips oferuje typy piłkarskie na Civil Service Strollers generowane przez AI – tworzy je nasz algorytm NT Apex. Do tej pory przeanalizowaliśmy 20 meczów z udziałem Civil Service Strollers, osiągając skuteczność najlepszego typu na poziomie 50%. Typy obejmują Wynik końcowy, Under/Over, Obie drużyny strzelą, Dokładny wynik, xG, Rzuty rożne i Posiadanie piłki.

W bieżącym sezonie Friendlies Clubs Civil Service Strollers zanotował 0 zwycięstw, 0 remisów i 1 porażek w 1 meczach, strzelając 0 goli (0.0 na mecz) i tracąc 5, zachowując 0 czystych kont.

Szacunkowa aktualna wartość rynkowa Civil Service Strollers wynosi -.

NerdyTips opiera się na pełnej przejrzystości — wszystkie zakończone typy na Civil Service Strollers pozostają widoczne, dzięki czemu możesz w każdej chwili zweryfikować nasze wyniki. Typy na nadchodzące mecze wymagają subskrypcji.

Civil Service Strollers to tylko jedna z tysięcy drużyn, które codziennie analizujemy — sprawdź nasze typy piłkarskie z ponad 160 lig.

Friendlies ClubsWorld • Sezon 2026
Analiza formy
StatystykaU siebieNa wyjeździeŁącznie
Mecze011
Zwycięstwa000
Remisy000
Porażki011
Gole strzelone000
Gole stracone055
Średnia goli strzelonych0.00.00.0
Średnia goli straconych0.05.05.0
Mecze bez straty gola000
Mecze bez strzelonego gola011
Rekordy i serie
Najwyższa porażka
U siebie -
Na wyjeździe 5-0
Najwięcej strzelonych goli
U siebie 0
Na wyjeździe 0
Najwięcej straconych goli
U siebie 0
Na wyjeździe 5
Serie
Zwycięstwa 0
Porażki 1
Minuty goli (strzelone vs stracone)
Taktyka i dyscyplina
Minuty kartek
0 Żółte
0 Czerwone
Gole strzelone
Powyżej 0.5 0%
0 Mecze
Powyżej 1.5 0%
0 Mecze
Powyżej 2.5 0%
0 Mecze
Powyżej 3.5 0%
0 Mecze
Powyżej 4.5 0%
0 Mecze
Brak dostępnych danych o zawodnikach